Какво ви е мнението за Румен Виста?

Пак не казвам нищо, само споделям личен опит. Навремето 3 месеца подред сам си превеждах 2000 лв. с основание заплата. В резултат ме одобриха за 30 000 лв. кредид. Тъй че не е съвсем невъзможно... Не може да го направи всеки, но не е невъзможно... Сега дали това е възможно да се случи в Австрия не знам...
Да си превеждаш заплата от фирмата на теб като физическо лице е едно. Това мисля, че доста хора са (сме) го правили и е съвсем различно от това да внасяш на каса в банка като физическо лице по фирмената си сметка една и съща сума всеки ден, която в края на деня да теглиш.
Банките не са чак такива дебили.
 
Чакаме отговора на Румбата в събота. Само дотогава да не му изземат компютъра, че както не е плащал данъци, щото първата му фирма е основана преди две години, надали и има нещо лицензирано от програмите. Но съм Скептичен, някой чак толкова да рита по падналия на земята.
И колкото и тъпо да звучи, има актьорски умения, добре стои пред камера. Е, няма ценз, или казано по-Ентелигентно (нарочно е с Е) - няма нужната експертиза да се изказва подробно по всичките икономически теми, в които се хвърля. Когато за дадена фирма можеш да извадиш 15 графики и да кажеш Е за това продавам, казваш, не ме кефят и продавам. ;)
Хайде до събота, че трябва се работи, на мен ютюб не ми плаща !
 
Да си превеждаш заплата от фирмата на теб като физическо лице е едно. Това мисля, че доста хора са (сме) го правили и е съвсем различно от това да внасяш на каса в банка като физическо лице по фирмената си сметка една и съща сума всеки ден, която в края на деня да теглиш.
Банките не са чак такива дебили.

Всъщност не знаем детайлите, може да са ипотеки, може да има гаранти, съдлъжници, всякакви варианти има... Може сумата далеч да не е тази.... Иначе, така както го разказа в клипа, изглежда някак по тарикатски :) Един вид надхитрил банката. Което всички, които сме се занимавали с банки, знаем че не е възможно. :) Вероятно спестява доста неща, които не се вързват с образа, който си изгражда. Важното е фън да има в нашата свера на интереси, че иначе е голяма скука...
 
Който вярва на тази простотия, моля да тагне @Blinky, за да бъде баннат.
Тоя форум някога беше нещо! Сега е модераторски кенеф!


Давайте като Румен, дървете се на клиентите, то волът като рие на гърба си го хвърля!

Един ден можете да станете по-големи от Интернет! Ето, Руменчо опита! На всяко изтрито мнение получава по 2 страници хейт!
 
Има какво да се научи и от двамата - стига да ги гледаш какво правят и не чак толкоз какво приказват.

Кофтито че тоя Свет не е лесно да зацепиш какво точно прави - вижда се само 1 ютуб канал и толкоз. И нямаш избор - трябва да му слушаш съчиненията и да се чудиш колко общо имат с реалността.
 
Тоя форум някога беше нещо! Сега е модераторски кенеф!

Изпреварвам тъпите въпроси, да, не съм случаен. Някога ви хвалех, бяхте двете изключения в България дето можеше да си кажеш 2 приказки. После се осрахте с модерация.

Давайте като Румен, дървете се на клиентите, то волът като рие на гърба си го хвърля!
Аха, демек всички правят кочина тук, а ти си ОК. Браво лидерче. ;)

Бастунско изказване.
 
Тоя форум някога беше нещо! Сега е модераторски кенеф!


Давайте като Румен, дървете се на клиентите, то волът като рие на гърба си го хвърля!

Един ден можете да станете по-големи от Интернет! Ето, Руменчо опита! На всяко изтрито мнение получава по 2 страници хейт!
Аз се ебавах, ама ти нещо много лично го прие. Приятно прекарване в кенефа.
 
Аха, демек всички правят кочина тук, а ти си ОК. Браво лидерче. ;)

Бастунско изказване.
Ми не, играйте си на модерация, все ми е тая. Един ден може да станете по-голям кашмер и от Румен. Проста работа, цъкнеш копчето, кофтито мнение изчезва.

После целия нет те размъква!
 
Ми не, играйте си на модерация, все ми е тая. Един ден може да станете по-голям кашмер и от Румен. Проста работа, цъкнеш копчето, кофтито мнение изчезва.

После целия нет те размъква!

:D:D:D:D

Аз се ебавах, ама ти нещо много лично го прие. Приятно прекарване в кенефа.
Думата, която търсиш е ЛОБОТОМИЯ. :)
 
Тоя форум някога беше нещо! Сега е модераторски кенеф!


Давайте като Румен, дървете се на клиентите, то волът като рие на гърба си го хвърля!

Един ден можете да станете по-големи от Интернет! Ето, Руменчо опита! На всяко изтрито мнение получава по 2 страници хейт!
Не знам от кога си тука, ама още не си се ориентирал в обстановката. В тоя форум няма баннат или изтрито мнение с години, не знам за каква модерация говориш изобщо.
 
В тоя форум се завъртях преди 8 години. Беше читаво. После се насрахте да триете и модерирате.

Още с първите си мнения с тоя новия си ник ви казах, че тук е боклук.

Можете самИ да се убедите.

Давайте като Руменчо, то добитъкът като го модерираш и поема!
 
В тоя форум се завъртях преди 8 години. Беше читаво. После се насрахте да триете и модерирате.

Още с първите си мнения с тоя новия си ник ви казах, че тук е боклук.

Можете самИ да се убедите.

Давайте като Руменчо, то добитъкът като го модерираш и поема!
gey.jpg
 
  • Like
Реакции: Sky
Тоя Румен ти е изпил акъла на тебе.
В тоя форум се завъртях преди 8 години. Беше читаво. После се насрахте да триете и модерирате.

Още с първите си мнения с тоя новия си ник ви казах, че тук е боклук.

Можете самИ да се убедите.

Давайте като Руменчо, то добитъкът като го модерираш и поема!

С това поведение ти предстои да разбереш по трудния начин, че тука наистина не се трият мнения и не се баннва :)
 
Ама още ли не сте модерирали? Точно първите ми постове заминаха, сакън някоя мърда да не се разсърди.

Давайте трийте бе, Блинки не спи, раздава банове!

Гледайте от Руменчо, тъй се изкарват 250 бона! Цъкнеш копчето и изчезне, като ролката на оная тоалетна хартия!

"С това поведение ти предстои да разбереш по трудния начин, че тука наистина не се трият мнения и не се баннва"

Аха, само дето първите ми постове изчезнаха!
 
Тубата верно се оляха с тая цензура. Може да ти изтрият канала само ако кажеш някоя от думичките
ковид
джендър
негър
циганин
Тръмп.

И съотв. пазят дърти комуняги като Киро Брейка, като почне да идеализира затвора на бай Тодор, и да промива младите да гласуват за милиардерите в БСП. Дори се престарават да банват IP-тата които го критикуват.
И както знаем - на силно модерирани места няма какво ценно да прочетеш. Като по наще мисир медии. Партийна радиоточка, финансирана с нашите данъци.
 
Румката насра и го страйкна, ама кат цяло си напрай към 150к гледания видеото ениуей
 
На тия им изгря насрания модериран сървър. Нека си го имаме на кеш, и Румбата да се радва.
Какво мислите за коучове, мотиватори и тем подобни
преди: 10 месеца, 22 дни, прочетена 2766 пъти
Напоследък се нароиха доста подобни екземпляри тип Юли Тонкин, Румен Виста и всякакви такива, копиращи американски такива, които в общи линии говорят някакви празни и общи приказки.

Преди няколко години бяха модерни темите позитивно мислене, закон за привличане и всякакви такива глупости. И понеже вече достатъчно хора се усетиха каква глупост са, нещата малко са промениха и започнаха някакви псевдопредприемачи да се появяват, които говорят същите неща, само че от време на време вкарват някакви бизнес термини под предтекст, че те учат на невероятни бизнес умения. И естествено винаги има линк към семинари, курсове и подобни. И на тях само общи приказки, нямащи нищо общо с реалността и практиката. Само че човек без опит в бизнеса лесно може да ги вземе насериозно, понеже няма база за сравнение.

Всяка втора дума им е как трябва да действаш сега, колко всъщност си умен, как трябва да си вярваш и все в стила на позитивното мислене. Няма лошо, обаче имам чувството, че се възползват от неувереността на зрителите си. Един уверен човек няма нужда през 5 мин Румен Виста да му казва как всичко зависи само от самия него. И ми прави впечатление колко тънко манипулират. Казват примерно някаква истина, което е така наистина, обаче около нея казват още 10 лъжи или поне перувеличавания колко е лесно и как едва ли не зад вратата те чакат купища пари, само ако леко се размърдаш. И покрай една дребна истина прокарват 10 лъжи. По неговите думи едва ли не, правиш си един инстаграм, крадеш снимки и клипове от другите (даже има клип как да крадеш клипове, без да разберат, че са крадени), последователите започват да валят (сякаш не могат да си ги гледат в оригинал, ами ще чакат ти да ги откраднеш), после си правиш един онлайн магазин и започваш да ги спамиш с оферти и продажбите да валят. Горе-долу около това се въртят всички клипове.

Румен Виста се снима от някакъв палат във Варна, от някакви джипове, всеки клип му почва с къщи, коли и не знам си какво и твърди, че всичко това го направил само за няколко години от дропшипинг сайт. Обаче видиш ли, понеже това не го правило щастлив, решил да си направи канал, в който да "помага" на хората и да ги просветли как да станат и те богати, понеже сме готини, и си заебал всички други бизнеси и се е посветил само на курсове и ютюб. Нямам представа от къде е взел всичките тези къщи, коли и почивки, които непрекъснато ги демонстрира, но силно се съмнявам, че човек, изкарващ хиляди или десетки хиляди от собствен бизнес и то от такъв от дома, ще заебе всичко и ще се посвети на ютюб канал и курсове, особено пък млад като него.

Всеки втори стана големия бизнесмен и организира курсове. Това ми прилича много на пикъп-артистите, които бяха нашумели преди няколко години и организираха курсове как да сваляш жени. Като в общи линии философията им беше да заговаряш десетки жени на улицата и да се правиш на палячо с идеята, че от 100 жени, все 1 ще ти върже. Силно се съмнявам някой, посетил такъв курс да е станал голям сваляч само от това, както и че някой ще стане голям предприемач, ако не му идва отвътре с 1 курс и 2 книжки.

За мен това са мошеници и продавачи на мечти, а не нареален продукт. Изненадваме, че такива придобиват все по-голяма популярност и има вече доста такива. Явно има и балъци, които да им се връзват. Ами като се замисля, най-голяма мечта на повечето хора е да имат успех сред другия пол и да са богати бизнесмени. Така че защо да няма и балъци, които им се връзват?
...
Това са просто мошеници, които изкарват пари на гърба на заблудени хора. Абсурдно е някой да смята, че ще прочете 2-3 книги, ще отиде на няколко семинара и хоп готово - всичко ще му се нареди. Пълни глупости са това. Тия не само, че са абсолютно некадърни, ами са и мързеливи. Ама какво са виновни. Има заблудени, които плащат за семинарите им, купуват книгите им, гледат видеата им. Преди години една моя колежка беше организирала подобен семинар за служителите в нейния отдел. Казваше се "успешните мениджъри" или нещо подобно. Отидох да видя от любопитство и останах потресен. Излезе отпред един човечец и започна да реди едни приказки тип "на пазара" - неща от сорта, че хубаво било човек да си записва важните неща в тефтер, как трябвало задачите да се приоритизират и т.н. Казано накратко - неща, които всеки нормален човек знае и прави. За тези си глупости обаче човека взе 3 000 лева за два дена и това преди 9 години. Истината е много по-проста - ако човек е трудолюбив и иска да се развива, нещата се получават. Не става лесно, но се получава.

........
Вчера гледах Румен Виста, който започна да говори за инвестиции в акции, уточнявайки, че нищо не разбира от тях и малко след това пъчейки се каза, че никога не говори за нещо, което не разбира.

В коментарите го питах как така хем не говори за нещо, което не разбира, хем говори за акции, хем уточнява, че нищоне рабира от тях. След което започна да ми спори, да ме обвинява как нищо не разбирам и общо взето коментарите му бяха доста агресивни.
....

2 - има клип "Как да направим 100 000 Интаграм последователи", а той самият има, забележете, 757 последователя в съща мрежа.

3 - има един клип, в който обяснява как да променяме рекламни клипове, че да не си личи, че е краден и нета да не го засече като такъв. Изобщо и за миг не стана на въпрос за авторкси права, закон и морал. И че ако клиента рапознае крадената реклама, няма да му никак добро впечатление. Значи някой е отделил време, труд и пари да си направи рекламния клип и ние просто му го крадем, купуваме му продукта и го продаваме на двойна цена с надеждата някой балък да не е чувал за Алиекспрес.

И представете си, има не малко хора, които му се връзват и го хвалят в коментарите какъв пич е, а той даже се похвали, че правил по 8 бона на месец от курсовете. Блажени са вярващите.

 
Последно редактирано:

Горе