Какви стоки биха се продавали добре?

Здравейте,

Какви според вас са секторите и стоките, които биха имали висока продаваемост към момента, както и през следващата година?
Ако не е измислено дистанционно, което изключва Wi-Fi сигнала по време на бездействие и сън, може се помисли върху реализирането на такъв продукт. Също и неутрализатор на 5G. Съществуват достатъчно проучвания, доказващи вредните им влияния, а вярващите в тези "теории" никак не са малко.
 
Ако не е измислено дистанционно, което изключва Wi-Fi сигнала по време на бездействие и сън, може се помисли върху реализирането на такъв продукт. Също и неутрализатор на 5G. Съществуват достатъчно проучвания, доказващи вредните им влияния, а вярващите в тези "теории" никак не са малко.

Привет, вече има, едното е шапка от алуминиево фолио, ако си по-богат https://5gbioshield.com/.

Поздрави,
Станимир И
 
Това е основната причина да съм изключително строг в юридическо отношение.
Строг си само на копи/пейст на огромни количества ГОТОВ текст :)
А аз имах предвид друго. Сцепва се, защото контента тук е супер алтернативен и истинско предизвикателство за алгоритмите му. В тоя смисъл, твоите текстове са в същинска вреда ;)
 
Това си се прави от настройките на рутера. Вече за тва с каската..за сега няма по-добър вариант :D:D
Не всеки разбира от рутери, пък и по-лесно е с бутонче... :)
 
Само Блинки отвреме-навреме се опитва да насочи стадото в правилната посока ама никой не прихваща...

Не е до прихващането, а до прости правила :) И аз съм 6 форума да е бизнес ориентиран, НО ТОВА НЯМА ДА СТАНЕ никога, до като всеки си върти гегата като на баир със стадо оФце.
Поне може да се направи уек опит за раздел ПАЗАР, но и това няма да стане, защото явно на Блинки не му стиска да го направи, или не го кефи, или има други мераци ;)
И за това тоя форум винаги ще бъде спамаджийски със съмсем леки отклонения за най-мишкавите подмолници, НО "две птички" пролет не правят, така че спама и гегите тържествуват :p
 
Ако не е измислено дистанционно, което изключва Wi-Fi сигнала по време на бездействие и сън, може се помисли върху реализирането на такъв продукт. Също и неутрализатор на 5G. Съществуват достатъчно проучвания, доказващи вредните им влияния, а вярващите в тези "теории" никак не са малко.
Гнездо/контакт с таймер? Аз ползвам едни дето са с дистанционно, настройваш си 4 гнезда и си ги он/оффваш, бачкат до определно разстояние, даже и ако си на двора.

Все повече ме съмнява, че Блинки тества некой GPT-3 bot за контент. Друго логично обяснение няма :)
 
Бе "жертвата" няма да е голяма. Най-ефективката мярка, ще да е - всеки в пазара да може да си заключва темата :) И другото ултра ефективно, а и аз съм навитак, е публикуването в пазара да стане изцяло с платен абонамент.. (в зависимост от бройката оферти) ти да видиш как за отрицателно време всичко ще си дойде на мястото, а и тамън некой лев да пада допълнително за форума, кефа си е кеф, стимула си е стимул :D
 
Бе "жертвата" няма да е голяма. Най-ефективката мярка, ще да е - всеки в пазара да може да си заключва темата :) И другото ултра ефективно, а и аз съм навитак, е публикуването в пазара да стане изцяло с платен абонамент.. (в зависимост от бройката оферти) ти да видиш как за отрицателно време всичко ще си дойде на мястото, а и тамън некой лев да пада допълнително за форума, кефа си е кеф, стимула си е стимул :D

Това е НАЙ-ДЕВОЛЮЦИОННОТО предложение, което някога съм прочитал!
 

Първо научи кои и какви домейни се запазват, как се защитават, коЙ и как може да претендира за тях, коИ и КаКви права имат над тях, КаКва е изобщо собствеността, какво представлява ПРИНЦИПНО..и прочие, И тогава се обаждай въобще гуспожичке :p
 
Tова е НАЙ-ДЕВОЛЮЦИОННОТО поведение, което можеше да покажеш. Вместо нападки, предпочитам точна и ясна обоснованост от твоя страна.
ОБОСНОВКАТА е проста - на тЪпоЪгЪлник не давам обяснения :p:p:p
 

Горе