Какво мислите за партия Възраждане

Виж файлът 29180


и какво? Нещо незаконно има в това да има фирма ли кво ли?
Не е незаконно. Копейкин просто ви мята по върбите, прави ви на лумпени. Фиктивно разведен, живеят заедно. Плюе по Сорос, пък жена му върти 6 цифрени суми от соросоидни организации. Плюе по ЛИДЛ, жена му взема пари от ЛИДЛ.
Не ти ли е обидно, туй дето ви правят на шарани?
тъпак.... когато съм бил в казармата ти си ходил прав под масата още
Толкоз по-зле за тебе. Да те мачкат като добитък, и да си ОК с това. Да те захранват с месо от 20 години от резерва, да не разполагаш с тялото и времето си...
 
Не е незаконно. Копейкин просто ви мята по върбите, прави ви на лумпени. Фиктивно разведен, живеят заедно. Плюе по Сорос, пък жена му върти 6 цифрени суми от соросоидни организации. Плюе по ЛИДЛ, жена му взема пари от ЛИДЛ.
Не ти ли е обидно, туй дето ви правят на шарани?
ne6to link4e za vuarteneto na sorosoidni pari ot jena mu 6te dade6 li ? :)
 
през соца образованието беше на ниво, или пък страха да не ядеш шамари вкъщи и от даскала бяха големи, но общо взето поне се учеше макар и половината да са били глупости

същото важи и за страха от другаря милиционер и дисциплината на пътя беше пъти над сега

те тия две неща поне за мен бяха по хубави

за други не виждам да има за какво да се съжалява

а може би и за щастливото детство, сега е малко зомби апокалипсис
 
  • Love
Реакции: Vbb
а за света не ми говори , че нямаш толкова косми на главата колкото аз държави съм обиколил
И аз съм пообиколил света, с 12 часа часова разлика, примерно.
И ако беше Копейкин на власт - ни щеше свят да видиш, ни от казарма да се откачиш. Щото постоянно викаха запас, поколението на родителите ни.
Само на родЕн роб може да е ОК всичко това.
 
Последно редактирано:
Не е незаконно. Копейкин просто ви мята по върбите, прави ви на лумпени. Фиктивно разведен, живеят заедно. Плюе по Сорос, пък жена му върти 6 цифрени суми от соросоидни организации. Плюе по ЛИДЛ, жена му взема пари от ЛИДЛ.
Не ти ли е обидно, туй дето ви правят на шарани?

Толкоз по-зле за тебе. Да те мачкат като добитък, и да си ОК с това. Да те захранват с месо от 20 години от резерва, да не разполагаш с тялото и времето си...
България съжалява , че не ти се е случило същото като на войничето на гара Бов в момента....
 
през соца образованието беше на ниво, или пък страха да не ядеш шамари вкъщи и от даскала бяха големи, но общо взето поне се учеше макар и половината да са били глупости
И кво учихте, 30 % от времето марксистки простотии.
същото важи и за страха от другаря милиционер и дисциплината на пътя беше пъти над сега
Да те зачукат в Белене, по анонимен донос, или да ти спънат кариерата, щото партсека дал лош отзив за тебе, не си му симпатичен. Туй не е дисциплина.
България съжалява , че не ти се е случило същото като на войничето на гара Бов в момента....
Не знам кво се е случило, предполагам е нещо лошо.
Такива сте си вие, боклуците на Копейкин. Все лошо мислите на хората.
 
И кво учихте, 30 % от времето марксистки простотии.

Да те зачукат в Белене, по анонимен донос, или да ти спънат кариерата, щото партсека дал лош отзив за тебе, не си му симпатичен. Туй не е дисциплина.

Не знам кво се е случило, предполагам е нещо лошо.
Такива сте си вие, боклуците на Копейкин. Все лошо мислите на хората.
щом не си чувал за войничето от гара Бов толкова си бил и в казармата... има Гугъл виж сам как го надуха с компресор...
 
кви марксисти те гонят, говоря за 1-8 клас, че образованието е в пъти по добро от сегашното

марксистко в училище не е имало никога по мое време
 
Чудно ми е дали Костадин Костадинов и неговите плюмчовци осъзнават до какъв спор доведоха днес в тази тема?

П.П. Въпроса ми е реторичен, не ме взематите на подбив ;)
 
Последно редактирано:
Чудно ми е дали Костадин Костадинов и неговите плюмчовци осъзнават до какъв спор доведоха днес в тази тема?

П.П. Въпроса ми е реторичен, не ме взематите на подбив ;)
Тая тема е по всички форуми, откакто има вгъзраждани.
кви марксисти те гонят, говоря за 1-8 клас, че образованието е в пъти по добро от сегашното

марксистко в училище не е имало никога по мое време
Кво образование до 8-ми клас, като завършиш 8-ми - образован ли се имаш? Средното ни тъпкаха общо образователни предмети, бях в техникум. Висшето гъчкано основно с математики. По соца още по-зле, още 30 % от висшето беше блъскано с теория на комунизма. А извергите правеха точно обратно на тая теория.
щом не си чувал за войничето от гара Бов толкова си бил и в казармата... има Гугъл виж сам как го надуха с компресор...
За компресора дори го гледах по телевизията, като малък. И кво, това ли искате да връщате, бе отрепки!
Що не стана военен, като толкова те влече? То поне войниклък да имаше, мене 99% от времето ме занимаваха с копане на градинки, и затворнически порядки.
Толкоз си и служил ти, квото ти е обяснила баба ти, без да го е виждала, попил си като чекия на мокър пясък!
Те това е електората на вгъзраждани:
large_0180.jpg.a3bd22a168b501c52000c028a4283dbf.jpg
 
Тая тема е по всички форуми, откакто има вгъзраждани.

Кво образование до 8-ми клас, като завършиш 8-ми - образован ли се имаш? Средното ни тъпкаха общо образователни предмети, бях в техникум. Висшето гъчкано основно с математики. По соца още по-зле, още 30 % от висшето беше блъскано с теория на комунизма. А извергите правеха точно обратно на тая теория.

За компресора дори го гледах по телевизията, като малък. И кво, това ли искате да връщате, бе отрепки!
Що не стана военен, като толкова те влече? То поне войниклък да имаше, мене 99% от времето ме занимаваха с копане на градинки, и затворнически порядки.
Толкоз си и служил ти, квото ти е обяснила баба ти, без да го е виждала, попил си като чекия на мокър пясък!
Те това е електората на вгъзраждани:
large_0180.jpg.a3bd22a168b501c52000c028a4283dbf.jpg
КАТО КАЗАХ , ЧЕ СИ ОТРЕПКА ЗНАЧИ СИ ТАКЪВ ! АЗ НИКОГА НЕ ГРЕША!
 
КАТО КАЗАХ , ЧЕ СИ ОТРЕПКА ЗНАЧИ СИ ТАКЪВ ! АЗ НИКОГА НЕ ГРЕША!
Щот не искам да навличам казарма на младите, и не искам визи за ЕС. Каквито иска да въвежда Копейкин.
За туй ли съм отрепка? Или щото не искам нови 7% корпоративен данък. Какъвто иска да въвежда Копейкин.
 
Щот не искам да навличам казарма на младите, и не искам визи за ЕС. Каквито иска да въвежда Копейкин.
За туй ли съм отрепка? Или щото не искам нови 7% корпоративен данък. Какъвто иска да въвежда Копейкин.
отрепка си щото пишеш страшни глупости ама акъла ти е толкова ... безмозъчен индивид си
 
Не е незаконно. Копейкин просто ви мята по върбите, ...

Мани ги тея копейки.
Идвай при назе у ДПС-то - место има!
 
отрепка си щото пишеш страшни глупости ама акъла ти е толкова ... безмозъчен индивид си
Кое точно е глупост?
Не сме съвършени, всеки може да сгреши, кажи ми кое е това.
Нито си служил, нито си видял соц, като те гледам.
Пълно е с разни теточки, и внуците им, по социалните мрежи. С пяна на устата искали казарма, ама не са се записали да служат. Има недокомплект в момента, ще си вечер у вас си, че и ще ти плащат.
На мене ми плащаха 15 лева месечно, и имаше традиция старите да ги вземат от новобранците. Т.е. каторга в най-чистия ѝ вид.
 
Кое точно е глупост?
Не сме съвършени, всеки може да сгреши, кажи ми кое е това.
Нито си служил, нито си видял соц, като те гледам.
Пълно е с разни теточки, и внуците им, по социалните мрежи. С пяна на устата искали казарма, ама не са се записали да служат. Има недокомплект в момента, ще си вечер у вас си, че и ще ти плащат.
На мене ми плащаха 15 лева месечно, и имаше традиция старите да ги вземат от новобранците. Т.е. каторга в най-чистия ѝ вид.
тъпунгер ... поне с 20 години по дърт съм от теб
 
тъпунгер ... поне с 20 години по дърт съм от теб
Попитах кое е глупостт.
Инак да - само дъртаци се връзват на казармите, визите и данъците на музейния плъх. Щото сте мерзавци и безполезници,, и не ви касае вас.
 

Горе