Какво е Affiliate Marketing (Affiliate Programs) - Как се изкарват пари със сайт

От: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

Здравейте и от мен. Аз съм най-новият, и ще имам за в бъдеще много въпроси. Прочетох до тук пстовете и ми допадна идеята. В момента се учя да правя сайтове-имам 3 такива и ще гледам да си направя и един такъв. До скоро..........:)
 
От: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

Coolice благодаря ти много за мнението и съветите , някак си ме тегли да го направя html не изключвам възможността да използвам wordpress блог но искам да се пробвам както съм го измислил , ще видим какво ще стане :)
 
От: От: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

Coolice благодаря ти много за мнението и съветите , някак си ме тегли да го направя html не изключвам възможността да използвам wordpress блог но искам да се пробвам както съм го измислил , ще видим какво ще стане :)

Дай линкче, като си готов.. :)
 
От: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

Здравейте всички.Много се радвам че попаднах на вас,създали сте много полезен форум.Аз съм начинаеш в печеленето от интернет.Реших първоначално да пробвам с PPC сайтовете.Но започна да ми става много досадно да цъкам всеки ден на 9-10 сайта и да печеля по накякви центове.И видях че ще става по лесно ако имам referrals към акаунта.Но тъй като нямам пари да си купя реших да направя сайт който да садържа линкове към PPC сайтове и през тези линкове да сабирам referrals.Не сам завършил още сайта и сам на път да се откажа незнам дали има смисал да го правя като цяло.Може ли някой да ме посаветва дали да продължа с PPC?

След като попаднах на вашият форум разбрах че има Affiliate Marketing.По прочетах какво сте написали и ми допадна като идея.Вече се регистрирах в markethealth.И мислех да рекламирам чрез google adwords.Кажете ми adwords струва ли си?И ако не как да рекламирам през сайт, блог? Имам опит с html и Dreamweaver , но блог никога не сам правил.Сайта става бавно и затова ако си струва може да опитам с блог.Моля за малко савети? още веднъж радвам се че попаднах на този форум. :)
А и какво е това SEO което често употребявате в постовете? :)
 
От: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

Здравей и добре дошъл тук. Радвам се, че си с нас и оценяваш това, което хората са създали тук. Аз ще ти дам няколко напътствия в това, с което искаш да се занимаваш. А това, че си разбираш от HTML и Dreamweaver е много добре, само ще ти е в голям +. Ето ги:

Ако ще е блог, тамплейта трябва да е доста тематичен с концепциата на сайта, или по точно с това което предлага на посетителите. Знам, че със сайт е по-лесно да конвертираш трафик, особедно ако си го пипнеш така, че да продава добре. Струва си и не си струва да използваш PPC-то на google - аdwords, но много зи зависи и там, за повече инфо виж тук: Pay Per Click Management - PPC Advertising.SEO - Search Engine Optimization - повече инфо може да получиш тук: Оптимизация за Търсачки.

Успехи и много късмет.

П.П: Ако искаш виж Trusted Affiliate Programs и другите какво предлагат и си направи нещо добро като сайт. Мисля, че с малко повечко работа ще ти се получи. ;) Много по-добре от тези сърфчета - PPC сайтовете, за който спомена. ;)
 
Re: От: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

Може ли някой да ме посаветва дали да продължа с PPC?
Да, спри веднага.

И мислех да рекламирам чрез google adwords.Кажете ми adwords струва ли си?
Струва си, но не е за начинаещи.

И ако не как да рекламирам през сайт, блог?
Чрез SEO.

Имам опит с html и Dreamweaver , но блог никога не сам правил.Сайта става бавно и затова ако си струва може да опитам с блог.
Сайт / блог, няма значение. Важното е да има уникално съдържание, добро onpage SEO и много backlinks. WordPress е добър CMS за блог.

А и какво е това SEO което често употребявате в постовете?
SEO е оптимизаране на сайтове за търсачки. Ръководство за начинаещи има тук.
 
От: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

Много ви благодаря и на двамата помогнахте ми доста. :)
 
Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

Много ви благодаря и на двамата помогнахте ми доста. :)
Пак заповядай, ако има нещо - пак питай. Но наистина провери за инфото, което пуснахме. ;) Успехи и в бъдещите ти планове.
 
От: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

Според вас, какъв сайт да направя, за да има добър трафик и евентуално продажби, на каква тематика? Решил съм вече и аз да се пробвам.
 
От: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

Имам въпрос относно плащането. Направих си профил в предприемач.нет както посъветвахте. И СЕГА КАКВО СЛЕДВА. Ако вече съм се вързал към някоя фирма как ще ми платят??
 
От: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

Спер звучи всичко ..... продължавам да чета и си налягам парцалките яко над HTML И английси , благогаря Ви на всички за този форум и споделеният опит, мисля да се възползвам максимално и в последствие да дам възможност и на другите да се възползват от наученото от мен.
 
От: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

На това му казвам dominant spammer .
В total paid нищо не видях. Що така?
 
От: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

Ето така се правят

Ц, точно така не се прави щото това е спам

хайде пак репортче за спам и това мненийце в кофичката при другото :lol:

ако продължаваш по този начин ще те предложа за бан (не нямам предвид Българска Академия на Науките)
 
От: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

Първо искам да подчертая, че не разбирам почти нищо от програмиране. Доста четох, къде ли не и реших и аз да сътворя нещо и защо не, да препечеля нещо от световната мрежа. :). Благодаря на всички които публикуват мнения, някои от тях ми бяха много полезни. Все още не съм спечелил нищо, но търпението се възнаграждава.
Успех на всички
 
От: От: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

Първо искам да подчертая, че не разбирам почти нищо от програмиране. Доста четох, къде ли не и реших и аз да сътворя нещо и защо не, да препечеля нещо от световната мрежа. :). Благодаря на всички които публикуват мнения, някои от тях ми бяха много полезни. Все още не съм спечелил нищо, но търпението се възнаграждава.
Успех на всички
Добре дошъл тук. Радвам се че си с нас и имаш желание да се учиш и да печелиш онлайн. НЕ е нужно да разбираш от програмиране, за да печелиш онлайн. Важното е да имаш желание и да се учиш, другото само ще дойде след време. А до тогава може да погледнеш тук - Trusted Affiliate Programs, за да видиш как работи една афилиейт програма, както и какво може да очакваш от нея. ;)

Успехи и приятен престой тук.
 
От: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

Ако аз рекламирам уеб сайт чрез Гугъл, Гугълът взема ли пари от мен за кликания от хора, които кликат по банера, разглеждайки сайта ми? Как става това вземане на пари от мен, ако аз нямам никакви банкови сметки?
 
Re: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

ужас ако излизаш в резултатите от търсенето не взима ама като гледам какво питаш със сигурност невзима
 

Горе