Какво очаква от сайт за обяви

bobbydigital

Active Member
Колеги, дойде време за разработка на нова версия на моя скрипт за безплатни обяви. Но се чудя какво да има в него за това ми е интересно да чуя различни мнения.
Въпросите са следните:
1. Какво очаквате от безплатен скрипт за обяви (всичко което ви дойде на акъла, инсталация, функционалности, теми)
2. Като потребител на сайт за обяви какво очаквате да има в сайта? (ако може да няма мнения като "Всичко което има OLX")

Всички мнения и предложения са повече от добре дошли.
 
От: Какво очаква от сайт за обяви

Ако може някой шеф да корегира името на темата че съм го сгрешил нека да е "Какво очаквате от сайт за обяви"

идваш тук - http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=20 и кликваш два пъти непосредствено след края на заглавието на темата
опцията за редактиране е активна известно време след публикуване на темата
 
От: Какво очаква от сайт за обяви

Да може да се слага поне един линк в обявата и да имат репутация потребителите.
 
От: Какво очаква от сайт за обяви

Рейтинг на потребителите , бонус кредити за промотиране (от време на време) , форум задължително (за да могат лелките да клюкарстват) , поле за сайт и фейсбук страница , обявите да могат да се препубликуват ръчно - без проблеми (bazar.bg и olx.bg , наказват за това).
 
От: Какво очаква от сайт за обяви

Рейтинг на потребителите , бонус кредити за промотиране (от време на време) , форум задължително (за да могат лелките да клюкарстват) , поле за сайт и фейсбук страница , обявите да могат да се препубликуват ръчно - без проблеми (bazar.bg и olx.bg , наказват за това).

Това последното да може да се изключва.
 
От: Какво очаква от сайт за обяви

Рейтинг на потребителите , бонус кредити за промотиране (от време на време) , форум задължително (за да могат лелките да клюкарстват) , поле за сайт и фейсбук страница , обявите да могат да се препубликуват ръчно - без проблеми (bazar.bg и olx.bg , наказват за това).

Какво значи в детайл : "обявите да могат да се препубликуват ръчно"
това нещо като афилийет ли е? "бонус кредити за промотиране (от време на време) "

може ли малко да ме осветлиш?
 
От: Какво очаква от сайт за обяви

Какво значи в детайл : "обявите да могат да се препубликуват ръчно"
това нещо като афилийет ли е? "бонус кредити за промотиране (от време на време) "

може ли малко да ме осветлиш?

Препубликуване на обяви означава , да си вдигнеш обявата в по-челни позиции , защото след време остава много назад... примерно публикуваш обява в OLX -> след примерно един ден вече е на 30-та страница... триеш я и я качваш наново и така излиза на по-предни позиции.. това имах впредвид.. защото в OLX и Bazar тази опция е забранена.

За бонус кредитите имах предвид , от време на време да пускаш промоция с безплатни кредити за промотиране на обяви.
Примерно при качени 3 обяви , едната става ВИП безплатно или нещо такова. Това държи интереса в хората... пък и нали знаеш , че всеки търси "авантата".
 

Горе