Какво ви е мнението за Румен Виста?

Т.е. искаш технология да мамиш репорти, че да захлебиш от бедни шарани? Той Руменчо го знае, оди го питай него.
Ако не се сещаш как да манипулираш всякаква такава статистика и репорт - да ти продам курс за 4 стотака? Мога да изкарам на кьор Хасан фурната на 5 милиона печалба месечно. Или 50, както го поръчаш.
Лек ден ти желая, нямам намерение да си чеша повече клавиатурата.
 
За по наблюдателните фенове на СветМ, моля кажете ми как толкова бързо се рефрешва страницата където си показва пенитата? Това възможно ли е? Интернета ми е доста добър, но такъв рефреш не съм и сънувал просто.
Много е вероятно да реже видеото м/у рефрешите, за да може да промени стойностите.
Все пак е опитен ютубър.

Може да се направи да ги променя и автоматично, ама технически е по-сложно.
 
Абсурд, там е пълно с такива. А и примерно с 14-годишен Туарег няма как - стандартите са Бентли, Ламборджини, или поне некой Кадилак. Или пък замък в Шотландия като Дан Пеня.

Румен е гледал от тях и аудиторията му е тукашната неанглоразбираща младеж.
В което няма лошо, освен че дава поизтъркано и не особено актуално инфо.
Ама все пак е НЯКАКВО инфо.

Може да му се посмее човек за стила на презентация, ама чак пък тоя хейт дето виждам в коментарите под видеата е малко прекалено.

И аз така мисля, отделно се чудя откъде се навъдиха толкова много анонимници - тук и из YT, че да му пишат коментари и да го хейтят. Може би е тренди сега. Едва ли на всички дето го хулят им е взел пари за курс. Но както казах, обичаме всички да си правим вятър на устата. Истинските хора, които разбират повече от него в дадените сфери нека го плюят, ама разни шаранчета дето общо взето не са постигнали нищо никъде...
 
Много е вероятно да реже видеото м/у рефрешите, за да може да промени стойностите.
Все пак е опитен ютубър.

Може да се направи да ги променя и автоматично, ама технически е по-сложно.
Eлементарно е, ама категорично няма да уча народа на глупости.

И супер много се набива на очи, че си крие URL на сайтовете, дето уж цитира. Което също не би било проблем ако искаш да покажеш фейк данни.

Румбата смърди на всяка крачка, и грешката му беше, че се изсра на пролетариата с малолитражките. Или поне той тъй си го усеща. Нямаш ли 400 бона кредити и си пълен клошар.
Ще му го върнат тъпкано. Ако е засегнал и някой данъчен - после и колата на жена си няма да може да кара, щото са съдружници.

Бакъпнал съм го на FullHD, в случай ако пак се прояви като не-мъж кога докладваше и се криеше зад модераторките на Тубата.
Дано не си изтрие видеото, щото после ще си го намери на поне 10 места.
 
Последно редактирано:
Eлементарно е, ама категорично няма да уча народа на глупости.

И супер много се набива на очи, че си крие URL на сайтовете, дето уж цитира. Което също не би било проблем ако искаш да покажеш фейк данни.

Румбата смърди на всяка крачка, и грешката му беше, че се изсра на пролетариата с малолитражките. Или поне той тъй си го усеща. Нямаш ли 400 бона кредити и си пълен клошар.
Ще му го върнат тъпкано. Ако е засегнал и някой данъчен - после и колата на жена си няма да може да кара, щото са съдружници.

Бакъпнал съм го на FullHD, в случай ако пак се прояви като не-мъж кога докладваше и се криеше зад модераторките на Тубата.
Дано не си изтрие видеото, щото после ще си го намери на поне 10 места.
Ъм??? Аз съм прост копач на картофи ама малко гугъл сърч? Толкова безплатна информация има в ютуб как се ползва гугъл.
Ама първо трябва да влезеш в гугъл, че да стигнеш до ютуб.
Бонус: може да напишеш youtube.com -> търсачката на ютуб -> как да търсим в гугъл и воала.
Понеже не ми се качва снимката ще го напиша: exchange shopify fishing savage (в гугъл)
 
Ъм??? Аз съм прост копач на картофи ама малко гугъл сърч? Толкова безплатна информация има в ютуб как се ползва гугъл.
Ама първо трябва да влезеш в гугъл, че да стигнеш до ютуб.
Бонус: може да напишеш youtube.com -> търсачката на ютуб -> как да търсим в гугъл и воала.
Понеже не ми се качва снимката ще го напиша: exchange shopify fishing savage (в гугъл)
"Лек ден ти желая, нямам намерение да си чеша повече клавиатурата."

Поне пишИ по-ясно какво искаш да кажеш!
 
Поне пишИ по-ясно какво искаш да кажеш!
Ама говориш за какви ли не далавери. Милиони не знам си какво. Лесно се манипулира това и онова, а в същото време едно елементарно търсене не можеш да направиш.
 
Ама говориш за какви ли не далавери. Милиони не знам си какво. Лесно се манипулира това и онова, а в същото време едно елементарно търсене не можеш да направиш.
Има един лаф - веднъж лъжец - завинаги лъжец. Прекалено много неща намирисват, че да се занимавам да търся истина. Искрено вярвам, че има и нещо дето да не е гнило.

Това ГСП дето го изсра снощи няма как да го върне. Капката катран дето развали цяла каца матрял. Нямаме си друг сеир в момента, аз категорично съм кибик със свободно време, и ако се освести да върне назад - лично ще качвам това чалга изпълнение ей тъй да му се радваме. Колкото пъти го изтрият (толкова пъти + един) ще го кача по други платформи.

Американците тъй, ние българите онакива, щото не сме му се радвали на изпълненията. Еми хубо - на крива круша крив пърт, айде са да си избира клиентите и да се дърви на всички. В коментарите сума ти народ му се канят, че знаят де живее. Нали се изпъчи пред боксовата круша по повод на хейтърите? Един разправя, че се въртял покрай тимаджийските заведения, ама ги гледал отдалеч, щото и те не търпят такива селяндурщини.
 
В коментарите сума ти народ му се канят, че знаят де живее. Нали се изпъчи пред боксовата круша по повод на хейтърите? Един разправя, че се въртял покрай тимаджийските заведения, ама ги гледал отдалеч, щото и те не търпят такива селяндурщини.
Всеки с елементарна култура може да разбере - с. Кичево, с.о. Черноморска панорама, 552. Varna - Google Maps Комшията му е с Поршето
Пича е хитър, но не чак толкова умен за колкото се има. С това избиване на комплекси си прави лоша услуга, не се знае кой аутист може да му дойде на гости.
 
Аlan Parson

Трият се денонощно коментарите. Предполагам с жена му се редуват, защото сутринта имаше една пауза от час дето не се триеха и бяха 850. После някой седна на компа и паднаха на 500. Сега пак са нагоре само следете бройката. По мой сметки са заминали поне 500 коментара най-малко. Едни се скриват за да си мислиш че ти е оставен коментари, а други направо се трия. Много долно и комплексарско
Аз като ви разправях, че кибичат на смени да трият. Снощи бяха няколко хиляди комента, сега "само" 700.

Да не съм на мястото на жена му... Представяш ли си да седиш по нощите и да бършеш резила на мъжлето си... През деня на петелът горната джука мачка жалките малолитражки, през нощта жена му бърше кафявото.
И комшиите да те гледат като...
Давай Руменка, ще премажеш целия нет, тъй се правят 100К абоната! Mного мъжка постъпка! Жалко, че не знам лесен начин да бакъпвам и коментите, и да ги кача на огледален сайт. Нищо де, то и форумите ти стигат! Един средно голям град в момента ти дъвче мурафетите. И неизвестно количество данъчни.
 
Последно редактирано:
Колко са сега коментарите и дислайковете, че близо 30 минути без ъпдейт и почнах да се притеснявам...
 
Много народ са насметени на Руменка лъжеца, не се притеснявай. Ако цял живот си мачкан от шефа си и нямаш капка лично достойнство - няма да ме разбереш!

После защо предприемач го имат за дума кодош, като еколог и природозащитник да речем.
 
Последно редактирано:
Всеки с елементарна култура може да разбере - с. Кичево, с.о. Черноморска панорама, 552. Varna - Google Maps Комшията му е с Поршето
Пича е хитър, но не чак толкова умен за колкото се има. С това избиване на комплекси си прави лоша услуга, не се знае кой аутист може да му дойде на гости.
Едва ли.
Както се разбра - потенциалните клиенти ги е шубе от змии, а в района е пълно с храсти...
 
Змията е просто алегория за откъсването на модерното леке от реалния живот. Аз също живея в къща и решавам подобен проблем с влечуги, засега успешно.
Пра-дядо ти ако беше чак толкова халтав - сега нямаше да те има да възхваляваш модните за момента евро ценности.

Като тръгне двуличник да ми се прави на еколог, докато ми се лигави как всяко подаване на газ е 20 лева...
Става това, което наблюдаваш.
 
20 страници локуми.

Какво ви е мнението за Румен Виста?​

Кратко и ясно. Боли ме кура :D
 
Де да беше и Киров така над нещата...
Не съм чак толкова възвисен. Ако затихнат нещата току ще хвърлям по някоя съчка, да поддържам огъня. Румен лъжеца се изхрачи на 99% от народа, и си мислите, че роса ви роси.
 
Ако цял живот си мачкан от шефа си и нямаш капка лично достойнство - няма да ме разбереш!
Ъхъ, и ще тръгна да следя през 10 минути колко дислайка и коментара имал Румен, както и ще ставам по нощите, за да следя дали трие коментари...
Обсебен си и си личи отстрани. Просто ти не го усещаш.
 
Сега Виста трябва да предложи следната услуга - оплюване на стартиращ влогър (от негова страна) с цел получаване на позитивна известност. Примерно обявата му да е от вида: Ако сте начинаещ влогър и искате популярност от хора, които ви харесват, то използвайте моето предложение. Трябва първо във ваш публикуван видеоклип да покажете скептичност по отношение на някои от моите способности. След това аз ще ви отговоря (във видеоклип в моя канал) много нахъсано и злобно, което е на практика и услугата, която предлагам. Цена на услугата 500 лв.
 

Горе