Какво мислите за партия Възраждане

Това не го разбирам наистина. Защо наистина не им уважиха тези подписи. Малко се сдухах и аз, че 600К подписа не са вече важни, както е по закон за референдум тук. Нали друг е въпроса защо си държат на лева, но моя фокус тук падна върху самото отхвърляне. За другото си имам позиция, която не съвпада с тази на Възраждане. :)
Цялото ни законодателство е синхронизирано с европейското. Този закон по който се събират подписите също . Всичко през годините е прието от българско НС. Българите който работят в ЕС и получават съответно евро дали са недоволни от това, не знам.
Изобщо не си заслужава да се прави евала на тази партия и да се обсъждат внесените от нея подобни предложения.
 
Последно редактирано:
Както казах, вие сте социопат, с такива като Вас не се разговаря. Вие сте за лудницата с психически отклонения
аз може да съм социопат , но поне имам умствен капацитет докато ти си един лайномет само
 
На хранилка на Кремъл, национални предатели, путинска сган.....
На хранилката са продажбите на оръжия.
Всичко за пари, а не защото защитават Украйна. Уж предприемачи сте ..
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Vbb
На хранилката са продажбите на оръжия и всички демократични партии.
аз се чудя що му обръщаш внимание на тоя тъпунгер Ясен Беджев ... станал на 49 години ама е от.... Русйе :) Да си видял кадърен и умен русенец? Аз досега не съм !
 
Последно редактирано:
Абе всички са на хранилка. Въпросът е кой повече мисли за България. Ей така, между другото с краденето.
Цялото ни законодателство е синхронизирано с европейското. Този закон по който се събират подписите също . Всичко през годините е прието от българско НС. Българите който работят в ЕС и получават съответно евро дали са недоволни от това, не знам.
Изобщо не си заслужава да се прави евала на тази партия и да се обсъждат внесените от нея подобни предложения.
Ти да беше видяла предния им внесен законопроект, ще паднеш. :D Да се било забранило да се ползват



Идиоти, сър!!!

За глупаците, които реално не осъзнават защо реално се внасят такива неща (и е очевадно, че няма да минат), нарича се PR. ;) И явно закърнелите мозъци добре попиват. Схемата е ясна и на това, във видеото и на този референдум. Сега с този PR спечелиха още безмозъчни хора на своя страна. ;)
 
  • Like
Реакции: OSH
Абе всички са на хранилка. Въпросът е кой повече мисли за България. Ей така, между другото с краденето.

Ти да беше видяла предния им внесен законопроект, ще паднеш. :D Да се било забранило да се ползват



Идиоти, сър!!!
Никой не мисли за България.. изобщо.
Такъв балък няма и няма и да има. Да можеш да взимаш милиони и да не ги вземеш, а на следващите избори ще си вън и няма да можеш. Хващам се на бас, че и всички тука ще постъпят така. Явно всички сме такива хора, но просто едните имат възможност
 
Идиоти, сър!!!

За глупаците, които реално не осъзнават защо реално се внасят такива неща (и е очевадно, че няма да минат), нарича се PR. ;) И явно закърнелите мозъци добре попиват. Схемата е ясна и на това, във видеото и на този референдум. Сега с този PR спечелиха още безмозъчни хора на своя страна. ;)
Така ли сe прави PR:) Излагация.
Гледах за кратко дебатите в залата . Вяла работа. Гербаджийката само дето не заспа на трибуната.
ИТН май и те няма да ги подкрепят за КС ,
От "Възраждане" вече анонсираха, че след като парламентът отхвърли проекторешението парламентарната група, ще предприеме следните стъпки:
  • ще поискат разговор с президента Румен Радев за свикване на референдум и за сезиране на КС
  • ще пуснат сигнал до прокуратурата
  • също ще сезират Конституционния съд за решението на парламента
За последното "Възраждане" ще има нужда от подкрепата на друга парламентарна група, тъй като сезирането на КС става с подписите на една пета от депутатите, а партията има само 37. Пред "Дневник" водещият юрист на "Възраждане" Петър Петров потвърди миналата седмица, че вече е подготвена конституционна жалба, която да бъде внесена "още на следващия ден". Под нея са се подписали и депутатите на "Има такъв народ", които са 11 и така подписите стават точно 48.
 
Последно редактирано:
Така ли сe прави PR:) Излагация.
Гледах за кратко дебатите в залата . Вяла работа. Гербаджийката само дето не заспа на трибуната.
ИТН май и те няма да ги подкрепят за КС ,
Да, и за това им плащаме заплати. Изроди долни.
Вместо да оправят свинщината, която цари навсякъде, на тях големия проблем им е еврото и виж в интервюто - чистотата на бг езика. Олигофрени пълни.
 
1688808675227.png
 
Тия имат извънреден брифинг през ден. Милите, колко им се управлява, голямо драпане, голямо позиране.

А този австралопитек не спря да се показва по телевизиите. Що дават поле за изява на луди. Предпочитам да си гледам Чеченеца и Гошо куката.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Пожелавам на тази група да се развие:

ще изчакам да набере достатъчно членове групата и ще я купя :) Ще им направя предложение на което да не могат да откажат :) Тогава лека полека ще променя мисленето и мнението на хората в групата
Само погледни администраторите българи ли са или украйнци
:)


1690844623039.png
 
  • Haha
Реакции: Sky
ще изчакам да набере достатъчно членове групата и ще я купя :) Ще им направя предложение на което да не могат да откажат :) Тогава лека полека ще променя мисленето и мнението на хората в групата
Само погледни администраторите българи ли са или украйнци
:)


Виж файлът 29941

Какво мислене ше им променяш - просто им експортваш данните (3-те имена, мейли, айпита и т.н.) директно в СПИСЪКА за БЕЛЕНЕ!

ПП: е на тоя Милен примерно много ше му хареса в общата баня...
 
Какво мислене ше им променяш - просто им експортваш данните (3-те имена, мейли, айпита и т.н.) директно в СПИСЪКА за БЕЛЕНЕ!

ПП: е на тоя Милен примерно много ше му хареса в общата баня...
всъщност след малко проучване установих , че всички администраторски профили са на един и същи човек и това е Елеонора Димитрова която дори не живее в България....
 
всъщност след малко проучване установих , че всички администраторски профили са на един и същи човек и това е Елеонора Димитрова която дори не живее в България....

Даже всъщност няма да ги делиш на мъже-жени.
Сички на едно (та и Елеонорчето да намаже)

Равенство на половете.
Спазваме Истанбулската конвенция все пак!
Тва че сме Копейки не значи че не сме модерни хора.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
ще изчакам да набере достатъчно членове групата и ще я купя :) Ще им направя предложение на което да не могат да откажат :) Тогава лека полека ще променя мисленето и мнението на хората в групата
Само погледни администраторите българи ли са или украйнци
:)


Виж файлът 29941
Да, жалки са, но важното е, че никой от тях няма да се добере до такава оферта през живота си:


Още един "честен" патриот, за който всички знаем защо е политик. Важното е, че има хора, които го подкрепят. Някои от тях може и да поплуват в басейна на имението му. :D
 
Последно редактирано:

Горе