Какво мислите за китайските таблети?

manqga

Member
Какво мислите за китайските таблети някой от вас ползвал ли е такъв.Гледам имат доста ниски цени от порядака на 100-200$ ?
 
От: Какво мислите за китайските таблети?

А бе и аз се интересувам, някой да изкаже мнение за нискобюджетните таблетчета на братята китайци :)
 
От: Какво мислите за китайските таблети?

Какво мислите за китайските таблети някой от вас ползвал ли е такъв.Гледам имат доста ниски цени от порядака на 100-200$ ?
Евтиното винаги излиза по-скъпо, поне аз в това съм се убедил. Докосвал съм се до такива таблети бавни са тачскрийна им е на ниво nokia от 2009 година част от тях нямат и акселометър.Аз бих си взел за толкова пари нещо втора ръка с остатъчна гаранция
 
От: Какво мислите за китайските таблети?

За интернет сърфиране дали няма да свършат работа
 
гледайте екрана, гледайте процесора, гледайте рама и видеокускорителя това си е комютър, не е важно кой го прави а какво е сложил вътре и това да ви устроива... а гледайте да има сменяме батерия че иначе ще е филм (за последното не съм сигурен че го има но опредлено ще е + да може да се сменя батерията)
 
От: Какво мислите за китайските таблети?

Моят син си купи такъв за 80 долара, супер е , особено за четене на книги, обаче не ще да хване wi-fi вече три пъти му сменя системата и не ще.
 
От: Какво мислите за китайските таблети?

Има и такива без wi-fi може да е такъв или си пише че има ?
 
От: Какво мислите за китайските таблети?

дайте някакъв адрес от където да поразгледаме какво предлагат китайчетата в клас по трудово
 
От: Какво мислите за китайските таблети?

Мисля че преди 1-2 месеца имаше същата или подобна тема, в която беше писано доста за китайчетата.
 
От: Какво мислите за китайските таблети?

Моят син си купи такъв за 80 долара, супер е , особено за четене на книги, обаче не ще да хване wi-fi вече три пъти му сменя системата и не ще.

Точно пък за четене на книги е зле. За четенето си има четци с електронно мастило, които не вредят на очите, да четеш на lcd таблет въобще не е за препоръчване. Иначе има по 60-70 долара, но не съм ги виждал на живо, само по сайтовете.
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Какво мислите за китайските таблети?

Днеска видях в един бг сайт 170 лв с 1 година гаранция с андроид система
 
От: Какво мислите за китайските таблети?

Пред таблет бих препоръчал някой телефон. В случая аз съм с HTC Evo 3d. Машината е невероятна - бърз процесор, изключително стабилен. Таблета ми се струва някакси неудобно да го нося, след като телефона ми върши същата работа.
 
От: Какво мислите за китайските таблети?

Супер е таблета, за 85 долара от ибей. С една от системите успя да хване wi-fi обаче я махна, че друга повече му харесвала, но с нея не ще. Сега се рови в някакъв форум за такива менте таблети и там си разменят съвети кое как става. Иначе четенето на книги ми хареса много, не уморява очите и има много възможности за смяна на фона, шрифта, начина на обръщане на страниците и т.н.
 
От: Какво мислите за китайските таблети?

Супер е таблета, за 85 долара от ибей. С една от системите успя да хване wi-fi обаче я махна, че друга повече му харесвала, но с нея не ще. Сега се рови в някакъв форум за такива менте таблети и там си разменят съвети кое как става. Иначе четенето на книги ми хареса много, не уморява очите и има много възможности за смяна на фона, шрифта, начина на обръщане на страниците и т.н.

Може да ти харесва, но за четене не е добре. Четците с електронно мастило не излъчват никаква светлина и все едно четеш нормална книга. Аз си взех и съм много доволен, даже батерията му държи повече от месец ако четеш всеки ден. Иначе таблет за интернет и разни други глезотии става, но за четене на книги никой не може да ме убеди че е добър.
 
От: Какво мислите за китайските таблети?

Имам два такива таблета, няма проблем с wi fi-то, също и с маркета на андроида, тъча за парите бих казал, че е много страхотен. Работи добре, батерията държи. За парите... няма какво да говорим.
 
От: Какво мислите за китайските таблети?

Имам два такива таблета, няма проблем с wi fi-то, също и с маркета на андроида, тъча за парите бих казал, че е много страхотен. Работи добре, батерията държи. За парите... няма какво да говорим.

я дай линк да ги видим що за модел са,кви пари са,от де си ги взел :)
 
От: Какво мислите за китайските таблети?

Боклуци! Средна класа смартфон има по-добър хардуер, освен размера на дисплея! Ако имаш ненужни пари, по-добре ги дари, а не купувай китайски таблет!
 
От: Какво мислите за китайските таблети?

Аз си купих това
http://www.za6to.info/2011/03/portable-2gb-max-32gb-android-7.html

Бавен е , няма проблем с безжичния, клипове в ютуб не успях да пусна, въпреки че пише че може, андроид маркета беше някакъв китайски вариант. Около 90% от апликациите които намерих по торентите работеха, като цяло за тази цена си заслужава, в момента са под $ 70 с доста повече екстри.
 

Горе