Какво мислите за блог за животни?

От: Какво мислите ?

ти яко гембиш браточка , евала сека седмица нов проект
 
От: Re: Какво мислите ?

като станат 20тина ги налинкваи всичките помеждуим :dза бг и ще си има и за всеки поотделно линкче от където можеш ще се получи ;)
Как да ги налинквам помежду им ?
 
От: От: Re: Какво мислите ?

Как да ги налинквам помежду им ?
Гледам че повечето групи и мрежи го правят от футъра този номер, но блоговете си имат блог рол, както и контент (въвеждащ се на определено време), така че опций много имаш. :wink:
 
От: От: От: Re: Какво мислите ?

Гледам че повечето групи и мрежи го правят от футъра този номер, но блоговете си имат блог рол, както и контент (въвеждащ се на определено време), така че опций много имаш. :wink:
Ще погледна и ако не се оправя нещо пак ще питам :)
 
От: Какво мислите за блог за животни?

Какво ще кажеш да разменим по едно линкче/банерче с bernard.dir.bg Глог е и е само за Санбернари, но тематиката е обща.Иначе добре се е получило блогчето. :)

ЕДИТ: Не искам да се правя на разбирач, но примерно дали няма да е по-добре да разделиш на някакви под-категории.Примерно Диви,Питомни или нещо такова.Иначе от одеве видях, че си добавил няколко нови животински вида. :)
 
Последно редактирано:
От: Какво мислите за блог за животни?

Харесва ми. Ако желаеш, може да добавиш нещо като "Интересни факти" или "Изчезнали животни". Нещо от този род
 
От: Какво мислите за блог за животни?

Ако се постараеш да преработиш малко статиите, гугъл да не ги отчита като дубликате равен няма да имаш. Както казва Блинки "свежия контент му е майката" все повече се убеждавам че е прав.Успех с начинанието.
 
От: Какво мислите за блог за животни?

Батка а също няма да е зле да му купиш едно домаинче. Ще стане пушка:)
 
От: Какво мислите за блог за животни?

Много яко , фен съм на някой животински видове -
примерно :arrow:"гепарди":| ще влизам да чета някой път !
Успех на начинанието !! :D:D
 
От: Какво мислите за блог за животни?

мисля, че в този си вид няма да има никакъв успех и трафик. Copy-paste на статии от wikipedia не е добра идея ...
 
От: Какво мислите за блог за животни?

Харесва ми. Ако желаеш, може да добавиш нещо като "Интересни факти" или "Изчезнали животни". Нещо от този род
Идеята за изчезващите животни е много добра...браво за което. На година в червената книга се вкарват по около 100 вида животни - поради избиването им и затоплянето - тази година са влязли тазманийския дявол, дивата котка и още много до около 100. Кофти е, но ако го направиш ще избиеш рибата - много интересен ще стане блога ти. ;)

@bestino и аз убожавам всички животни от рода на котките - от лъвовете до рисовете....

Успехи и от мен.
 
От: Какво мислите за блог за животни?

Като за начало съм намислил да добавя около 20-30 вида животни, и после вече ще мисля за други от вида на изчезващите, защитени и т.н.
Сега съм започнал да преразказвам статии и да оправям блога.
Скоро ще му се насладите ;)
 
От: Какво мислите за блог за животни?

Браво Талов,гледам си звездата на Форума.Нищо лично,шегувам се.:d
Аз сьм като теб,днес един,утре друг проект и в крайна сметка,крьгла нула.Поне при теб се получава по добре.:d
 

Горе