Какво мислите за партия Възраждане

Кого да давам за пример?
Който кажеш него, само не ме бий!
Възрожденци хвалят Сталин.
най добрия пример е Ивелин Михайлов - човек с голямо Ч !
 
най добрия пример е Ивелин Михайлов - човек с голямо Ч !
Не съм убеден, че бизнесмен като него ще иска визи до ес и нови 7% данък.
Несъвместими неща са.
Мен казармата не ме касае, но изискването чорбаджията да пази работното място на донаборника също не помага на бизнеса.
 
Не съм убеден, че бизнесмен като него ще иска визи до ес и нови 7% данък.
Несъвместими неща са.
Мен казармата не ме касае, но изискването чорбаджията да пази работното място на донаборника също не помага на бизнеса.
ти верно си голям олигофрен.... какъв бизнесмен той е най големия родолюбец. ако беше бизнесмен нямаше да откаже 15 млн евро които му предлагаха за Изторически парк да го продаде
 
Не бил бизнесмен, то тъй се прави луксозно село до морето!
Е кой да е бизнесмен, ако не бабите дето искат соц и казарма...
Не ги бъркали визите викат... една комшийка имах, виждала морето само един път през живота си. На дърти години за пръв и последен път спала в хотел.
Те такива са писали програмата на "възрожденци".
Дето не са напускали селото си от ученическите си години.
Ивелин не съм забелязвал да подкрепя Възраждане, не че много го следя. С Брейка правиха брейкаст наскоро, последният е категорично против Костадинов.
Заслушай кво приказва Добри, със заплахи и зъбене към всички няма да постигнете много. С нищо не сме ви длъжни.

п.с. Троловете са го налазили, ама един коментар кърти:
ей ОЛИГОФРЕН , това е достатъчно ! Ще те набарам аз да си знаеш рано или късно
 
Айде трия, да не кажеш, че се заяждам. Нямам такава цел, от кавги файда няма. Трий цитата и всички сме щастливи!
Нали обединение търсите? Докажи го!
 
-
ей ОЛИГОФРЕН , това е достатъчно ! Ще те набарам аз да си знаеш рано или късно
тоя пич колко още го трая админите не знам, бахти излагацията...
 
-

тоя пич колко още го трая админите не знам, бахти излагацията...
ти пък нацист откога почна да даваш акъл на админите... първо ти си за бан и гонене от тук заради аватара си нациски
 
-

тоя пич колко още го трая админите не знам, бахти излагацията...
Той е най-полезния за темата, човек като влезе и си прави изводи. Само че не си спомням да е казвал, че е за Възраждане. Хубаво е да го каже изрично, че тъй има тълкувания.
Аз ще си спазя обещанието и само ще цитирам клиповете им. Няма да се караме, да не заприличам на тях.
Ако се дразнят да се сърдят на вожда си. Още преди да пуснеш клипа пише Белене.
Дано съм жив да ги видя да поведат немците, както приказва в тоя последния, наистина ще се радвам. Интересно е да се изгледа. Неслучайно им следя изявите. Костадинов има дар слово. Дано поведе цяла Европа, както пак го цитирах в сбирката им във Видин.
 
Той е най-полезния за темата, човек като влезе и си прави изводи. Само че не си спомням да е казвал, че е за Възраждане. Хубаво е да го каже изрично, че тъй има тълкувания.
Аз ще си спазя обещанието и само ще цитирам клиповете им. Няма да се караме, да не заприличам на тях.
Ако се дразнят да се сърдят на вожда си. Още преди да пуснеш клипа пише Белене.
Дано съм жив да ги видя да поведат немците, както приказва, наистина ще се радвам. Интересно е да се изгледа. Неслучайно им следя изявите.
ти преди да пишеш нещо ми погледни профила и логото в профила на Възраждане
 
ти преди да пишеш нещо ми погледни профила и логото в профила на Възраждане
А, ОК, всичко е точно.
Между другото, и аз обичам Русия. По соца ни научиха на руски, и има много полезни неща в руската блогосфера.
 
А, ОК, всичко е точно.
Между другото, и аз обичам Русия. По соца ни научиха на руски, и има много полезни неща в руската блогосфера.
не само това лого.... и това
1685797008753.png
 
не само това лого.... и това
Виж файлът 29198
Как точно я разбирате свободата, може ли да ми обясниш с думи прости? Не се заяждам и не иронизирам, занапред ще пиша максимално фактологично и точно, и няма да изказвам лично мнение. Т.е. ако може спри да обиждаш, питам съвсем нормален въпрос. Последния цитат на видеото - говори, че не трябва да се доверяваме, трябва дискусия.
Та ще ми е интересно каква дискусия търсите.
Критикува немците именно щото сляпо се доверяват на вождовете си.
 
Последно редактирано:
Как точно я разбирате свободата, може ли да ми обясниш с думи прости? Не се заяждам и не иронизирам, занапред ще пиша максимално фактологично и точно, и няма да изказвам лично мнение. Т.е. ако може спри да обиждаш, питам съвсем нормален въпрос. Последния цитат на видеото - говори, че не трябва да се доверяваме, трябва дискусия.
Та ще ми е интересно каква дискусия търсите.
Критикува немците именно щото сляпо се доверяват на вождовете си.
ти първи почна с обидите ама ако смяташ , че аз ще ти трая не си познал. Как мога с другите да имам общ език , а с някой индивиди тук като радо и скай да нямам?
 
ти първи почна с обидите ама ако смяташ , че аз ще ти трая не си познал. Как мога с другите да имам общ език , а с някой индивиди тук като радо и скай да нямам?
Занапред спирам с личното ми мнение, мисля стана ясно какво е. Кавгите не са градивни.
Дай по същество... Приемаме, че става каквото говорите, и повеждаме Европа. Казано е в прав текст от Костадинов, ако искаш мога да го пусна отново.
Вярваш ли му?
 
ти първи почна с обидите ама ако смяташ , че аз ще ти трая не си познал. Как мога с другите да имам общ език , а с някой индивиди тук като радо и скай да нямам?

Направо ги слагай в списъка за Белене, какво им се обясняваш..
 
  • Love
Реакции: Vbb

Горе