Какво ви е мнението за Румен Виста?

Най-яко е на 06.04 минута. Треперете, малолитражки нещастни! :mad:
Можете ли да го качите наново , понеже този линк е вече изтекъл и файлът не е наличен .
Благодаря предварително .
 
Последно редактирано:

Aйде някой да си направи труда да го качи на постоянен хостинг. Мързи ме да си правя регистрация.

Качих го в моя youtube, да видим големия мъж след колко време ще почне да пищи да го махнат!
 
Последно редактирано:
Мнението ми за Румен Виста е, че лъже много. Както и всички, които правят курсове. Изкарвали милиони или десетки хиляди, а пък продават курса за 600-700лв. Като са такива милионери щяха да си гледат бизнеса не да продават смешни курсове.Тия хора никакви пари не правят от дропшипинг, а от курсове. Как да станеш богат ? Продавай курсове как да станеш богат. Не казвам, че няма да се научите на нищо в курса, но определено не е такъв милионер и разбирач какъвто се изкарва.
 
Мнението ми за Румен Виста е, че лъже много. Както и всички, които правят курсове. Изкарвали милиони или десетки хиляди, а пък продават курса за 600-700лв. Като са такива милионери щяха да си гледат бизнеса не да продават смешни курсове.Тия хора никакви пари не правят от дропшипинг, а от курсове. Как да станеш богат ? Продавай курсове как да станеш богат. Не казвам, че няма да се научите на нищо в курса, но определено не е такъв милионер и разбирач какъвто се изкарва.
Зарад туй му размъкваме цървулите, именно щото лъже. Голямото перчене, големите мурафети. Пред жена му може да минават, но целия нет няма как да сбори. Затова му бакъпнах най-големия резил. Пробвах да го кача в тубата, ама много дълго им било. Остава линкът към файла с видеото, в същото мнение горе.
Голям цирк беше с коментарите под това видео, на 2 смени кибицаха с жена му, не могат да смогнат да трият. Дислайковете бяха 3 пъти повече от харесванията. Чак такъв резил в youtube аз лично не бях виждал. Не курсове, циркове и сеир да продаваше Руменчо, най му се отдават!
 
Пробвах да го кача в тубата, ама много дълго им било.

"Тези функции ще са налице, когато към канала няма предупреждения съгласно правилата на общността и сте потвърдили телефонния си номер".

За клипове над 15 мин.
 
Какво толкова има в тва видео?
Че не ми се сваля цяло видео...
Ъпгрейдната турбо версия на бесен селянин с Голф двойка. Ценно е, няма да сбъркаш, нищо че са 700 мегабайта...
Най-голямата излагация, на която съм попадал в тубата.
 
"Видеоклипът не е налице
Този видеоклип бе премахнат, тъй като е твърде дълъг"

Е колко е дълъг, това е странно...
 





 
Последно редактирано:

Понеже последно време да не оставам назад, и аз съм към криптото, та следя тоя пич, онзи ден е направил видео за румен вистата.



https://www.youtube.com/channel/UCp8CD-kmt-TOdbW2FQrSHFA/videos видеата са му доста интересни впрочем, ако на някой му е полезно.
 
Последно редактирано:





A браво браво! Ама пусни и коментарите, той циркът е в тях. Сега да го питам как ще трие!
 
Плюят го защото е нещо като скамър. Червен флаг 1 - Повечето идеите ги копира от други създатели и не ги е тествал лично, прави клипчета над 10 минути, CPM-а за как да прави пари е много висок около 5-6 долара за 1000 гледания, снимките на видеата са ужасно примамливи и лъжливи. Пример - 35,000 хиляди за 1 месец от youtube в което видео промотира курса си. Точка 2 - Продава курсове, 3 курса които са около 200 лева. Курса за youtube е 300 лева и говори неща които безплатно може научиш чрез различни статии или клипове онлайн. До момента да е изкарал между 8-12 хиляди от youtube и около 14,000 от курсове. По принцип всичко това не е лошо, но такива хора нямат добри намерения, само се опитват да печелят чрез теб. Идеите ги крадат от други създатели и не са ги тествали но казват, че ще направиш милиони. Реално го прави защото CPM-а за този ниш е много висок. Има много такива фалшиви гурота които ти казват че трябва да напуснеш работата си и да им купуваш курсовете. Един от тях е Kevin David. Като цяло не мисля, че Румен е лош човек, и се опитва да научи хората на нещо. Той е много далеч от Kevin David. Онзи тотално копира идеи и не ги е тествал а казва че ще направиш милиони без да правиш нищо.
 
Последно редактирано:
Плюят го защото е нещо като скамър. Червен флаг 1 - Повечето идеите ги копира от други създатели и не ги е тествал лично, прави клипчета над 10 минути, CPM-а за как да прави пари е много висок около 5-6 долара за 1000 гледания, снимките на видеата са ужасно примамливи и лъжливи. Пример - 35,000 хиляди за 1 месец от youtube в което видео промотира курса си. Точка 2 - Продава курсове, 3 курса които са около 200 лева. Курса за youtube е 300 лева и говори неща които безплатно може научиш чрез различни статии или клипове онлайн. До момента да е изкарал между 8-12 хиляди от youtube и около 14,000 от курсове. По принцип всичко това не е лошо, но такива хора нямат добри намерения, само се опитват да печелят чрез теб. Идеите ги крадат от други създатели и не са ги тествали но казват, че ще направиш милиони. Реално го прави защото CPM-а за този ниш е много висок. Има много такива фалшиви гурота които ти казват че трябва да напуснеш работата си и да им купуваш курсовете. Един от тях е Kevin David. Като цяло не мисля, че Румен е лош човек, и се опитва да научи хората на нещо. Той е много далеч от Kevin David. Онзи тотално копира идеи и не ги е тествал а казва че ще направиш милиони без да правиш нищо.
То да беше само той, който копира идеи. В цял свят е така, това е вид бизнес-модел.
 
Плюят го защото е нещо като скамър. Курса за youtube е 300 лева ...
Maни това, туй клипче дето е качено горе беше събрало 3 пъти повече дислайкове от харесванията, и тоя ще ни учи как да печелим от тубата, и пари иска! На смени кибичеха с жена му да трият коментари, докато накрая се принуди да го смъкне.
Учи хората да се наблъскат с почти 100% кредит, и да го набият у апартамент за туризъм. В разгара на пандемия, Русия затвори полетите за България, тоя щял да иска по 200 кинта нощувка, и то без да им готви...
По-скоро може да се гледа как НЕ трябва да се правят нещата!
 
Курса за youtube е 300 лева и говори неща които безплатно може научиш чрез различни статии или клипове онлайн.
Баце, ти откри топлата вода. :D
От утре спираме училищата в България, понеже всички неща, които се говорят там ги има в интернет.

Не му знам курсовете, ама ако той взима 300 лева за тях и е направил 14к, защо не направиш за 150-200 кинта и да развъртиш едни бързи 7-8 бона?

ПС: Дайте ги тия прословути видеа, да видим от къде безплатно краде Румен, че са като извънземните до момента - има ги, ама не сме ги виждали...
 
Последно редактирано:
Баце, ти откри топлата вода. :D
От утре спираме училищата в България, понеже всички неща, които се говорят там ги има в интернет.

Не му знам курсовете, ама ако той взима 300 лева за тях и е направил 14к, защо не направиш за 150-200 кинта и да развъртиш едни бързи 7-8 бона?

ПС: Дайте ги тия прословути видеа, да видим от къде безплатно краде Румен, че са като извънземните до момента - има ги, ама не сме ги виждали...
Пиши в youtube how to make money. Този ниш е най-високо плащания заедно със канали за грим. За Youtube може бързо и безплатно да научиш как да печелиш повече. Разгледай няколко статии или клипове със заглавие Youtube SEO. Човека си е направил едно проучване и го продава, а хората като ги мързи да четат да му купуват скъпите курсове. Продава го този курс за youtube за 199 долара което е даже на 300лв. Има описание на курса и всичко може да се научи от интернет безплатно.
 

Горе