Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Добре че не е имало пакет контрол преди конкурса, че тогава греда
 
Re: От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Престанете да се подигравате на горкия силиконов ром. Ксенофоби, само защото е мъж, ром и има силикон не го възприемате, нали? Тесногръди байганьовци!

Бате, ние сме виновни, че не се кефим на фрикове, а това сега е модерно, европейски, истинско. :)

Журито са извратеняци. ;)
 
Този на летището сигурно с камъни, факли и вили са го посрещнали. Щом има хора дето да клатят такива животни, значи и обратния порцесна на еволюцията е в своя пик. :)
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Ех, не разбирам защо сипвате така грозно при положение, че не се знае вие на какъв 'хал' сте :D
Брат, може да съм груб и недодялан, може да ходя брадясал като поп, ама не съм травестит :lol:
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Така е, но не всички се раждат красиви и не мисля, че е ок да се подиграваме на тези които не са.. прекалено е повърхностно
За тези, които не са чели предишния ми пост - Аз също също не одобрявам, че въобще се е явила на конкурс за красота............................
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Имало два конкурса в България със същото име - единия се изписвал на кирилица, другия на латиница....

Аз пък ще организирам трети конкурс, който ще е с мото: "Истинският Misis България". А в същото време ще си запазя и марката "Мисис Bulgaria", която ще продам. 8)
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Ако видя красива жена казвам, че е красива. Например аватара ти е с хубава млада дама. Това лошо ли е? Ако не е лошо, следователно не е и лошо да кажеш на някой травестит, че е травестит. И разбира се, че е повърхностно, не ме интересува дълбоката й душевност :lol:
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Аз пък ще организирам трети конкурс, който ще е с мото: "Истинският Misis България".
Ако е истинският мисис България ще е за травестити :lol:
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Така е, но не всички се раждат красиви и не мисля, че е ок да се подиграваме на тези които не са.. прекалено е повърхностно
За тези, които не са чели предишния ми пост - Аз също също не одобрявам, че въобще се е явила на конкурс за красота............................

Всеки нормален гражданин на страната ни трябва да има отношение към такива случаи. Ти нали разбираш, че тя излиза пред света с лентичка, на която пише "Мисис България"? Кое му е повърхностното тук? Тези които не се раждат красиви не ходят на конкурси по красота.
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Ако е истинският мисис България ще е за травестити :lol:

Ми то вече жени не останаха, само разни травестити... които и те не знаят какви са...
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Ми то вече жени не останаха, само разни травестити... които и те не знаят какви са...
Прав си, трябва да се разработи и тая пазарна ниша, а клиентите ще са богати арабели. Те си падат по мъжки дупета :oops:

България - Тайланд на Блаканите :cry:
 
Re: От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

10805541_10205200635445913_3929144484032468906_n.jpg


:-o

Ето още една от същия кадър:

7737692Y.jpg


Плашилото му грозно...
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Need, метафората гавра с труп чувал ли си я?
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Ако не друго има една една заслуга - почти освободи интернет пространството от Кубрат Пулев! :)
 
Re: От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Need, метафората гавра с труп чувал ли си я?

Да, чувал съм я. :) Викаш, може да се отнесе на 110% тук. :)

@mungata, зависи, чакай да започнат креативните колажи, защото и този дзвер е в тежката категория. :)
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Определено е обидно да представя държавата ни пред света, по този въпрос две мнения няма, но едно е да се възмущаваш и да си против това, друго е да даваш определения и квалификации от типа изрод и т.н.
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Определено е обидно да представя държавата ни пред света, по този въпрос две мнения няма, но едно е да се възмущаваш и да си против това, друго е да даваш определения и квалификации от типа изрод и т.н.
Е хубаво де, като е изрод, ние какво сме виновни?
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Определено е обидно да представя държавата ни пред света, по този въпрос две мнения няма, но едно е да се възмущаваш и да си против това, друго е да даваш определения и квалификации от типа изрод и т.н.

При подобни изказвания винаги давам за пример филма Up In the Air. Там героя на Клууни казва - I stereotype. It's faster. Та тва е, не е обида, просто въпросното подобие на жена попада в категорията изрод. Няма чувства, няма драма. Eто и видео, за който му е интересно - https://www.youtube.com/watch?v=L8_XA_2GfWs
 
Re: От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Определено е обидно да представя държавата ни пред света, по този въпрос две мнения няма, но едно е да се възмущаваш и да си против това, друго е да даваш определения и квалификации от типа изрод и т.н.

Много си права, но хората така изразяват негодуванието си към това. Не защото са злобни или злонамерени, но повечето, включително и аз, се чувстват лично засегнати от факта, че на такъв конкурс ни е представила подобна "красота". И когато хората ги обидят, те отвръщат, което е нормална реакция. Нищо лично женицата, тя толкова си е красива, но не е редно, все пак красотата си има критерии и не знам как точно някой е преценил, че тя влиза в тях, да не кажа - доближава ги.
 

Горе