Какво мислите за Исторически парк?

Филтрирам съм всякакви такива тъпотии, само страници за котенца и бездомни кучета съм лайкнал. Не че и по тия страници не се спами де...
Хахаха, страни неща си лайкнал ти. :) На мен ми излизат някои видеа и от шерове на познати и съмишленици, които са коментирали мои познати. ;) Но си е пълно, не е като да са пасували там. И така е редно, Фейса си е в пъти по-голяма от която и да е друга медийка. ;)
 
Как сте, хора, посетихте ли вече ИП :D
Споко, и аз не съм. Наскоро обаче ми попадна това клипче и се замислих - бутафория, бутафория, ама добре измислена, с усет към детайла. Като хубав филм - знаеш, че е илюзия, ама хубава, харесва ти, че даже я и препоръчваш (пу-пу, пепел ми на езика). И в търновския музей на восъчните фигури всичко е измислица, ама кешираш 10-15 лв за половин час, па след време преглъщаш парите и остава спомена че е било интересно. Та в тази връзка - мисля да направя една визита като турист, като се отмирише боята :D па каквото ще да прави Ивелин с моите 40-50 (или колкото е там входа) лева.
Акции няма да взимам, да не ме изядете сега, че казах една добра дума.
 
Да, пълна скръб. И този шибаняк Мирослав Стоянов или там какъвто е, е ебаси племпалото немлъкващо, борещо се за справедливост и не знам си какво още. Ужас пълна. И седи и мрънка за неповторимата си рожба, която е едно кално блато, взимащо на хората парите и водещи ги към купчина недовършени строителни катастрофи, кал и каква ли не гняс. :)
 
  • Haha
Реакции: usa
Ей, живи ли сте;) Парка май фалира:D Братовчед ми ходи редовно при дядо си там и разправя, че по строежите им няма хора.
Явно нямат пари за заплати. И това е от цял месец насам че и повече. Някои строежи вече били обрасли с трева:eek:
Вижте зад линка за какво става въпрос https://prikachi.net/image/wA4GT
по рано купуваха наред а сега пара ьок :hankey:
 
въй даже гледам тука някъв граничи с тях и за него нямат пари:p
 
Като туристически обект е повече от нормално да е в suspended състояние, заради корона вируси. Всъщност както са и хотелите по морето. Не че ги защитавам, но няма никаква логика да развиваш туризъм, когато туристи няма. То и инвеститорите им май основно с туризъм се занимават, така че е повече от ясно, че този проект за момента не е приоритетен и спестяванията си ги ползват за друго в момента.
 
Като туристически обект е повече от нормално да е в suspended състояние, заради корона вируси. Всъщност както са и хотелите по морето. Не че ги защитавам, но няма никаква логика да развиваш туризъм, когато туристи няма. То и инвеститорите им май основно с туризъм се занимават, така че е повече от ясно, че този проект за момента не е приоритетен и спестяванията си ги ползват за друго в момента.
Ако корона вируса продължи с години, значи ли това, че строежа на сградите няма да` бъде завършен.

" "То и инвеститорите им май основно с туризъм се занимават, така че е повече от ясно, че този проект за момента не е приоритетен и спестяванията си ги ползват за друго в момента. " "
Инвеститорите се занимават основно с туризъм- парка обаче не им е приоритетен (въпреки, че е туристически обект и то най- голям по рода си):rolleyes::rolleyes::rolleyes::eek:
Скоро не бях виждал, по- противоречиво исказване.
 
Зад този проект седят хора и капитали свързани с криптокралицата и onecoin.
След като цялата схема на тази пирамида излезе наяве и всичките й активи са блокирани, няма как да очаквате този проект да продължи да се изпълнява.
Всичко от самото начало е ясно с този проект - трябваше да се изперат едни пари и след това да се направи една борсова измама, чрез която цената на този комплекс да се надуе 2-3 хиляди пъти, да си вземат парите и да си бият камшиците.

Ама май схемата удари на камък, след като няма финансиране за довършването на комплекса.

Остава само да го духат "инвеститорите", които си купуваха опциите за акции.

Хайде наздраве :)
 
Ако корона вируса продължи с години, значи ли това, че строежа на сградите няма да` бъде завършен.

" "То и инвеститорите им май основно с туризъм се занимават, така че е повече от ясно, че този проект за момента не е приоритетен и спестяванията си ги ползват за друго в момента. " "
Инвеститорите се занимават основно с туризъм- парка обаче не им е приоритетен (въпреки, че е туристически обект и то най- голям по рода си):rolleyes::rolleyes::rolleyes::eek:
Скоро не бях виждал, по- противоречиво исказване.
Като няма туристи, то приоритет ти е да си спасяваш фирмата, а не да се развиваш. Какво неясно има? Ако корона вируса продължи с години, тогава е повече от ясно, че много неща ще изгърмят.

За първи път чувам за връзка на проекта ИП със собственичката на onecoin. Дай някакъв източник (макар и съмнителен). Между другото последната какви запорирани пари да има? Това е проблемът, че задигна парите и изчезна. Единствено открих това: " Нов псевдоисторически парк край Варна събира парите на инвеститори по подобие на финансова пирамида от типа OneCoin на Ружа Игнатова. ", което всъщност не говори за никаква директна връзка.
 
[QUOTE = "toiii, публикация: 959300, член: 33190"]
Имат но..
[/ Цитат]
Аа значи имат, но не им се дава. Искат да изкупят селото за без пари:Д
Ще ти кажа какво да правиш. Като завършат сградата която граничи с теб,, поставяш една табела FOR SALE да виждат чужденците, че парка не дава пари, за земя която би била от полза за парка. Така от хорски срам ще трябва да го купят.
Като на всеки две -три седмици качваш цената с по хиляда евра! Така колкото се бавят ще е за тяхна сметка
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Sky
[QUOTE = "rujel, публикация: 959320, член: 24406"]
Като няма туристи, то приоритет ти е да си спасяваш фирмата, а не да се развиваш. Какво неясно има? Ако корона вируса продължи с години, тогава е повече от ясно, че много неща ще изгърмят.

За първи път чувам за връзка на проекта ИП със собственичката на onecoin. Дай някакъв източник (макар и съмнителен). Между другото последната какви запорирани пари да има? Това е проблемът, че задигна парите и изчезна. Единствено открих това: " Нов псевдоисторически парк край Варна събира парите на инвеститори по подобие на финансова пирамида от типа OneCoin на Ружа Игнатова. ", което всъщност не говори за никаква директна връзка.
[/ Цитат]
Имаме новина.. Като изгърми парка, казваме че корона вируса е виновен :Д Та инвеститорите да си знаят от сега
 
Уж последователите на парка са все още активни, не изглежда да е фалирал (или поне си придават такъв вид). Но въпреки това си остава една несигурна и особено непрозрачна инвестиция.

Не бих казал, че все още имат нещо общо с хотелиери/туризъм, по нищо не личи, че активно фунционират като туристически обект, а по-скоро по много параграфи са в процес на изграждане. Тоест ако имат средства няма причина да замразяват строителството. Особено на фона на твърденията им, че "ще пребъде" и "нищо не може да ги бутне/спре"
 
Последно редактирано:
[QUOTE = "rujel, публикация: 959320, член: 24406"]
Като няма туристи, то приоритет ти е да си спасяваш фирмата, а не да се развиваш. Какво неясно има? Ако корона вируса продължи с години, тогава е повече от ясно, че много неща ще изгърмят.

За първи път чувам за връзка на проекта ИП със собственичката на onecoin. Дай някакъв източник (макар и съмнителен). Между другото последната какви запорирани пари да има? Това е проблемът, че задигна парите и изчезна. Единствено открих това: " Нов псевдоисторически парк край Варна събира парите на инвеститори по подобие на финансова пирамида от типа OneCoin на Ружа Игнатова. ", което всъщност не говори за никаква директна връзка.
[/ Цитат]
Имаме новина.. Като изгърми парка, казваме че корона вируса е виновен :Д Та инвеститорите да си знаят от сега
Ще намериш връзката, ако познаваш действащите лица и историята им
Разбира се не познавам Ружа, но познавам няколко човека от "екипа"
Това са хора от МЛМ компанията, свързана с Тугедър и SiteTalk
Та повечето хора, свързани с тези две компании са свързани и с продаването на "пакети" на onecoin
Сега се чудите каква е връзката?
SiteTalk е една уж млм компания, която се превърна в пирамида.
В нея се включиха десетки хиляди хора от цял свят с "пакети"
Един от основните играчи на българския пазар е и един ос основните играчи в тугедър
Разбира се, след него в пирамидата са и всички, дето си купуват тези опции за акции в комплекса, като цялата схема пак е нещо като млм, ама по-скоро е пирамида.
И сега най-интересната част - Ружа преди 7-8 години купува SiteTalk, заедно с цялата млм мрежа
Започва да се развива и яката продажба на пакети на onecoin, уж като млм
Най-големите играчи в onecoin стават точно тези от Тугедър
Те, знаейки как да създават пирамиди, да ги развиват и да ги разпродават / забравих да спомена, че SiteTalk даваше опции за акции, които се продадоха на една борса, нямаща нищо легално в себе си, но пък основните играчи успяха да си продадат акциите на по 1 евро, докато след като отвориха борсата за всички, акциите паднаха до 0.0001$/.
Това беше основата и идеята да създадат и този Исторически парк - да завъртят същата схема...
И пак наздраве за печелившите :)
 

Горе