Какво мислите за казармата?

От: Какво мислите за казармата?

Няколко човека служили ти казваме как соят нещата
Глад, мръсотия, щикове, мотики и четки с горяло масло. Срещу авиация - така соят нещата, да!
Баботията 25 години избира тия, дето разсипаха техниката, и ся пак ще я питаме кво да правим! Ей, нямат измиране тия!
 
От: Какво мислите за казармата?

Глад, мръсотия, щикове, мотики и четки с горяло масло. Срещу авиация - така соят нещата, да!
Баботията 25 години избира тия, дето разсипаха техниката, и ся пак ще я питаме кво да правим! Ей, нямат измиране тия!


Техниката я разсипаха еврогейците бе тъпунгер. Като се почне от циганина и крадливия цар, дето наряза ракетите и се стигне до Аню Ньойски. Колкото и да не ти се вярва единствената що годе нова техника я купи тройната коалиция, невероятно но факт, нали. Каквото купиха те, после тиквеника искаше да го връща, щото на нас не ни трябвали... Малко поне проучвай нещата преди да пишеш бе, бати дебила.
 
От: Какво мислите за казармата?

Техниката я разсипаха еврогейците бе тъпунгер. Като се почне от циганина и крадливия цар, дето наряза ракетите и се стигне до Аню Ньойски. Колкото и да не ти се вярва единствената що годе нова техника я купи тройната коалиция, невероятно но факт, нали. Каквото купиха те, после тиквеника искаше да го връща, щото на нас не ни трябвали... Малко поне проучвай нещата преди да пишеш бе, бати дебила.
Я, червена бабка ли си имаме? Айде да не хващаме политика, че в ядрото на всичко са червената олигархия. Без изключение, ВСИЧКИ правителства досега. По воля на баботията. Как всички други народи имат мъдростта да избират по-читави хора, а ние все с циганията се бутаме. Писна ми! Като прокълнати!
Тъпунгер е на майка ти недоразбралото!
 
От: Какво мислите за казармата?

Я, червена бабка ли си имаме? Айде да не хващаме политика, че в ядрото на всичко са червената олигархия. Без изключение, ВСИЧКИ правителства досега. По воля на баботията. Как всички други народи имат мъдростта да избират по-читави хора, а ние все с циганията се бутаме. Писна ми! Като прокълнати!
Тъпунгер е на майка ти недоразбралото!

Каква политика ще хващаш бе еврогеецо неден. Факти са това, факти. Като ти е писнало вдигай гащите и си заминавай:)
 
От: Какво мислите за казармата?

Айде пак сигнали от паралелната вселена получаваме.... Quo Vadis Рабине може би....
 
От: Какво мислите за казармата?

Каква политика ще хващаш бе еврогеецо неден. Факти са това, факти. Като ти е писнало вдигай гащите и си заминавай
Почнаха да претендират за имоти от османско време, уволняват директори, че не били от ДПС...
Вейте, вейте червените байраци, агА циганята ви издържат на старини!
Бабички!
 
От: Какво мислите за казармата?

@Rabin

бате що се косиш не мога да разбера :)

Колкото повече им влизаш в болшевишкото мислене, толкова повече негативи що обереш, питай ме мене ще ти кажа...

За съжаление някои хора няма да се отърсят от комунизма никога, ама сега са намерили ниша и го наричат по друг начин, за да замажат очите на хората.

Аз реших да спра да пиша по темата, тъй като съм сигурен, че не е нужно да спориш с комунисти, а бъди сигурен, че съм опитвал да го правя, защото все си викам, не бе те не са такива брато.

Тия хора се кефят, като виждат някой да получава 300 лева заплата, 180 лева пенсия и да сме на последно място в Европа, това не ги вълнува те си искат шибаната казармичка да им пази задниците е тва е.

За кво се притесняваш не мога да разбера. Тоя или оня вее виртуалния байрак и се прави на най-големия националист. Стига си им писал даваш им повод да се правят на интересни.

90% от пишещите не са помирисвали казарма, ама са слушали истории за нея и помпат изкуствено мускули. Мани ги бе брато, върши си работата, нека си мърморят.

Ще ги вида тия, като тъпата им казарма стане само резаци и "роми" с какво ще се гордеят и какви снимки ще пускат по форумите. Пак ти казвам не ги мисли, ама въобще!

P.S.

Това е само любезен съвет, не ти диктувам или нещо подобно. Но започват да те хранят, като откровено лъжат за някои неща дето ако ги почна тука ще ги направя на гъз.

"Тройната коалиция" била успешна. Ми върнете тройната коалиция бе, агенти на ДС, Цара на казината и Ахмед Доган тия ше ви оправят да ви @:**$@*!*$*!*%Т@#

още едни националисти отидоха на кино!
 
От: Какво мислите за казармата?

Почнаха да претендират за имоти от османско време, уволняват директори, че не били от ДПС...
Вейте, вейте червените байраци, агА циганята ви издържат на старини!
Бабички!


Говори по темата бе, ко въртиш газягата накъдето ти падне... Темата не е за политика.
 
От: Какво мислите за казармата?

БгНещо, Рабине не съм политически обвързан, нито симпатизирам на политическа сила.

Забелязал съм едно обаче, най-много квичат срещу "комунистите" ( а такива няма и не е имало никога в България) пряко свързани хора със соца или недостигнали до копанката измекяри.
 
От: Какво мислите за казармата?

пряко свързани хора със соца или недостигнали до копанката измекяри.
Ни едното, ни другото съм. Нали видиш колко търпя сляпо подчинение, каквото комунягите правят постоянно!
Говори по темата бе, ко въртиш газягата накъдето ти падне... Темата не е за политика.
Ми червената баботия реве за младост, колко повече по темата искаш?
 
От: Какво мислите за казармата?

БгНещо, Рабине не съм политически обвързан, нито симпатизирам на политическа сила.

Забелязал съм едно обаче, най-много квичат срещу "комунистите" ( а такива няма и не е имало никога в България) пряко свързани хора със соца или недостигнали до копанката измекяри.

Вижте го това мнение и преценете какви хора са до вас, докато пазарувате в магазина, ходите на концерт или правите бизнес.

Ето ти го пича с репутация 37 и 792 мнения във форума Предприемач.

Да ви е честито господа уебмастъри и бизнесмени жалко е много много жалко :(

P.S.

Господа повечето от нас са млади хора, ако не сте сългасни с поста на г-н Крумов моля ви реагирайте. Не реабилитирайте престъпни режими и престъпни мнения ала това по-горе.

http://vbox7.com/play:ae1525be76

Интелигентни хора сте айде стига с това мълчание егати.
 
От: Какво мислите за казармата?

bgtifo каза:
За кво се притесняваш не мога да разбера. Тоя или оня вее виртуалния байрак и се прави на най-големия националист. Стига си им писал даваш им повод да се правят на интересни.
Все някой трябва да каже истината. Ни се притеснявам, ни ми дреме. Монтирам един кухненски плот (програмист съм, да се посмееш как изглежда), а с тия си правя разнообразие.
 
От: Какво мислите за казармата?

Аз понякога се чудя от толкова много хора, които четат подобни ненормалищини, като постовете на тоя паляк Крумов как сърце им дава да не реагират. Все съм си мислил, че точно тук има сериозни хора с добро образование, които ще бъдат против всяка форма на диктат и със сигурност, ще скърбят за жертвите на комунизма в България.

Явно греша.
 
От: Какво мислите за казармата?

... Все съм си мислили, че точно тук има сериозни хора с добро образование, които ще бъдат против всяка форма на диктат и със сигурност, ще скърбят за жертвите на комунизма в България.
Явно греша.
Младите не знаят каква свинщина е, щото са слушали бедния си баща всяка вечер на 2 ракии как се прави на важен. Нормално е!

п.с. Нещо верно се бъгнА форума, бичи по 2 поста наведнъж!
 
От: Какво мислите за казармата?

@Rabin


Това е само любезен съвет, не ти диктувам или нещо подобно. Но започват да те хранят, като откровено лъжат за някои неща дето ако ги почна тука ще ги направя на гъз.

"Тройната коалиция" била успешна. Ми върнете тройната коалиция бе, агенти на ДС, Цара на казината и Ахмед Доган тия ше ви оправят да ви @:**$@*!*$*!*%Т@#

още едни националисти отидоха на кино!

Ето го и другия евроидиот. Къде съм казал, че тройна коалиция е успешна бе? Казах, че единственото що годе ново оръжие е купено тогава. Лъжа ли е? Еврогейците освен да унижавате друго правите ли?
 
От: Какво мислите за казармата?

Ето го и другия евроидиот. Къде съм казал, че тройна коалиция е успешна бе? Казах, че единственото що годе ново оръжие е купено тогава. Лъжа ли е? Еврогейците освен да унижавате друго правите ли?

Аз някъде да те обидих, за да ме определяш, като евроидиот? и защо си мислиш, че поста ми е свързан с това, което си написал?

Ако нещо ти е криво не съм ти виновен, но ти обещавам, че няма да ти позволя да ме обиждаш без причина.
 
От: Какво мислите за казармата?

Ти сам си се определил като евроидиот с тоя аватар. Не се сърди, като хората ти казват истината.
 
От: Какво мислите за казармата?

Аз някъде да те обидих, за да ме определяш, като евроидиот? и защо си мислиш, че поста ми е свързан с това, което си написал?

Сметнах, че е към мен това с тройната коалиция... Не го приемай лично, така наричам всеки ерогеец, заради аватара е:) Извинявай ако съм те обидил, така виждам нещата аз.
 
От: Какво мислите за казармата?

Ти сам си се определил като евроидиот с тоя аватар. Не се сърди, като хората ти казват истината.

Аз не съм съгласен с тебе и съм сигурен, че има доста хора, които също няма да се съгласят. Не върви да говориш от името на народа сещаш ли се, първо не е мъжко и второ не ти отива!

Едва ли има нещо по-нормално от това да си сложа за аватар флага на ЕС, ама дали на тебе или оня шушляк отгоре му пречи ХИЧ НЕ МИ ДРЕМЕ ако щеш се пръсни пак ми е все тая.
 

Горе