Какво му става на форума?

radeff

Member
През 15 секунди, след зареждане на страница, ми изписва "Ами сега, тази връзка изглежда повредена". Рефреш 3-4 пъти и се оправя, но става досадно.
 
От: Какво му става на форума?

Да използвам темата и да повдигна въпроса за новата тема на форума - супер объркваща е... особенно с тези червени, прочетени теми, трябва да се взираш внимателно за да видиш писъмцето отворено ли е или не.
Практиката е наложила "светещите" теми да са с отговор та това сега някак ме хвърля из тръстиката.

едит: допълнително - има форуми, които ми светят, че има нови мнения, а няма. "Маркирай като прочетено" не работи.
 
От: Какво му става на форума?

след като преди време DP смениха фейса, сега е ред и на предприемача :D
 
От: Какво му става на форума?

след като преди време DP смениха фейса, сега е ред и на предприемача :D
Е то лошо няма. Даже този ми изглежда малко по-свежарски и разчупен, но никак не е интуитивен.
 
От: Какво му става на форума?

Забравихте, че като мина форумът от phpBB на VB пак всички бяха объркани, но свикнаха и оцеляха :) .
 
От: Какво му става на форума?

Това не е нова тема за скрипта , а новата версия 4.0 на VB . :)
 
От: Какво му става на форума?

Малките промени за добро са винаги полезни, но трябва да се прилагат с мярка защото ако са прекалено кардинални става обратен ефектът. За пример можете да се сетите какво стана с дата.бг. Толкова големи промени направиха, че си съсипаха сайта и с месеци не можаха да го подкарат, и загубиха гигантско количество аудитория. Смятам, че промяната в Предприемач е дозирана напълно премерено.
 
От: Какво му става на форума?

Аз съм разочарован от дизайна, заболяват ме очите. Няма да свикна, но ... няма проблеми щом така са решили от vb
 
От: От: Какво му става на форума?

аз пък тъкмо се бях ядосал нещо и се каних да издумкам на 5-6 човека репутациите а сега с тоя новия дизайн не знам къде да ги цъкам... аааае размина им се....
 
От: Какво му става на форума?

Дано ти е минало вече. Репутации се дават от черната шерифска звезда, която се намира в долния ляв ъгъл на всеки пост. Можеш да пробваш в моето мнение като ми дадеш една положителна репутация :D .

П.П. Последното изречение е шега :) .
 
От: От: Какво му става на форума?

Запитвали ли сте се защо кока кола е най-известната безалкохолна
напитка при положение,че не е най-добрата. :)
 
От: Какво му става на форума?

И мен ме заболяват очите и главата

И най-доброто което успявам на направя е да пусна бърз отговор на нещо си,.
За адвансед боравене няма какво да говорим.

Не мисля да свиквам като слагам диоптри и да отделям седмица да запомям кое къде му е на форума!

Чат пат бъзр отговор понякога за по 10 сек е максимума което мога да дам вече

(айде, вече ме заболяха очите)
 
От: От: Какво му става на форума?

Аз съм разочарован от дизайна, заболяват ме очите. Няма да свикна, но ... няма проблеми щом така са решили от vb
И аз.Адски бледо и направо се измъчвам да прочета нещо тук.
 
От: Какво му става на форума?


Там където е стрелката и хиксчето ако се смени цвета с e1e4f2 ще заприлича съвсем на стария скин.
 
От: Какво му става на форума?

Сега е много по-добре, направо приятно си стана :)
 
От: Какво му става на форума?

Съгласна съм. Въпреки, че мен белия фон ми дразни очите, но не мога да предложа алтернатива (ще си намалям яркостта на екрана като съм във форума).

Имам една забележка, но ще я погледна пак (да съм сигурна) и ще кажа какво имам предвид.


ЕДИТ: да, когато се прави едит на съобщението под полето "Пречина за коригиране" пише "оптимално", май трябва да е "изборен", "по избор" или нещо от сорта, нали?
 

Горе