Какво мислите за китайските таблети?

От: Какво мислите за китайските таблети?

Лично аз ползвам PIPO M9 MAX и нямам грижи с мултитаскинг и тем подобни. Доволен съм доста като цяло.
 
Re: От: Какво мислите за китайските таблети?

имам таблет goclever quantum 785 незарежда невключва

Здравей и добре дошъл при нас. Надявам се престоя ти тук да е ползотворен и интересен.

Имах Ainol и се сдуха бързо - не издържа и половин година. Направо нямам думи. Затова като цяло съм си казал никакви таблети. Неше за 300 кинта, а сега като гледам къв съм кавал - за 450 лева има такива нетбукчета, че направо умрях от яд. Но здраве да е. Никога повече. Махнете ги тези таблети. Ако искате нещо малко, с което пак да си джиткате, нетбукче ще ви свърши работа. Поне аз съм на такова мнение. Вече си знам за себе си. А за китайските таблети пък грам добро мнение нямам.
 
От: Какво мислите за китайските таблети?

Моя Ainol се потроши след едно изтърваване. Започна да губи мрежа.
По Коледа имаше много яки намаления в Amazon.co.uk и от там се сдобих с Kindle Fire HDX 7" за скромната сума от 99 паунда. Много добра машина! Единствения недостатък е, че трябва да се рутне, за да се инсталира Google store.
 
От: Какво мислите за китайските таблети?

Не разбирам защо въобще се произвеждат тези таблети, при положение, че всеки втори човек сигурно разполага със смартфон, който има абсолютно същите фунцкии, че даже и по-добри. Какви ли неща не измислят вече. Ipod, Ipad, Iphone.....заради всички тези технологии и измишльотини, днешното поколение остана без детство.
 
От: Какво мислите за китайските таблети?

Не са лоши, на хтц таблетите са добри
 
От: Re: От: Какво мислите за китайските таблети?

За пари :)

Е, да, но самите таблите са безсмислени.
 
Не винаги нещо трябва да е смислено, за да прави пари. Даже обратното. В днешно време глупавите неща/хора са успешни.
 

Горе