Какво мислите,че ще се случи с ДОЛАРА?

От: Какво мислите,че ще се случи с ДОЛАРА?

И коя е валутата, която ще бъде обезпечена в злато? Тялото злато изкопано до момента е един куб със страна 20м. А и в електрониката се ползва доста...

Как ще се отразят флуктиациите в цената на златото на въпросната валута?

Да не веднъж съм писал колко е златото в света.
Няма никакво значение златото е достатъчно за класически златен стандарт с хартиени ноти, или напълно златни/сребърни моменти - но сме в 21 век и има как да го вкараш като хората, не случайно правителствата го спряха.

Каквото и да избереш няма проблем защото няма да има флуктация, това е идеята на златен стандарт - както каза няма проблем със златото защото всичко ще се прекалкулира чрез цената.

Когато имполодира долара валути бол - но си мисля, че ще направят Брерън Ууд 2.0 после ще видим какво стане само дето златото една унция ще 50-100к долара да обере цялата печатница.
 
От: Какво мислите,че ще се случи с ДОЛАРА?

част от моите доходи също идват в долари. Да се надяваме на тройка :)
 
От: Какво мислите,че ще се случи с ДОЛАРА?

Дали ще мине психологическата бариера от 2.00?
А за паунда? какво мислите там?

Някакво съветче за паунди,долара и евро..? Кое е най-добре?
Бая съм доволен от покачването на долара и паунда.. умирам си от кеф :D
 
От: От: Какво мислите,че ще се случи с ДОЛАРА?

Дали ще мине психологическата бариера от 2.00?
А за паунда? какво мислите там?

Някакво съветче за паунди,долара и евро..? Кое е най-добре?
Бая съм доволен от покачването на долара и паунда.. умирам си от кеф :D

Нямам опит в такава ситуация, всички казват, че влака спира при паритет, някои прогнозират да продължим и след него. Аз мисля, че 1.01 ще бъде последната психологическа граница. След това минаваме паритета. Технически анализ.. не мисля, че има какво да се гледа при такъв пазар. Фундаментално трябва да се случи чудо, за да се обърнат нещата.
 
От: Какво мислите,че ще се случи с ДОЛАРА?

Като се пообиграеш след някоя друга година и техническият анализ ще ти е стане по ясен сега гледай само мача :)
 
От: Какво мислите,че ще се случи с ДОЛАРА?

Като се пообиграеш след някоя друга година и техническият анализ ще ти е стане по ясен сега гледай само мача :)

Това правя. Реално в момента гледаш дъната, за да определиш къде е следващото или?
 
От: Какво мислите,че ще се случи с ДОЛАРА?

Това правя. Реално в момента гледаш дъната, за да определиш къде е следващото или?

По комплексно е гледаш структурите в ляво - дъната много трудно ще ги изловиш ако нямаш структура. Всичко е функция от структурно играене, фибо проекции, определени модели и други модели с висока степен на вероятност + модели на ценово движение - като цяло абсолютно всички индикации до сега казват надолу - трошим дъната и правим нови структурни дъна от месеци на ред, но това не пречи да имаш тоново възможности, но да ловиш дъното не си заслужава - не казвам, че няма как да стане но за да стане пак си трябва пазара да ти го кажа прост пример един хубав пин бар на дневени/седмични последван от двойно дъно и корекция + напреднал модел за потвърждение - но до утре мога говоря, като цяло гледаш структурите в ляво като отправна точка + кръглите числа - паритета ще жестока притегателна и същевременно подкрепа.

Но никой не може ти каже къде ще е пазара след 1 месец дори и след няколко седмици е практически невъзможно дори и в краткосрочен план пак никой не знае - просто играем вероятностите за дадено събитие - сега вероятността да пада е много по-голяма от колкото да расте. Каква е вероятността паритета да го спре след като продъни всички 10+ годишни структури :) Когато отидем до паритета и видим как ще реагира пазара, то пазара ще си го покаже стига да можеш да четеш какво ти говори. Може и докато си говорим да е направило вече дъното и да отпраши за 10-15 цента корекция и пак да се срути никой не знае ;) Като цяло всичко ще бъде материлизирано на графиката и цялото инфо пак ще е там ;)
 
От: Какво мислите,че ще се случи с ДОЛАРА?

И язе сакам да видим дъното на долара далие зилено или кафево,,, кво ши кажиш Блякут залагам ена двоино припекана грозданка чиши спечеля
 
От: Какво мислите,че ще се случи с ДОЛАРА?

И язе сакам да видим дъното на долара далие зилено или кафево,,, кво ши кажиш Блякут залагам ена двоино припекана грозданка чиши спечеля

Е ти си на село - винаги ще спечелиш ;) ние гражданята да му мислим ...
 
От: Какво мислите,че ще се случи с ДОЛАРА?

Знайш ми и локацията па язе си мислих чиши табия на бас,,, гад мръсна :wink:
 
От: Какво мислите,че ще се случи с ДОЛАРА?

Знайш ми и локацията па язе си мислих чиши табия на бас,,, гад мръсна :wink:

Има време и за друг бас.
 
От: Какво мислите,че ще се случи с ДОЛАРА?

Важно! Бананите поскъпват! Яжте банани, докато долара не е скочил още! :D

Добре, че бананите не са незаменима храна.

Който няма пари за банани - може да яде ябълки. Има такива българско производство на цена лев/кг на дребно.
 
От: От: Какво мислите,че ще се случи с ДОЛАРА?

Добре, че бананите не са незаменима храна.

Който няма пари за банани - може да яде ябълки. Има такива българско производство на цена лев/кг на дребно.

Ами булките ко сакат банани ко прайм
 
От: Какво мислите,че ще се случи с ДОЛАРА?

Продавай :clap:
 
От: Какво мислите,че ще се случи с ДОЛАРА?

как продавай той ще стане 2 лв съвсем скоро
 
От: Какво мислите,че ще се случи с ДОЛАРА?

как продавай той ще стане 2 лв съвсем скоро
8 стотинки е паднал, надявам се да падне поне още 20 :)
 
От: Какво мислите,че ще се случи с ДОЛАРА?

8 стотинки е паднал, надявам се да падне поне още 20 :)

абе да падне, да стане 1 лв че дан си купуваме евтина техника и не само !
 

Горе