1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

Какво е сексуален тормоз по вашите критерии?

Дискусията в 'Webmaster's Off Topic' стартирана от nandibandi, Ноем 14, 2017 в 5:52 PM.

1. nandibandi

nandibandi Well-Known Member

Рег.:
    Февру 7, 2014
    Съобщения:
    958
    Харесвания:
    438
    Точки:
    63
    Не мога да приема факта, че унищожиха любимия ми Кевин Спейси на базата на недоказани твърдения. Изобщо, цялата галимация в Щатите в момента относно случаи на сексуален тормоз ме отвращава силно, при това ме отвращават не действията на т.нар. ''сексуални хищници'' (боже какъв термин), а писъците на похитените 20-30 години по-късно, след като са монетизирали своето похищение.

Та, какво според вас е сексуален тормоз, сексуално посегателство и хищничество?
    Редно ли е да докладваш такова след 20 години? - Според мен, мълчанието подпомага насилника в неговите бъдещи действия и с това лишава напълно ''жертвата'' от правото да се изявява като морален стожер, след като е спомогнала за последващи престъпления от подобен характер.

Уточнявам, че съм жена, и според някои потребители на форума '' феминистка'' :)

Последно редактирано: Ноем 14, 2017 в 11:06 PM
    CTAH харесва това.
  2. CTAH

CTAH Well-Known Member

Рег.:
    Май 22, 2012
    Съобщения:
    2,444
    Харесвания:
    359
    Точки:
    83
    Място:
    Бургас
    Сексуален тормоз е да ти откажат секс ....

sunstorm, keres, scorebg и 4 други харесват това.
  3. RealMoney

RealMoney Well-Known Member

Рег.:
    Дек 19, 2010
    Съобщения:
    1,560
    Харесвания:
    550
    Точки:
    113
    Аха, Кевин Спейси "недоказани твърдения", а за същите медиите изядоха Тръмп. Двоен аршин, yet again!

Публична тайна е, че в Холивуд се въртят страшни неща - оргии, педофилия, сексуални посегателства, радвам се, че най-накрая го изкараха наяве.

4. Kortes

Kortes Active Member

Рег.:
    Юли 13, 2011
    Съобщения:
    279
    Харесвания:
    38
    Точки:
    28
    Ами за мен е, да си поискаш- да ти дадат, а ти да продължаваш да искаш.

Сега сериозно, ако е имало подобно посегателство е малко или много нормално да си мълчат жените в началото и след години когато някоя нададе вой и другите да се окуражат и да си признаят. И тебе Нанди някой батко ако те обара ще си мълчиш.

5. Leverage

Leverage Active Member

Рег.:
    Юли 3, 2015
    Съобщения:
    337
    Харесвания:
    65
    Точки:
    28
    +1 за мнението :D

6. nandibandi

Рег.:
    Февру 7, 2014
    Съобщения:
    958
    Харесвания:
    438
    Точки:
    63

За Тръмп имаше аудио запис, в който той сам признава, че е бъркал под полите на жените - за Спейси има само твърдения, неподплатени с факти или поне със свидетелства на очевидци. Факт е, че Спейси го отнесе, заради лоша PR стратегия. Реши да замаже случая с излизане от килера, с което направи връзка между хомосексуализма и педофилията, каквато ЛГБТ движението отрича от години.
    Ясно е, че големите роли минават през разни кревати, ама морално ли е да обереш парсата и оскарите, да благодариш просълзена на Бог-Харви, да се гушкаш с него за снимки и после да ревеш?
    Както казваше един плешив наш тв-водещ: ''Га яде кифтетата ни рива"

Последно редактирано: Ноем 14, 2017 в 6:51 PM
  7. nandibandi

Рег.:
    Февру 7, 2014
    Съобщения:
    958
    Харесвания:
    438
    Точки:
    63
    Ааа не, драги. Верно, говорим хипотетично, ама все пак..
    Едно е да стиснеш зъби и да изтърпиш похищението в името на кариерата, друго е да кажеш НЕ, пък действието да продължи. И отново - премълчавайки (отново в името на личните облаги) подлагаш на риск и други жени, а това те лишава напълно от правото да съдиш насилника, защото си негов съучастник.

8. Kortes

Kortes Active Member

Рег.:
    Юли 13, 2011
    Съобщения:
    279
    Харесвания:
    38
    Точки:
    28
    Не съм запознат със случая отблизо но все пак си мисля че тези жени са били твърде млади и зелени когато това се е случвало и са нямали сегашният си опит за да се възползват от максимално от ситуацията.

Другата ми теория е че е нямало никакъв тормоз а това са си чисто и просто, бившите бройки на човека, които за последно са решили да се облагодетелстват от него.
    Верно май си феминиска.

9. nandibandi

Рег.:
    Февру 7, 2014
    Съобщения:
    958
    Харесвания:
    438
    Точки:
    63
    Феми съм, ама не съм ниска. :D

Какво значи били са твърде млади? Първите, които изобличиха Харви бяха никому неизвестни, а дъртите и великите се качиха на гърба им, за да оберат славата - отново. Лудото Анджи е щерка на Джон Войт, а Гуинет Полтроу - на известна актриса и режисьор - дали са нямали подкрепата, ако бяха писнали навреме?
    Цялата галимация в Холивуд има някаква скрита цел и от всичко печелят републиканците и консерваторите, които в момента потриват доволно ръце и си викат ''На ви либерализъм, на ви свободен хомосексуализъм'' - случаенос??? ;)

Kortes харесва това.
  10. CTAH

CTAH Well-Known Member

Рег.:
    Май 22, 2012
    Съобщения:
    2,444
    Харесвания:
    359
    Точки:
    83
    Място:
    Бургас
    Като стана дума, хомосексуализъмъ в всеки един филм или сериял не е ли тормоз ....
    първо махнаха индианците от филмите и съсипаха жанра вестърн, после почнаха във всеки филм по един негър / не зависимо от сюжетната линия/ сега масово хомо страх ме е да си помисля какво следва.

jkminkov харесва това.
  11. slavchev

slavchev Well-Known Member

Рег.:
    Дек 20, 2012
    Съобщения:
    1,644
    Харесвания:
    210
    Точки:
    63
    Професия:
    CEO
    Място:
    Sofia
    Нанди да не са те тормозили и теб :D

12. CTAH

CTAH Well-Known Member

Рег.:
    Май 22, 2012
    Съобщения:
    2,444
    Харесвания:
    359
    Точки:
    83
    Място:
    Бургас
    Това е тъпо. ма много

13. waldes

waldes Well-Known Member

Рег.:
    Февру 9, 2011
    Съобщения:
    2,936
    Харесвания:
    400
    Точки:
    83
    Ама има ли още хора, които гледат филми, тв такива неща. Имам предвид хора, не подвижни зомбита:)

14. CTAH

CTAH Well-Known Member

Рег.:
    Май 22, 2012
    Съобщения:
    2,444
    Харесвания:
    359
    Точки:
    83
    Място:
    Бургас
    Сега нещо друго тъпо
    Марая Кери

nandibandi харесва това.
  15. nandibandi

Рег.:
    Февру 7, 2014
    Съобщения:
    958
    Харесвания:
    438
    Точки:
    63
    Ми почти няма жена, която да не се е сблъсквала с неприлични коментари, предложения и дори нежелано пошляпване по задника, обарване... обичайните действия на разгонения нерез. Тормоз е само ако не се справиш добре в такава ситуация, като разбира се признавам, че не съм попадала на говедо, с което да е трябвало да се боря физически.

Вчера попаднах на интервю с Джулиана Маргюлиз и за пореден път се убедих, че умната жена знае как да избегне подобни ситуации. Също е била привикана в хотелската стая на Харви, но е отказала да влезе там сама, защото е знаела какъв е - всички са знаели, дори тези, които са му паднали в лапите доброволно, а сега се изкарват жертви. Да, заради тази си постъпка не е получила ролята, но пък сега не реве, че е била насилена. В тоя бранш успехът рядко се дължи единствено на талант и ''жертвите'' са знаели, че така плащат цената.

Последно редактирано: Ноем 14, 2017 в 11:11 PM
  16. nandibandi

Рег.:
    Февру 7, 2014
    Съобщения:
    958
    Харесвания:
    438
    Точки:
    63
    В речника срещу думата ''тъпо'' има нейна снимка за илюстрация. Прав си. :D:D:D

17. nandibandi

Рег.:
    Февру 7, 2014
    Съобщения:
    958
    Харесвания:
    438
    Точки:
    63
    Има. Паневритмията не е подходящо развлечение за всеки. :)

18. RealMoney

RealMoney Well-Known Member

Рег.:
    Дек 19, 2010
    Съобщения:
    1,560
    Харесвания:
    550
    Точки:
    113
    Ето така се пускат фейк нюз, ама го очаквах от теб да не четеш транскрипт и да слушаш записите, а само да повтаряш като папагал:

В случая той НЕ признава, че е бъркал под полите, а казва хипотетично коментар какво може да направи този с който говори. :)

Разочароваш ме банди :) слаба работа, слаба пропаганда.

19. nandibandi

Рег.:
    Февру 7, 2014
    Съобщения:
    958
    Харесвания:
    438
    Точки:
    63
    Sorry to disappoint. :) Тръмп не ми е ресор и признавам, че съм запомнила случката така, както я представи пропагандата. :)

На ти нещо за утеха, айде влАчи :)

20. scorebg

scorebg Active Member

Рег.:
    Септ 15, 2011
    Съобщения:
    627
    Харесвания:
    60
    Точки:
    28
    И въпреки всичко пак да си искаш..