Какво мислите за новото лого на форума

За лого то

  • Добро е

    Votes: 13 48.1%
  • Става

    Votes: 6 22.2%
  • Преди беше по добре

    Votes: 5 18.5%
  • Не става

    Votes: 2 7.4%
  • Много е зле

    Votes: 1 3.7%
  • Все ми е тая

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    27
Статус
Not open for further replies.
От: Какво мислите за новото лого на форума

На мен лично ми харесва.
 
Май предното беше по-добре. Това е прекалено малко. Надписът "Предприемач" според мен трябва да е по-голям.
Не че е толкова лошо, но тази снимка не се връзва. Като някоя scam афилиейт програма е :mrgreen:
Това не може да бъде лого. Вижте логото на DigitalPoint, shoemoney и т.н. Това е лого.
 
незнам батетеа лудница с това лого какво да му сложа ? Имам една платена регистрация в сайт за логота но нищо не пасва освен да избера корпоративния стил
 
От: Какво мислите за новото лого на форума

На мен ми харесва новото лого - предишното (само текст) според мен беше много семпло. Но искам да се съглася и с коментара на Ssh_on, че е малко :) Мисля, че трябва да демонстрира малко повече тежест, авторитет и респект отколкото сега. Но според мен като цяло копаете в правилната насока и е по-готино от само текст :)
 
От: Какво мислите за новото лого на форума

coolice, някоя голяма картинка Royalty free в/у която стои прекрасен надпис Предприемач, всичко това с малко игра на Фотошоп? :)

Аз обаче не умея такива неща :(
 
незнам батетеа лудница с това лого какво да му сложа ?
С най-добри чувства е моето коментарче. Не знам и кой е правил логото, дано някой не се обиди.
Но нали затова е пусната темата - да има конструктивна критика :twisted:
 
От: Re: Какво мислите за новото лого на форума

Къде е картинката от логото беее :(
 
От: Какво мислите за новото лого на форума

На мен логото ми харесва, подходящо ми се струва. Вероятно може и по-добре.
 
От: Какво мислите за новото лого на форума

На мен логото ми харесва, подходящо ми се струва. Вероятно може и по-добре.
Здрасти и добре дошъл. Да винаги може и по-добре. :) Мислиме и за други опции, но за момента ще остане така. Но се надявам скоро да се сдобиеме с нещо добро и да гали окото.:) :wink:

Приятен ти престой тук....
 
От: Какво мислите за новото лого на форума

Аз си мисля, че с текста е добре, понеже е информативно. Тоест помага за хора които си имат понятие да разберат че са на правилното място.
Обаче пък се замислям, че всички тези термини ги чух за първи път точно тук. И ако това ми беше първото посещение, щях да го погледна, да си кажа "не е за мен това", и да духна. :)
 
От: Какво мислите за новото лого на форума

На това
predpriemach.gif
ли му викате "новото лого"?
 
От: От: Какво мислите за новото лого на форума

На това
predpriemach.gif
ли му викате "новото лого"?

По-скоро е новото временно лого. :) Опитваме се да се сдобиеме с нещо по-атрактивно и добро, но в прехода се пробват различни неща и дали ще има добро мнение за всяко, както и дали ще лепне добре на форума.:wink:
 
От: Какво мислите за новото лого на форума

Гласувах с "Добро е", защото ако има картинка, ще ме радва повече :)
Шрифтът ми е малко обикновен, въпреки че е добавена сянка!
Аз съм фен на логата от край до край! Сегашното ми малее...
Липсва ми и бутончето, Начало. Трябва да го има, въпреки че логото води до началото!
Направете конкурс за лого и който спечели, ще получи нещо (примерно безплатно Seo)
 
От: Какво мислите за новото лого на форума

Гласувах с "Добро е", защото ако има картинка, ще ме радва повече :)
Шрифтът ми е малко обикновен, въпреки че е добавена сянка!
Аз съм фен на логата от край до край! Сегашното ми малее...
Липсва ми и бутончето, Начало. Трябва да го има, въпреки че логото води до началото!
Направете конкурс за лого и който спечели, ще получи нещо (примерно безплатно Seo)

Съгласен съм с теб Izida ;)
 
От: Какво мислите за новото лого на форума

гласувах за добре е :) пак е по добре от предното ;)
 
От: Какво мислите за новото лого на форума

като идея е добро, но с тоя italic нещо не си пасва със стила според мен. предполагам това е някаква бета версия ... :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе