Какво мислите за новото лого на форума

За лого то

  • Добро е

    Votes: 13 48.1%
  • Става

    Votes: 6 22.2%
  • Преди беше по добре

    Votes: 5 18.5%
  • Не става

    Votes: 2 7.4%
  • Много е зле

    Votes: 1 3.7%
  • Все ми е тая

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    27
Статус
Not open for further replies.
От: От: Какво мислите за новото лого на форума

като идея е добро, но с тоя italic нещо не си пасва със стила според мен. предполагам това е някаква бета версия ... :)
Да, бета версия е за сега. Докато не се намери нещо по-подходящо за лого.:)
 
От: Какво мислите за новото лого на форума

Момчета знаете, че ви уважавам супер много но това не е лого а си е просто един надпис с допълнителни надписи... надявам се да не ме разбирате погрешно, но за лого съм сигурен, че знаете какво трябва да съдържа, ГРАФИКА..!!
 
От: Какво мислите за новото лого на форума

Мен нещо не ме влече новото лого:( Няма ли нито 1 Photoshop манияк в целия форум?:)
 
От: От: Какво мислите за новото лого на форума

Мен нещо не ме влече новото лого:( Няма ли нито 1 Photoshop манияк в целия форум?:)

аз нещо подобно исках да кажа, просто не те грабва.
помня, че тук някой беше правил логото на Черноморец, за него сигурно е фасулска работа да измисли нещо ;)
 
От: От: Какво мислите за новото лого на форума

Мен нещо не ме влече новото лого:( Няма ли нито 1 Photoshop манияк в целия форум?:)

Ей, как не се сетих - в http://edno23.com е фрашкано с дизайнери :) HavVvoC също прави готини неща според мен :)
 
От: Какво мислите за новото лого на форума

Между другото искам да кажа,че не е много лесно да се направи логото щото има ограничение в цвета-може да се позва сив,син и черен иначе ще изглежда грозно ако много шарено и другото което е че няма свестни БГ шрифтове.
 
От: Какво мислите за новото лого на форума

Мен ме радва, даде някаква свежест на форума... някак си сега изглежда по-яко
 
От: От: От: Какво мислите за новото лого на форума

Имаме планове и по яко да изглежда.:) Дано да станат...:wink:

Еми тук във форума има толкова ентусиасти.... пуснете им мухата с един конкурс... сещаш ли се като си говорихме по телефона за моята идея с Epassport (дето не стана де... ама това е друга тема), може нещо такова да измислите ;) Ако ви трябва акъл, за вас фор фрий ще ви го наливам с фунията (апък линковете в замяна ще са прост леко изразяване на благодарността към великите ми професионални познания)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе