Какво бихте направили, ако...

brad1985

New Member
Какво би могъл да направи някой, ако примерно закупи голямо количество такива сайтове и смятате ли, че имат приложение, освен за тези, които ги продават ?:)
 
От: Какво бихте направили, ако...

Линк фермите не важат вече.
Тия сайтове лека полека ще изчезват. Г им дръпна шалтера и от година някъде не са хит.
 
От: Какво бихте направили, ако...

Линк фермите не важат вече.
Тия сайтове лека полека ще изчезват. Г им дръпна шалтера и от година някъде не са хит.
Не знам за шалтера, но основно само такива сайтове се купуват във Flippa, което мен лично ме учудва и ме кара да мисля.
Заради това пускам и темата - да помислим заедно.
 
предполагам се купуват защото са ефтини иначе не е не е само гугъл поне в сащ някоя хубава дума в яхо или бинг може да извади нелоши пари за месеца преди кризата и повече

макар че запоследно яхо нещо не харесваше нетуркове
 
От: Какво бихте направили, ако...

Ами ако контента им е уникален и ако им се направи някаква добра оптимизация и ако захапят трафик от 20-30 на ден, със 100тина такива сайта могат да се правят по 10-20 продажби на ден :)
 
От: Какво бихте направили, ако...

Ами ако контента им е уникален и ако им се направи някаква добра оптимизация и ако захапят трафик от 20-30 на ден, със 100тина такива сайта могат да се правят по 10-20 продажби на ден :)
Там е работата, че не е уникален, а пак ги купуват:shock:
Предимно такива сайтове се купуват във Flippa и по-точно много малко от тях са с уникален кънтент.
Имаш ли предположения - дали ги пренаписват после ?
 
Последно редактирано:
От: Какво бихте направили, ако...

Ако един домейн има достатъчно обратни връзки и особено ако е вписан в DMOZ, няма значение изобщо дали има content. Купуваш такъв домейн, написваш една SEO статия и налепваш тематични линкове, към сайтове, които искаш да захраниш.
 

Горе