Какво мислите за казармата?

От: Какво мислите за казармата?

Що ти не еба пичката лелина......лицемерна, лъжлива СГАН.....малки хиени......мършояди......... ви бъркам в задниците?


Кефиш ме палячо. Ето ти си жив пример за лайното влязло лайно в казамрата и излязло още по-голямо. Рядко си позволявам епитети по адрес на някого ама ти си Звездата на темата не мога да те пропусна.
 
От: Какво мислите за казармата?

Като кон с капаци гледаш каквото ти изнася, а? Властелинът на магазинченцето за обявичките! Протегнал кокалести ръчички за властчица... каквато не е видял, пренебрегнали го нещо! Лош живот, ей!
Мишчици, сиви и бедни, духом и де юре...
Не му дошло реденцето да дерибейства в нормалния живот. В казармата видял какво е да си Собственик на Кирлив Въшкарник, и му липсва цял живот!


Гледам не спираш да приказваш за сайта ми. Ако толкова ти харесва да взема да ти го подаря. Или да ти направя и на теб за 15 мин работа е. Човек спешно се нуждаеш от специализирана помощ, не се бави фатално е
 
От: Какво мислите за казармата?

ти си Звездата на темата не мога да те пропусна.
Знам, аз не съм от хората, дето може лесно да ги пропуснеш!
Гледам не спираш да приказваш за сайта ми. Ако толкова ти харесва да взема да ти го подаря. Или да ти направя и на теб за 15 мин работа е.
Знам, пуснах си магазинченце за обявички в обедната почивка. Безплатен магазин на безплатен хостинг. Ей тъй да видя как става, не, че ми трябва. Няма нужда да ми подаряваш нещо, дето не струва.
 
От: Какво мислите за казармата?

Що ти не еба пичката лелина, разликата от учебния център до бойното поделение е от земята до небето. Освен това аз не съм бил в мизерия, каквато 90% от войниците бяха. Освен това аз не съм лицемерна, лъжлива СГАН!
Какво ли няма да сторите, малки хиени, за жалката топла държавна хранилка?
Хиените са мършояди, не се възгордявайте.
Това мисля аз за казармата, с какво точно ви бъркам в задниците?

Не, напротив, лицемерна си, даже много си лицемерна:):lol: Образовай се малко, хиените ядът от мърша през биволи до лъвове! Мършояди били... То хиената да не е писар в офицерски стол, да обира квито огризки са му оставли под масата началниците. Хиената прави всичко за да оцелее! За разлика от хората тя не може да оближе два задника, да лапне две пишки и да я приберат на топло в канцеларията.
 
От: Какво мислите за казармата?

Сайта е хубав :),
дразните ме с тази тема 50 страници глупости и то такива в които не мога да се намеся и стоя само отстрани и се подскачам като малко дете на висока витрина...
И спорите заради самия спор и толкова сте се заспорили че се вживявате а полза никаква, ако няхаме на маса, колко ром щеше да замине с този спор леле....
загуба голяма
 
От: Какво мислите за казармата?

Сайта е хубав :),
дразните ме с тази тема 50 страници глупости и то такива в които не мога да се намеся и стоя само отстрани и се подскачам като малко дете на висока витрина...
И спорите заради самия спор и толкова сте се заспорили че се вживявате а полза никаква, ако няхаме на маса, колко ром щеше да замине с този спор леле....
загуба голяма

Верно много пиене може да отнесе тая тема
 
От: Какво мислите за казармата?

То хиената да не е писар в офицерски стол, да обира квито огризки са му оставли под масата началниците.
Кво ся, хем насила ме занимавате, хем скатах голямата част от малоумието, хем си измисляш.
Виж заглавието на темата.
и то такива в които не мога да се намеся и стоя само отстрани и се подскачам като малко дете на висока витрина...
Споко, то голямата част се изказват такива, неслужили. Булята щеше да ни обяснява и сабя как се точи!
 
Последно редактирано:
От: Какво мислите за казармата?

Ето една статия, за тези, които си мислят, че Турция е можела да ни прегази за два дена. За съжаление, само за 25 години, нещата вече не са същите...



През юни 1989 година в Истанбул се провежда многохиляден митинг, в който участва и Тургут Йозал. Почувствали се измамени, българските изселници вместо да насочат гнева си към тези, които десетилетия наред са ги подмамвали с въображаемите „турски прелести“, изливат гнева си срещу истинската си родина – България. Изгарят българското знаме, а Тургут Йозал заявява: „Българите са свине, армията ни ще влезе в София на 24 юли“!

Турскоговорящите българи отвръщат екзалтирано: „С коли си тръгнахме, с танкове ще се върнем!“
Не става ясно защо нашенци „са си тръгнали“ и кой ги е карал да го сторят, Да си тръгнеш от родната си майка и тогава, когато по света търпиш неудачи, да обвиняваш същата тази майка, че ти е виновна, е налудничаво. Но лудият трудно признава, че е откачен. А какво друго е без ничия принуда да зарежеш с години наред граден дом, обзавеждане, земя, близки и приятели?!

България приема с необходимата сериозност заплахата на Йозал. В армията ни започва „тиха“ мобилизация. Отпускарите от редовните части са върнати обратно. Подлежащите на мобилизация набори са вдигнати на бойна нога.
Провежда се мобилизационно запасяване с дрехи, храна и леко стрелково оръжие. При всички офицерски чинове е обявено бойно дежурство. 736-хилядна българска редовна и мобилизационна армия стои на „тръни“.

Ракетите ни С-300 са поставени на стартови позиции. Ракетни установки, именувани „Български огън“, са извадени от подземията в Сливенския и Котленския Балкан. Те са произведени от български военни заводи и са приспособени да носят малки ядрени (руски) глави. Зарядите са „окачени“ и приведени в режим „подгряване“. Всеки един от тези взривове са с мощност да сринат до изпепеляване „малки градчета” като Истанбул.

Цялата ни армия е оборудвана с противорадиационни костюми, консумативи и други средства, нужни при локален ядрен конфликт. Изпълнява се план „Хан Тервел“, съгласно който, след като бъдат унищожени по-големите градове на комшиите, щабът на армията ни трябва да се настани в Цариград, на брега на Босфора.
Всъщност изнесеният на предна линия военен команден пункт е следвало да бъде разположен в съществуващ подземен бункер на 5 километра от Мраморно море. Предстояло е възстановяването на старата държавна граница от Тервелова България, минаваща по Босфора от Черно до Мраморно море…

Турският генералитет получава разузнавателна информация за невероятната мобилизация, подготвяна в българската армия, и изтръпва. Но за ядреното въоръжение на войската ни чува за първи път, от което мнозина от тях навеждат глави и пращат мирни сигнали чрез цивилните си дипломати и военни аташета.

Но напрежението утихва окончателно, когато руснаците предупреждават, че „и един турски войник да прекоси границата с България, то Анкара ще срещне железния юмрук на Съветската армия“. Ако Съветите не ни бяха спрели с това си изявление, планът „Хан Тервел“ щеше да се осъществи. И сега, в почивните си дни мнозина от нас запалени рибари, може би щяхме да си ловим риба по малките заливчета на Босфора!
 
От: Какво мислите за казармата?

biaaro за съжаление така. До като се въдят хора като Рабина по-тея земи няма да има оправия
 
От: Какво мислите за казармата?

biaaro за съжаление така. До като се въдят хора като Рабина по-тея земи няма да има оправия
Ще ви оставя да се оправяте както намерите за добре. Не се считам за част от това стадо, ходил съм в двуцифрен брой държави, такъв жалък кучкарник няма като тук. Кучове ядат хора, а таксиджията в Германия ме пита в държавата - мафия как се оцелява. Дружески тъй да става лаф, като лаф за времето навън! Най-тъпите определят правилата и се продават за 20 лева - да мрат гладни ако ги влече.
"Ние сме малък, но много прост народ!" - Ж. Ганчев.
 
От: Какво мислите за казармата?

Това "кучове" какво е:) Каквото и да е все едно... По добре кучове в България, отколкото кучки, дето ги порят по чужбина за някоя коричка хляб:)
 
От: Какво мислите за казармата?

Ще ви оставя да се оправяте както намерите за добре. Не се считам за част от това стадо, ходил съм в двуцифрен брой държави, такъв жалък кучкарник няма като тук. Кучове ядат хора, а таксиджията в Германия ме пита в държавата - мафия как се оцелява. Дружески тъй да става лаф, като лаф за времето навън! Най-тъпите определят правилата и се продават за 20 лева - да мрат гладни ако ги влече.
"Ние сме малък, но много прост народ!" - Ж. Ганчев.

Рабине, Рабине България е златна мина. Просто не ви стига акъла да го разберете, камо ли да я разработите
 
От: Какво мислите за казармата?

Рабине, Рабине България е златна мина. Просто не ви стига акъла да го разберете, камо ли да я разработите
За пари не ща да говоря, но само ще намекна. Хората ми плащат за акъла. С това се издържам.
Дали ще нахлузят шалвари в турско синьо на червените бабички - все ми е тая. Не мога да се равнявам по тях, нито искам да ги издържам. Ега се свърши тая агония, да се види кой ще оцелява, и да почваме на чисто! Няма да живея 1000 години, че да чакам Манго и бетонните глави да се напростеят!
По добре кучове в България, отколкото кучки, дето ги порят по чужбина за някоя коричка хляб
Щом ти е добре така - аз къв съм да ти казвам нещо! Май вие искате нещо от мене, а, самонарекли се хиени - (понякога мършояди)?
 
От: Какво мислите за казармата?

Ти нямаше ли да емигрираш?
 
От: Какво мислите за казармата?

Kaкво общо има темата с мен? Малко мисля да си дам лабеж, да си оправя ремонтите, айде щом тоя пусти шапкаджийски навик да се вреш в мръсното бельо! Заглавието не щете да видите, кой ще правите цар не знаете, ама искате...
Искате ангария, че да има работа за жалка службица! От просто по-просто!

п.с. Като емигрирам да не очакваш да си променя мнението? Ти пак ще си неслужил киртак (така се казва на новобранец), обаждайки се неподготвен, и незнаещ какво иска.
 
Последно редактирано:
От: Какво мислите за казармата?

Като ще емигрираш, какво ти пука за това кой какво иска в България. Само хора които живеят тук и милеят за държавата имат право да предевяват претенции.
 
От: Какво мислите за казармата?

Претенции има шапкаджията, че вместо да си гледа работата се чуди как да се бърка в живота на хората. Всъщност голямата част от тях май са на моя акъл, бесната баботия иска да връща наборната! Пак да напомня, че щатите имат 10 на хиляда жива сила, а ние - 50 на хиляда! В момента! Със щикове и ножове ли ще воюваме, или и пиратки ще раздавате?
 
От: Какво мислите за казармата?

1901371_627512300630691_443790115_n.jpg
 
От: Какво мислите за казармата?

Хубаво гледаш картинки, браво моето момче, браво!
Туканка ми е трудно да обясня на най-кресливите какво е учебен център, има ли мангоджии у ВВС и такива те.
Силни сте на картинките, ама не сте служили!
 
От: Какво мислите за казармата?

Хубаво гледаш картинки, браво моето момче, браво!
Туканка ми е трудно да обясня на най-кресливите какво е учебен център, има ли мангоджии у ВВС и такива те.
Силни сте на картинките, ама не сте служили!


Ей нямаш угодия ти. Няколко човека служили ти казваме как соят нещата - мучиш. После няколко неслужил ти казвта същото - пак мучиш.... Така и не разбираш, че за да може такив като теб да пърдят необепокоявано в гащите си трябва да има армия различна от сегашната + наборна служба или масово военно обучение. Света е движен от политиката и парите, а войната и армиите са техния основен инструмент
 

Горе