Какво ви е мнението за Румен Виста?

IvanKirov

Active Member
Не го мислете, човека ще се мести да живее в Бали. Едва ли много от нас можем да се похвалим с такива имоти :)

П.с: Вече къщата му е депозирана
Туй къде го е изръсил? Аз лично не му вярвам. Дори не го знам къде е, едва ли знае местния език. С безработна жена секретарка и 2 деца... едното май вече трябва да тръгва на училище.
Глупости на търкалета, залъгва народа да се отърве. Къщата му е особено куца черна дупка за пари. Чак го съжалявам понякога, ако и да не заслужава.

nikiboy

Member
Румбата купува имот за летен туризъм, обяснява как това е супер актуална далавера, точно след месеци продава.
Румбата хвали Еторо, обяснява каква супер далавера е, после каЗва мани ги тия.
инвестира дългосрочно, след месеци казва дърпам си парите.
Честно, лека ми пръст на Тодор Колев, ама точно като героя му в Опасен чат, само в hi tech времена ;)

Noke

Well-Known Member
Пусни, малък ли си? Имат много общо с Румен глиста.
Видях че имало някаква драма м/у Любо Жечев и Брейка, та снощи наваксвах че не бех ги гледал и двамата отдавна...

Много хора силно подценяват Киро щото първоначално прави впечатление на шизофренична шматка. Обаче като го послушаш малко повече, се усещаш че хич не е прост.

И още като мернах че Любо си го е избрал за следващ таргет, ми беше ясно че тоя път ше се блъсне в стената. Киро си е apex predator.

IvanKirov

Active Member
Обаче като го послушаш малко повече, се усещаш че хич не е прост.
Прост комуняга дядка. От тия най-тъпите, с бетонните глави.
Туй че Жечев удари греда с него е защото е още по-прост.

v90

Member
Сега му гледах новия клип, супер аматьорски се изпусна, как печалбата от апартамента до момента му е 1000 лв след цял сезон. И то без да брой разходите, които би имал до края на годината, с които би излязъл на загуба. Сам се смях как вече започва да се оплита в лъжи и става съвсем за смях.

IvanKirov

Active Member
Румен Глиста се наигра с рентиерство, за няма и един сезон. Туй че се е отървал от тухлите добре, ама защо лъже народа. Рязка графика нагоре, при увеличаващо се предлагане, и свито търсене, си е точно определение за балон.

nikiboy

Member
Таксата за подръжка за неговия апартамент е минимум 150лв/месечно. Данък на жилището, ток, вода, интернет, тв, данък печалба, почистване, пране и тн… как няма да е на минус.
Отделно, тия ремонти пазаруване гориво време и тн също са пари. Ако на ден вадиш по 100лв, а реално си стържеш апартамента, да не плащаш на работници, то това пак са 300лв разход, които не си спечелил.
чакам с нетърпение следващата ниша. За да правя точно обртното ;)))

IvanKirov

Active Member
Румен се мести в Бали. Не мога да си представя такъв кураж - да си вдигнеш домочадието и да се заселиш чак до Австралия.
За пръв път да му кажа евала, ако не е поредната лъжа де.

Горе