Какво ви е мнението за Румен Виста?

Киров, ако разбереш днес, че комшията ти гледа змия, какво би направил? Ще се изнесеш или ще се похвалиш тук?
Едни комшии наистина гледат декоративна змия. Седи си в тях и не ми пречи.

И не е отровна.

Ако минаваш край Вистата си носи чадър, тая пепелянка пак ще се върне при Румен, и той ще ти я метне във врата!

Грета Тунберг подела кампания да спира производството на лекарства против глисти. Нали, и те животинките някъде трябва да живеят.

Майтап майтап, няма да се учудя някой да се сети за правото на въшките, примерно. Само едно общо имате лицемерите. Не ви пука за горките прасенца и зайченца по фермите. Мъкнете пържоли с килограмите, ама иначе много цивилизовани били.
 
Последно редактирано:
Aко пра пра дядо ти мислеше като тебе сега нямаше да пишеш еко-образни тъпни по интернета.

Мишките също не те заплашват директно, сигурно не ги гониш от хуманни съображения.
Глутниците кучета вече заплашват напълно директно децата по улиците, напълно реални болести размъкват. Заради лицемери като тебе кучето вече има повече права от човека.

Нямаш си идея каква антиреклама си правиш. Мнозинството от народа не са джендърясали псевдо еколози. И от дън душа мразят тия модерните простотии. Аз ако избирах кой да ми прави сайта не бих доближил до теб.

Имам един казус за теб. Кучетата безпричинно нападат уличните котки. Сега - кого да трепем по-напред, зарад горките котки?
Поправям се с допълнение: "... което не заплашва теб или близките ти директно".
Това включва и домашните ми любимци - каквото и да ги заплашва, най-вероятно ще го отнесе.

Ама изплюй камъчето, най-сетне - все се представяш за "клиент"... Кажи какво си купи от Румен?
Некой дропшипинг курс ли?
 
Поправям се с допълнение: "... което не заплашва теб или близките ти директно".
Това включва и домашните ми любимци - каквото и да ги заплашва, най-вероятно ще го отнесе.

Ама изплюй камъчето, най-сетне - все се представяш за "клиент"... Кажи какво си купи от Румен?
Некой дропшипинг курс ли?
Не съм си купил нещо от Виста, нито ми е нанесъл каквито и да е негативи.
Просто ме издразни с шибаната пепелянка. Туй е срам за човечеството!
 
Някакъв специален страх от змии ли имаш, какво е?
Не е много нормално за нещо такова да инвестираш маса време и нерви.

ПП. Сравнително често срещам пепелянки. Или ги побутвам с пръчка да видя какво ще направят, или ги заобикалям. Не са страшни. Много по-безобидни от ковид-19 според статистиките.

Пък и са зашитени от закона.
По твойта логика, и аз следва да взема една лопата и да те опухам с нея, понеже съм решил че си някакъв вредител... нищо че хората и те са защитени от закона.
 
Момчето не прави разлика между домашен заек, улично куче и диво животно, дето си е в хабитата. Румен живее на доста диво място над златните. Дефакто около него всичко е десетки километри дива гора - еко парк златни пясъци или нещо такова. Еко пътеките са по 10-15 километра само гора и генгерлик. Много диво място.
 
.

Пък и са зашитени от закона.
По твойта логика, и аз следва да взема една лопата и да те опухам с нея, понеже съм решил че си някакъв вредител... нищо че хората и те са защитени от закона.
Па ела ме опухай!
Пак ти казвам. Дядо ти ако беше толкова откачен псевдо - еколог... Нямаше да те има, да лееш еврогейщина по форумите.
Ай бактън от права на всякакви паразити!

п.с. Казармата е губене на време, ама има и някои полезни уроци. Като видиш змия правиш следния алгоритъм.
1. Убиваш я.
2. Гледаш дали е защитена от Закона.
3. АКО е ухапала някого - носиш я заедно с пострадалия в стационара. Имахме точно такъв случай.
4. Ако имаш някакви съмнения или страх - викаш някого и правите т. 1.
 
Последно редактирано:
Еми ходи скандирай пред съответните институции.
У интернета само ще ти се смеят.
 
Еми ходи скандирай пред съответните институции.
У интернета само ще ти се смеят.
Кой ще скандира и за какво? Не може ли да пишеш малко по-разбрано?
Ето, аз се изразявам с алгоритъм. Тъй се действа в армията по въпрос на влечугите.
 
Па ела ме опухай!
Пак ти казвам. Дядо ти ако беше толкова откачен псевдо - еколог... Нямаше да те има, да лееш еврогейщина по форумите.
Ай бактън от права на всякакви паразити!

п.с. Казармата е губене на време, ама има и някои полезни уроци. Като видиш змия правиш следния алгоритъм.
1. Убиваш я.
2. Гледаш дали е защитена от Закона.
3. АКО е ухапала някого - носиш я заедно с пострадалия в стационара. Имахме точно такъв случай.
4. Ако имаш някакви съмнения или страх - викаш някого и правите т. 1.
А, ако е куче? То не е отровно, ама може да е бясно, примерно. Дай алгоритъма.
 
А, ако е куче? То не е отровно, ама може да е бясно, примерно. Дай алгоритъма.
Майка Природа има особено перверзно чувство за хумор. Точно същия Виста се оплакваше от пуснатите по улицата бойни кучета на комшиите. Нападнали го без причина, както е с жената и децата си. Наложило му се да стреля с газов патлак. После не смее да си пусне децата самИ навън. Видеото седи.

Толкоз за половин милион къща. Лошото е, че покрай хаховци като вас страдат нормалните хора. Ходи кажи на тия мутри около тебе да не си пускат кучетата по улицата. Нарушаваш им правата на свободно движение. Правото на кучетата е с приоритет пред твоето. Тъй се получава на практика.
Има случаи на разкъсани хора, минава и заминава, един умира друг се ражда. Collateral damages в името на еврогейщината. Един "бежанец" дори си беше заколил хазайката, дето го прибрала от улицата.
 
Кой ще скандира и за какво? Не може ли да пишеш малко по-разбрано?
Ето, аз се изразявам с алгоритъм. Тъй се действа в армията по въпрос на влечугите.
Де да те знам?
За правата на пъзльовците, предполагам?
 
Майка Природа има особено перверзно чувство за хумор. Точно същия Виста се оплакваше от пуснатите по улицата бойни кучета на комшиите. Нападнали го без причина, както е с жената и децата си. Наложило му се да стреля с газов патлак. После не смее да си пусне децата самИ навън. Видеото седи.

Толкоз за половин милион къща. Лошото е, че покрай хаховци като вас страдат нормалните хора. Ходи кажи на тия мутри около тебе да не си пускат кучетата по улицата. Нарушаваш им правата на свободно движение. Правото на кучетата е с приоритет пред твоето. Тъй се получава на практика.
Има случаи на разкъсани хора, минава и заминава, един умира друг се ражда. Collateral damages в името на еврогейщината. Един "бежанец" дори си беше заколил хазайката, дето го прибрала от улицата.
Какви идеали според теб трябва да проповядва нормалния мъж, който не е еврогей/хахо? Единствения признак по който разделяш хората е дали биха убили змия ли е? Изглеждаш обсебен от тази мисъл, по това ли определяш дали един човек е окей? Дали убива животни? С какво се занимаваш професионално?
 
Какви идеали според теб трябва да проповядва нормалния мъж, който не е еврогей/хахо? Единствения признак по който разделяш хората е дали биха убили змия ли е? Изглеждаш обсебен от тази мисъл, по това ли определяш дали един човек е окей? Дали убива животни? С какво се занимаваш професионално?
Aми примерно - като следва традициите, наследени от хилядолетия. Защитаваш си границите от пришълци, трепеш всякаква зловредна гад, кучето като почне да се зъби на хората - загива от тояга, и т.н. Много са, не може с 2 изречения.
Нормалният мъж не е джендър, не прегръща "бежанци" на границата на съседното племе, и после да ги издържа за своя сметка. Осигурява безопасен за децата си периметър около пещерата, и всякакъв агресивен хищник по възможност бива елиминиран. Просто и интуитивно е.
И ти ли си мислиш, че пържолите НЕ са от убити животни? Скоро ще почнат да ги отглеждат като зеленчуците, ама още не сме чак толкоз напреднали в ГМО-то.

Само на мен ли изглежда странно в тузарските квартали дето къщите са от 500К нагоре да не смееш да излезеш пеш на улицата?

п.с. Барневерн или както там се пише - ако влязат в къщата на здравия разум с идеята да отмъкват децата... Ще получат здрава тояга по главата, вместо насиране и благоговеене пред "закона".
 
Последно редактирано:
Aми примерно - като следва традициите, наследени от хилядолетия. Защитаваш си границите от пришълци, трепеш всякаква зловредна гад, кучето като почне да се зъби на хората - загива от тояга, и т.н. Много са, не може с 2 изречения.
Нормалният мъж не е джендър, не прегръща "бежанци" на границата на съседното племе, и после да ги издържа за своя сметка. Осигурява безопасен за децата си периметър около пещерата, и всякакъв агресивен хищник по възможност бива елиминиран. Просто и интуитивно е.
И ти ли си мислиш, че пържолите НЕ са от убити животни? Скоро ще почнат да ги отглеждат като зеленчуците, ама още не сме чак толкоз напреднали в ГМО-то.

Само на мен ли изглежда странно в тузарските квартали дето къщите са от 500К нагоре да не смееш да излезеш пеш на улицата?
Румен не живее в тузарски квартал, а на 20 километра от Варна. Покрай него всичко е джунгла, както вече писах. Ако реши да изтрепе всяка дива гад в неговия периметър, няма да има никакакво време да дере балъците... Само с това ще се занимава...
 
Румен не живее в тузарски квартал, а на 20 километра от Варна. Покрай него всичко е джунгла, както вече писах. Ако реши да изтрепе всяка дива гад в неговия периметър, няма да има никакакво време да дере балъците... Само с това ще се занимава...
Змия се трепе за 2 секунди, а се спасява за 2 минути. Няма логика в туй дето казваш.
Ако не се беше правил на джендър нямаше да се занимаваме с него. Не само аз му казах, че не е добре с главата. Дърви се, подбирал си клиентите - ОК, щом такъв му е бизнес модела.
Ако е сипал 500 бона за къща на гъза на географията - то вече си е диагноза. Аз лично не вярвам да е насипал чак толкоз пари в тая къща. Ако я е строил за своя сметка. Сам твърди, че е вземал дейно участие в построяването и обзавеждането. Или нас прави на балъци, или са го одрали като последния балък.
 
Змия се трепе за 2 секунди, а се спасява за 2 минути. Няма логика в туй дето казваш.
Ако не се беше правил на джендър нямаше да се занимаваме с него. Не само аз му казах, че не е добре с главата. Дърви се, подбирал си клиентите - ОК, щом такъв му е бизнес модела.
Ако е сипал 500 бона за къща на гъза на географията - то вече си е диагноза. Аз лично не вярвам да е насипал чак толкоз пари в тая къща. Ако я е строил за своя сметка. Сам твърди, че е вземал дейно участие в построяването и обзавеждането. Или нас прави на балъци, или са го одрали като последния балък.

Аз не знам как бих реагирал, вероятно бих я утрепал за по сигурно, ама не искам и да разбирам. В гората ги заобикалям, щото има и ухапани, не се занимавам с отровни гадини, като не ме заплашват директно.

Мястото е страхотно, има уникална гледка към златните и морето, не че може да стигне пеш до него, щото е на високото.

Пропускаш нюанса, че той го прави изцяло с цел клик байт и маркетинг, вероятно нищо друго не го интересува. Знаеш ли какъв вой щеше да настане ако я беше утрепал пред камера? В случая има змия, която му е дошла на готово, има камера, действа. Резултата е налице. Колко хора от форума му преровиха ютуба да намерят клипчето със зъма, само можем да гадаем :)
 
Ся не знам, уж вие сте джамбазите, упс, профитата в рекламата. Аз си мисля, че лоша реклама има и още как. Като ти излезе име на измекяр и няма изчистване после. Аз не казвам, че е такъв, нямам бизнес отношения с него, гледал съм му някои клипове, на никого не пречи.
Никой не го е бил по главата да се прави на еколог и да се дърви на народа. Трепе си я и пак я мята през оградата, ама поне няма да се върне или да влезе в комшиите. Не е задължително да снима.
 
Змията в момента спи зимен сън.
Ае да се успокоиш вече :)

Щото има само няколко месеца до пролетта.
После пак изпълзяват и настава ад...
 
Змията в момента спи зимен сън.
Ае да се успокоиш вече :)

Щото има само няколко месеца до пролетта.
После пак изпълзяват и настава ад...
Знаеш ли, напомни ми за нещо докато ме успокояваш. До нас има градинка и намерих съмнително изглеждаща дупка. Тъкмо са се прибрали, ще им излея малко циментов разтвор отгоре. Тъй изтребих повечето мишоци на село.
 

Горе