Какво мислите за убийството на Мирослава?

От: Какво мислите за убийството на Мирослава?

Мир на праха им! Мимето живееше в моя квартал,това е една нелепа смърт,която тя не заслужаваше.. ;(

Моля само комшията от Перник да не пише такива неща за Чочо,защото съм убеден,че не го е познавал..

Цялата работа мирише,ще претупат случая според мен.
 
От: Какво мислите за убийството на Мирослава?

Моля само комшията от Перник да не пише такива неща за Чочо,защото съм убеден,че не го е познавал..

Цялата работа мирише,ще претупат случая според мен.

Лично не го познавах, но го знам що за стока беше (беше охрана на Федята преди да го вкарат в затвора). Засичал съм го много пъти и се движеше все с "контингента", както викат милиционерите - 100% съм сигурен, че е изпълнявал поръчка. Ти си май още малък и доста работи не са ти ясни, но нещата са доста по - сериозни отколкото се опитва да ги представи полицията. А дори и да не е физическия убиец 100% съм сигурен, че той е извикал Мирослава в колата и тя му се е доверила, защото го е познавала. Така, че в случая за мъртвите добро, или нищо не важи - Чочата си заслужава съдбата. И КАКВО ОЧАКВАШ ДА ГО ПОХВАЛЯ ЛИ, ЗАТОВА,ЧЕ Е УЧАСТВАЛ В УБИЙСТВОТО НА МИРОСЛАВА?
 
От: Какво мислите за убийството на Мирослава?

Мир на праха и,дано виновните да се изяснят и всеки да си получи най-тежкото наказание.
 
Последно редактирано:
От: Какво мислите за убийството на Мирослава?

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4487891

и това момиче ли е Гърция да си пие кафето с приятели? не съм виждал толкова слабо МВР от мутренските години.

полицията и прокуратурата работят. съмнения никакви. нищо не става от тази система. за палежа на колите ясно, но това вече е малко прелива чашата с пумия.

Цвъ Цвъ нещо много му е отпуснал края. иначе да те спрат да ти вземат 20 лева за това, че си без колан или говориш по телфона, може. ама да си вършат работата, за което им плаща обществото, нещо ги няма никакви.
 
От: Какво мислите за убийството на Мирослава?

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4487891

и това момиче ли е Гърция да си пие кафето с приятели? не съм виждал толкова слабо МВР от мутренските години.

полицията и прокуратурата работят. съмнения никакви. нищо не става от тази система. за палежа на колите ясно, но това вече е малко прелива чашата с пумия.

Цвъ Цвъ нещо много му е отпуснал края. иначе да те спрат да ти вземат 20 лева за това, че си без колан или говориш по телфона, може. ама да си вършат работата, за което им плаща обществото, нещо ги няма никакви.

Корупция навсякъде...
още от началото - симеоново

и резултата - шкембе и не може да мине 20 метра тичешком.

За Мира казаха - искали да вярват, че е избягала
не вярвам да са положили необходимите усилия след като са се надявали на това
а ако са положили и 2 месеца нищо - или са знаели от началото или са адски неграмотни...
 
От: Какво мислите за убийството на Мирослава?

Мирослава е убиха тези които убиха и Стойчо и Къро и......

Друг е въпроса дали някой от тях си го е заслужавал, но за това си има съд и прокуратура
 
От: Какво мислите за убийството на Мирослава?

Мирослава е убиха тези които убиха и Стойчо и Къро и......

Друг е въпроса дали някой от тях си го е заслужавал, но за това си има съд и прокуратура

Напълно съм съгласен с теб. :|
 
От: Какво мислите за убийството на Мирослава?

vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4491091

бг изродията продължава. пъвро колите, сега децата. не върви на добре тази куака.
 

Горе