Какво мислите за партия Възраждане

Спазваме Истанбулската конвенция все пак!
Радвам се, че си чел всичките 30 страници от Истанбулската конвенция, за да можеш така "добре" да си случиш при споменаването й. :D


Много пишман патриоти, много изродена работа. Хората дори са се постарали да я изчетат в едно видео, защото много хора са се притеснили за анусите си. :D
 
Абе всички са на хранилка. Въпросът е кой повече мисли за България. Ей така, между другото с краденето.

Ти да беше видяла предния им внесен законопроект, ще паднеш. :D Да се било забранило да се ползват



Идиоти, сър!!!

За глупаците, които реално не осъзнават защо реално се внасят такива неща (и е очевадно, че няма да минат), нарича се PR. ;) И явно закърнелите мозъци добре попиват. Схемата е ясна и на това, във видеото и на този референдум. Сега с този PR спечелиха още безмозъчни хора на своя страна. ;)
Вече нямаме канал на Toto Yotov (благодарение на Тити ревльото):

363378032_6556217827769209_1755712658307291713_n.jpg
 
Вече нямаме канал на Toto Yotov (благодарение на Тити ревльото):

Виж файлът 29948
Да, днес като влязох да гледам нещо нов на Тото, всичко му е даун. Добре го наигра Тити. Не мога да повярвам, че хората се хвалят с това (и то на живо и водещия е ОК) как да обезобразили някой по-слаб те прави забавен събеседник. Не съм гледал точно това видео, няма и да мога като гледам, има някакви качени аудио файлове в Тубата.


Странно какво им стана на хората. Доста от тях вече уволнени поради психопатските си изказвания, други вече с не знам колко заплахи за саморазправа.
 
Добре го наигра Тити.
Сам се наигра. Не гледам нито телевизия, нито бг ютуб, нито слушам подобна музика, та вчера за пръв път научих за тази отрепка. Когато си известен, ти трябва да даваш пример на околните.
Ума ми не го побира как може да се смееш, докато ти разказват как някакъв батко вързва малолетната си приятелка за радиатора и ѝ бръсне главата?!?!

1690886602621.png

Много ми се иска и тоя недъг Тити Папазов да го хвърлят в затвора.
 
Сам се наигра. Не гледам нито телевизия, нито бг ютуб, нито слушам подобна музика, та вчера за пръв път научих за тази отрепка. Когато си известен, ти трябва да даваш пример на околните.
Ума ми не го побира как може да се смееш, докато ти разказват как някакъв батко въ

рзва малолетната си приятелка за радиатора и ѝ бръсне главата?!?!

Виж файлът 29949

Много ми се иска и тоя недъг Тити Папазов да го хвърлят в затвора.
Аз следя няколко канала в тубата, този беше един от тях и не очаквах такова развитие на нещата. Добре трябва да си подбира хората, ако мисли пак да се занимава с това, както и да ги вкарва в някакви рамки. Там идваха всякакви и говореха абсолютно свободно, с което не веднъж се е хвалил. За жалост вече разбра по трудния начин и къде е границата. :)

Тити никога не е бил много с всичкия си и си му личи външно. За жалост наивния Тото е решил, че ще направи страхотен броудкест с него и то на живо в зала, но нещата не са се получили както ги е мислил. Видях по групите във фейса, че веднага след качването на видеото са полетяли доста репорти. И направо са свалили целия канал. Според мен са видели и други "изцепки" в други видеа. Сещам се за поне още 2-3 неща, които можеха да се нарипортват в други видеа. Веднъж беше поканил Емил Каменов, голяма спуване беше. :)
 
  • Like
Реакции: Vbb
Аз следя няколко канала в тубата, този беше един от тях и не очаквах такова развитие на нещата. Добре трябва да си подбира хората, ако мисли пак да се занимава с това, както и да ги вкарва в някакви рамки. Там идваха всякакви и говореха абсолютно свободно, с което не веднъж се е хвалил. За жалост вече разбра по трудния начин и къде е границата. :)

Тити никога не е бил много с всичкия си и си му личи външно. За жалост наивния Тото е решил, че ще направи страхотен броудкест с него и то на живо в зала, но нещата не са се получили както ги е мислил. Видях по групите във фейса, че веднага след качването на видеото са полетяли доста репорти. И направо са свалили целия канал. Според мен са видели и други "изцепки" в други видеа. Сещам се за поне още 2-3 неща, които можеха да се нарипортват в други видеа. Веднъж беше поканил Емил Каменов, голяма спуване беше. :)
Моето мнение е че хората не са роботи - не можеш да им ограничиш какво говорят, нямаш контрол над другите хора. Но пък реакцията на водещия е ключовата в случая - той се смее, като му обясняват как бръснат главата на 16 годишно дете?!?!?!

Това момиче ще получи трамва до живот, а тези идиоти ѝ се присмиват?!

Ако иска и Копейкин да покани - но когато започне да говори конспиративните си глупости и откровени лъжи - секваш го и му казваш, че неговите глупости да си ги пробутва в пик.бг, обективно и другите подметки, където ги четат неговите идиоти.
 
Да, жалки са, но важното е, че никой от тях няма да се добре до такава оферта през живота си:


Още един "честен" патриот, за който всички знаем защо е политик. Важното е, че има хора, които го подкрепят. Някои от тях може и да поплуват в басейна на имението му. :D
Коцето има пари - угажда си :) Незнам защо му завиждате... могъл е да вземсе на 2 евро м/2 взел го е. Ти ако ти кажат същатаоферта ще я отблъснеш ли?
 
Радвам се, че си чел всичките 30 страници от Истанбулската конвенция, за да можеш така "добре" да си случиш при споменаването й. :D


Много пишман патриоти, много изродена работа. Хората дори са се постарали да я изчетат в едно видео, защото много хора са се притеснили за анусите си. :D
Стига сте го писали патриот тоя. Фен е на Тиквата, не на възраждане.
 
Моето мнение е че хората не са роботи - не можеш да им ограничиш какво говорят, нямаш контрол над другите хора. Но пък реакцията на водещия е ключовата в случая - той се смее, като му обясняват как бръснат главата на 16 годишно дете?!?!?!

Това момиче ще получи трамва до живот, а тези идиоти ѝ се присмиват?!

Ако иска и Копейкин да покани - но когато започне да говори конспиративните си глупости и откровени лъжи - секваш го и му казваш, че неговите глупости да си ги пробутва в пик.бг, обективно и другите подметки, където ги четат неговите идиоти.
Така е, но преди да се качи този бродкейст, мисля, че трябва да минава някаква редакция, особено ако каниш толкова неуравовесени гости. :) Той май се е смял, за да не изглежда Титката глупаво при индивидуален смях. Не разбрах и аз честно казано, не съм го и гледал, за да имам коментар. Ако покани Копейката, ще баннат цяла България да не вижда Youtube. :D
 
Коцето има пари - угажда си :) Незнам защо му завиждате... могъл е да вземсе на 2 евро м/2 взел го е. Ти ако ти кажат същатаоферта ще я отблъснеш ли?
Тези оферти са само за избраните от народа депутати. Обикновените хора не стигат до такива. Сам може да си обясниш защо. :)
Стига сте го писали патриот тоя. Фен е на Тиквата, не на възраждане.
И на Путлер. Виж му профила.
 
И на Путлер. Виж му профила.
Аз вчера го прегледах до 22-ра година и не видях нищо за войната в профила му. Само чалга пачи и некви, дето се млатят за пари. А, и идиотщини от типа ''сподели, ще ти донесе късмет''.
 
Аз вчера го прегледах до 22-ра година и не видях нищо за войната в профила му. Само чалга пачи и некви, дето се млатят за пари. А, и идиотщини от типа ''сподели, ще ти донесе късмет''.
Рано влизаш в тренда, мила. :D Вече е позатъркал бая неща от профила си. Имал е доста време да го направи.

358101381_274452255194549_1939156039407617618_n.jpg
 
@slavchev , Facebook не е само за споделяне на шити-нюс сайтовете ви, а и да разбереш нещо за някой. ;)
Сам се наигра. Не гледам нито телевизия, нито бг ютуб, нито слушам подобна музика, та вчера за пръв път научих за тази отрепка. Когато си известен, ти трябва да даваш пример на околните.
Ума ми не го побира как може да се смееш, докато ти разказват как някакъв батко вързва малолетната си приятелка за радиатора и ѝ бръсне главата?!?!

Виж файлът 29949

Много ми се иска и тоя недъг Тити Папазов да го хвърлят в затвора.
Ето го:


Глупак класически-рогоносец. Що за мъж е, хем да му сложиш рога, хем да не може да го преживее. Баси мекотелото....Всеки мъж посегнал на жена не може да бъде мъж по никакви критерии. А този ревящ изрод, още по-малко. И Тото зелката сега да ми яде бахура без канала си.
 
Шматки, това с Тити като слушам се е случило преди да подпишем Истанбулската конвенция, тъй че фащайте лявата лента :)

И освен това нали ше ревизират Конвенцията, понеже вече няма "жени", а "менструиращи човеци", както и още 41 пола!
Та кои точно полове от списъка ше защитаваме с конвенции, в наши дни е много сложен и деликатен въпрос....
 
Последно редактирано:
Баси мекотелото....Всеки мъж посегнал на жена не може да бъде мъж по никакви критерии.

Пак ли за себе си говориш?

Нямаше проблем да пишеш супергрозни неща на жена, ама пък винаги готов на обели наколенките пред мъж с повече пари, бизнесче или пък форум :D

Охлюв.
 
Пак ли за себе си говориш?

Нямаше проблем да пишеш супергрозни неща на жена, ама пък винаги готов на обели наколенките пред мъж с повече пари, бизнесче или пък форум :D

Охлюв.
Глупако, теб мисля да те блокна. Коя е жена бе? Тази дето всички майки изтакова ли? Олигофрен скапан. С нея може да си сипваме, ама да се стига до нещо повече, никога. Прави разлика шизофреник залупен.
 
Шматки, това с Тити като слушам се е случило преди да подпишем Истанбулската конвенция, тъй че фащайте лявата лента :)

И освен това нали ше ревизират Конвенцията, понеже вече няма "жени", а "менструиращи човеци", както и още 41 пола!
Та кои точно полове от списъка ше защитаваме с конвенции, в наши дни е много сложен и деликатен въпрос....
И ти ли биеш жени като ги стрижеш? А и си "патриот". Пак ти казвам, пусни си видеото и не говори наизуст.
 
Глупако, теб мисля да те блокна. Коя е жена бе? Тази дето всички майки изтакова ли? Олигофрен скапан. С нея може да си сипваме, ама да се стига до нещо повече, никога. Прави разлика шизофреник залупен.

Коя е тая жена дето е изтаковала майка ти?
Я сподели че съм го пропуснал тоя природен феномен :)

Ама как ше ме блокнеш преди да съм те открехнал за още няколко *** на форумни мембъри на които охотно би посвирил само ако знаеше социално-финансовия им статус?! Чакай, щото няма да си струва пропуснатите ползи, вервай ми :D
 
Коя е тая жена дето е изтаковала майка ти?
Я сподели че съм го пропуснал тоя природен феномен :)

Ама как ше ме блокнеш преди да съм те открехнал за още няколко *** на форумни мембъри на които охотно би посвирил само ако знаеше социално-финансовия им статус?! Чакай, щото няма да си струва пропуснатите ползи, вервай ми :D
Вербално бе, глупендер. Не следиш? Жалко....следи следващия път.
 
И ти ли биеш жени като ги стрижеш? А и си "патриот". Пак ти казвам, пусни си видеото и не говори наизуст.

Жени не съм стригал ама съм "бил" много пъти :)
Напълно легитимно, в социално-спортен контекст.

Те също са ме били, даже сигурно са на плюс понеже винаги са особено надъхани и нямат почти никакви скрупули.
 

Горе