Какво е бъдещето на България?!

От: Какво е бъдещето на България?!

Сам знаеш, че това не е вярно. И ние можем да кажем, че липсата на държава и псевдодържавността е убийствена за бизнеса и хората, нали? В момента нямаш национална държава, имаш крадлива демократична мафиотска структура.

И какъв бизнес има при държавен монопол?
Именно липсата на намеса в икономика от страна държавата, съживява бизнеса и хората. Абе знам, че без някой в държавата те регулира неможеш, кажи ми от къде си сигурен че този ще работи за теб и кой ще го регулира него, да не почне си продава властта? По рано ме пита за банките, еми те са това именно на държавната лобистка намеса и наличието на централна банка, на която и е възложен и тотален монопол да контролира може би най-важната стока - парите!
 
От: Какво е бъдещето на България?!

Какво тук значи някаква си личност? Разстрел, и след разстрела – червеи. Това е толкоз просто и логично!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
От: Какво е бъдещето на България?!

Какво тук значи някаква си личност? Разстрел, и след разстрела – червеи. Това е толкоз просто и логично!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ти пък от къде изпълзя ве
 
От: Какво е бъдещето на България?!

Вижте речта на Алън Дълес за стратегията на САЩ в 'Студената Война', която май е валидна и до днес
"...В управлението на държавата ще създадем хаос и бъркотия.
Незабелязано, но активно и постоянно ние ще съдействаме за безпринципност на чиновниците, рушветчийство, всичко, което води до онова, което им скимне да правят. Бюрократизмът и недобросъвестната работа ще бъдат вдигнати като добродетел... Честността и почтеността ще се осмиват и ще станат никому ненужни, ще се превърнат в отживелици на миналото... Простащината и наглостта, лъжата и измамата, пиянството и наркоманията, животинският страх на един от друг, безсрамието, национализмът и важдебността между народите, най-вече омразата към руския народ - всичко това най-ловко и незабелязано ще култивираме и то ще разцъфне с кичести цветове. Само малцина, много малко хора ще се досещат или даже ще разберат какво става... Но такива хора ние ще поставим в безпомощно положение, ще ги превърнем в посмешище, ще намерим начин да ги оклеветим и да ги обявим за измет на обществото. Ще изтръгваме духовните корени на Болшевизма, ще опошляваме и унищожаваме основите на народнта нравственост. По този начин ще разклащаме поколение след поколение, ще предизвикваме ерозия и ще отстраняваме ленинския фанатизъм. Ние ще се залавяме с хората още от детските и юношеските им години. Главният залог ще бъде на младежта, ще започнем да я разлагаме, развращаваме, да я лишаваме от чест. От младежите ще направим циници, вулгарни хора, простаци, космополити. Ето така ние ще направим."
http://www.geocities.ws/lim_medium/Publikacii/Statii/studvoina.htm
 
От: Какво е бъдещето на България?!

Горното е писано от някой шизофренен комуняга. Щели да култивирът национализма и той да разцъфне :lol: Ако ти се занимава с конспирации, прочети протоколите, които са писани много преди някакви предполагаеми изказвания на ЦРУ шефове, в които невинно казват:

Ще изтръгваме духовните корени на Болшевизма, ще опошляваме и унищожаваме основите на народнта нравственост.

Болшевизмът кво общо има с народната нравственост, та той я е унищожил ;)
 
От: Какво е бъдещето на България?!



Дисдрис, вие май наистина ще излезете някакви писарчета на надница? като гледам или си психично болен или си на заплата, ти като видиш политическа тема и се радваш като цецка цачева на микрофон в механа?
Имай не си само ти, няколко сте, ама няма лошо, явно има някаква програма за инвалиди да изкарате някой лев пред компютъра...

За селския диалект резват ли ти процент или ти дават премия, защото си по близо до електората?
 
От: Какво е бъдещето на България?!

Май ти си тоя дето заработва на коментар ;)
 
От: Какво е бъдещето на България?!

Май ти си тоя дето заработва на коментар ;)

Аз за коя партия заработвам?

Всъщност си търся повод да направя 50 мнения а диндрис ми дава такива поводи, така че спи скопокойно не съм конкуренция 8)
 
От: Какво е бъдещето на България?!

Анонимните свалиха сайта на правителството
Днес ние решихме да свалим сайта на правителството ,защото смятаме ,че закона за продажба на българска земя на чужденци е в ущърб на народа и родината ни.И ние като българи споделяме мнението на сънародниците си ,че земята ,която прадедите ни са бранили с кръвта си,земята на родината ни НЕ СЕ ПРОДАВА!Ние винаги сме били и винаги ще бъдем на страната на народа си!Абсолютно подкрепяме всеки протест и инициатива,която цели отмяната на този анти-български закон ,който ще влезе в сила от 01.01.2014г.

Това е извадка от новата унгарска конституция,за която смятаме,че трябва да бъде добавена дословно и в българската конституция:

"Всички природни ресурси, особено земеделската земя, горите и питейната вода, както и биологичното разнообразие - по-специално местни растителни и животински видове и културни активи са част от общото наследство на нацията и дълг на държавата и на всеки човек е да го защитава, поддържа и запазва за бъдещите поколения."
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=200576216782823&set=a.194658864041225.1073741828.143360542504391&type=1&theater#
Интересно ми е какво мисли известния неолиберал Блеки за продажбата на българска земя на чужденци:mrgreen:
Може би пак ще изтъкне предимствата на 'свободния пазар' и това, че земята ще и се дигне цената и така българите ще спечелят повече?:twisted:
 
От: Какво е бъдещето на България?!

Според мен тази държава няма бъдеще,Българи винаги ще има по целия свят но в държавата България ще са най-малко Българите.Помнете ми думата
 
От: Какво е бъдещето на България?!

Анонимните свалиха сайта на правителството

https://www.facebook.com/photo.php?...25.1073741828.143360542504391&type=1&theater#
Интересно ми е какво мисли известния неолиберал Блеки за продажбата на българска земя на чужденци:mrgreen:
Може би пак ще изтъкне предимствата на 'свободния пазар' и това, че земята ще и се дигне цената и така българите ще спечелят повече?:twisted:

Би било добре да знаеш точно какъв съм аз, неолиберализма не е това което мислиш - либератарианство е думата, за бвъдеще да знаеш сега седни и почети. Пак показваш нивото ти и какво съм ти говорил.
А иначе, то и сега чужденци купуват земя само че индиректно, просто не го знаеш - на Долена не му достига познанията да го види това. А щом гражданското общество не желае да се случи това, значи това е обективно решение да не се случи. Земята като територия, не е толкова икономически въпрос, това е много специален статут, но от друга страна голяма част от земята ще се обработва, макар че доста години на комасация ще са нужни това да се случи, едва 10 процента от собствността на земята е минала през първичен пазар. А и не забравяй, че собствеността се сменя. Не ми се спори сега, но това че чужденци купват не е новост - само виж Ромфарм колко хиляди декара има и отделно АДСИЦ-те колко милиона декара имат кумулативно и ще ти дойде на акъла, че сега земите са собствност на няколко АДСИЦ-а :)
 
От: От: Какво е бъдещето на България?!

Би било добре да знаеш точно какъв съм аз, неолиберализма не е това което мислиш - либератарианство е думата, за бвъдеще да знаеш сега седни и почети. Пак показваш нивото ти и какво съм ти говорил.
А иначе, то и сега чужденци купуват земя само че индиректно, просто не го знаеш - на Долена не му достига познанията да го види това. А щом гражданското общество не желае да се случи това, значи това е обективно решение да не се случи. Земята като територия, не е толкова икономически въпрос, това е много специален статут, но от друга страна голяма част от земята ще се обработва, макар че доста години на комасация ще са нужни това да се случи, едва 10 процента от собствността на земята е минала през първичен пазар. А и не забравяй, че собствеността се сменя. Не ми се спори сега, но това че чужденци купват не е новост - само виж Ромфарм колко хиляди декара има и отделно АДСИЦ-те колко милиона декара имат кумулативно и ще ти дойде на акъла, че сега земите са собствност на няколко АДСИЦ-а :)

Да те питам, ти да не си преподавател по икономика и финанси или за такъв се мислиш?!:mrgreen:
По твоите многобройни писания за 'свободния пазар' съм стигнал до заключението, че си един неолиберал
Либертарианството не е това за което подскачаш и защитаваш
Кажи ми тази поправка в унгарската конституция добър пример ли е и ли е анти либерална:rolleyes:
 
От: От: Какво е бъдещето на България?!

Да те питам, ти да не си преподавател по икономика и финанси или за такъв се мислиш?!:mrgreen:
По твоите многобройни писания за 'свободния пазар' съм стигнал до заключението, че си един неолиберал
Либертарианството не е това за което подскачаш и защитаваш
Кажи ми тази поправка в унгарската конституция добър пример ли е и ли е анти либерална:rolleyes:

Не съм станал все още, а и не искам - имам познания в тези сфери и с тях си вадя парите, така че позволи ми да знам малко повече от теб.
Свободен пазар е едно - това е държавна не намеса. Неолиберализъм е държавно мешене и лобиране на едрите бизнеси и регулиране на икономиката. Надавам се след това вече да си наясно :) Не е трудоно да четеш нали?!
До преди 5 секунди не знаеше какво е либертарианството, а сега аз не съм знаел? Нали се разбрахме по икономика да не ме питаш. И за напред моля те прави разлика м/у свободни пазари и държавна ненамеса в икономиката, с държавни регулации и мешания като неолиберализма. Неолобирализма е онзи шит дето го прокламират на запада и в частност ЕС, дето много не се прокопсва от него, както ние така и те няма прокопсаме.
 
От: Какво е бъдещето на България?!

Айде докажи се и кажи какво е неолиберализъм и либертарианство :mrgreen:
 

Горе