Какво мислите за сайтчето?

Статус
Not open for further replies.

krisopk

Active Member
Здравейте, какво мислите за сайта http://lafscript.eu все още е слабо посещаван, но в google с free templates съм 4ти (това е световната) ,а на български съм 1ви. Сега дигам с Безплатни дизайни (за момента съм 6ти).

Очаквам свестни предложения как да го монетизирам (предложил съм го на гугъл,но чакам отговор). Дали въобще ще има ефект от такива реклами с около 100 - 120 уникални на ден.

При такова СЕО за каква сума може,да се продаде?
 
От: Какво мислите за сайтчето?

Не знам, нещо с мозилата много гадно се вижда..
 
Изключи си персонализираното търсене, бая хляб има да изядеш докато станеш четвърти. Да не говорим, че в тази ниша, с тези кл. думи е почти невъзможно.
 
От: Какво мислите за сайтчето?

от azaret dot com това излиза:

144000000 резултатa за думата free templates
7 място със страница: LаfScript.EU • Безплатни дизайни. Безплатно качване и сваляне на ...
344000 резултатa за думата Безплатни дизайни
3 място със страница: LаfScript.EU • Безплатни дизайни. Безплатно качване и сваляне на ...
4 място със страница: LаfScript.EU • Безплатни дизайни темплейти. Безплатно качване на ...
5 място със страница: LаfScript.EU • ipod_psd Безплатни дизайни темплейти.Безплатно ...
6 място със страница: LаfScript.EU • script Безплатни дизайни. Безплатно качване и ...
 
Не знам какво излиза, по "free templates" го търсих до 9-та страница и после се отказах. Между другото сега видях, че наистина е 4ти, но в родния Гугъл.
 
От: Какво мислите за сайтчето?

по 'free templates' ни в глобалния, ни в БГ гугъл го има до 500 място
за 'безплатни дизайни' е окупирал първите 4-5 позиции в БГ, но не виждам да има никакво търсене
за 'безплатни темплейти' е на 56 място

Относно сайтчето, пооправи дизайна с нещо по-catchy. Все пак дизайни предлагаш пък било то и безплатни ;)
 
От: Какво мислите за сайтчето?

Снощи не исках да се изказвам, защото не съм спец, но тоя сайт ме побърка вече :) Седи си на 1 - бг и на 4 енг и тва е :D
Изчистих абс всичко, нови броусери, друг комп, друго ИП - е нема тва е, седи си как казва момчето и не мърда.
Хайде сега за да го разнищиме тоя случай, кажи кой ти е доставчика :)
 
От: Какво мислите за сайтчето?

Има нещо странно наистина.

Проверка с rank checker-а показва, че за free templates го няма поне първите 100-200 резултата нито в нашия гугъл, нито кома, нито яху, нито бинг.
Вади го на 56 място за безплатни темплейти в гугъл.
 
От: Какво мислите за сайтчето?

http://prikachi.com/images/55/3328055a.png
Изключено е от много време,сега пак го включих и изключих,но пак съм 4ти ..
и не съм си в профила като проверявам

"за 'безплатни темплейти' е на 56 място"
правилно,те са там някъде.Ето едно репортче от скоро
http://prikachi.com/images/72/3328072J.png

Не съм особено вещ в тези неща,но ползвам SEO PowerSuite, за да проверявам как са ми точно думите и къде се намирам. Гугъл Анализ,за следете на посещенията и другите ми мърдат,но там си седя. До колкото разбирам само Fozzy и Caprice не го виждат...

madgooglebot , и аз съм гледал в гугъл от други компютри и съм 4ти, даже през proxy съм гледал и пак съм там...

Не съм специалист в тази област затова пиша тук, за да получа съвети как да го оправя... моето индексиране си продължава да е 4 , на другите как им излиза?
 
От: Какво мислите за сайтчето?

Аз ползвам Гугъл на английски, вероятно Фози и Иво също, когато премина на БГ излизаш на 4то място.

П.С. От скрийна ти на RankTrackera се вижда, че не търсиш в световния гугъл а в гугъл.бг ;) и то на Български. Задай му Гугъл САЩ примерно и ще видиш разликата
 
Статус
Not open for further replies.

Горе