Какво му става на форума?

От: Какво му става на форума?

Ем даде ама не трябва ли да е емотикони/емотиконки или аз се бъркам нещо, щото "емотионкси" ми звучи странно? :)
 
ми още го оправяме онзи превод ще го човъркнем и това :)

пп админите позлват форума на англииски затова въобще не забелязват проблемите по превода (особено ако са малки) не се чудете защо е така бавно
 
От: Какво му става на форума?

Здравейте , не искам да пускам нова тема , но само при мен ли в някои теми липсва менюто за страници ? Тоест мога да гледам само страницата , тоест бутоните за следващи страници не работят.
 
При мен са си ок
 
Има някакво бъгче някъде, като се опитам да отворя линк от резултати от търсене и ми дава това:

Not Acceptable

An appropriate representation of the requested resource /showthread.php could not be found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2.0.63 (Unix) mod_ssl/2.0.63 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 Server at www.predpriemach.com Port 80

url-a e: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=15541&p=144136&highlight=%E2%E8%E4%E5%EE#post144136

или: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=15541&p=144136&highlight=%E2%E8%E4%E5%EE#post144136

на всички така ми прави
 
От: Какво му става на форума?

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

това виждам от вън при подписите
 
оправено :oops:

както сте забелязали имахме проблем с плугина който контролира постването на линкове преди нужния брои постове вчера ноща проблема беше оправен но една от стандартните му настроики е била за брои постове и подписите е сега го дооправихме:oops:
 
От: Какво му става на форума?

а какво стана с рейтинга ми които беше 8 а сега е на 6? питах админ на пм .не можа да ми отг..тогава кой ще отг?
 
От: Какво му става на форума?

Какво става с търсачката на форума - каквото и да потърся излиза страница с ей такъв текст:
Not Acceptable

An appropriate representation of the requested resource /showthread.php could not be found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
 
От: Какво му става на форума?

Има някакъв бъг в търсачката и трябва да махнеш &highlight=....... от url-то. И тогава бачка.
 

Горе