Какво се случва - Станишев

От: Какво се случва - Станишев

Интересното е, че постоянно го трият от YouTube и някой постоянно го качва веднага щом го затрият за пореден път.

[video=youtube;0zAE7hGa3l0]https://www.youtube.com/watch?v=0zAE7hGa3l0[/video]
 
От: Какво се случва - Станишев

:D
[video=youtube;ow51on-aMYw]http://www.youtube.com/watch?v=ow51on-aMYw[/video]
 
От: Какво се случва - Станишев

За кви пари се продаде на ГРОБ, ако не е тайна?

Мисля, че е анти БСП, както ти ББ :)
 
От: Какво се случва - Станишев

За кви пари се продаде на ГРОБ, ако не е тайна?

същата песен на нов глас...не виждам смисъл да се хабя
ако искаш кажи някаква цифра, ще потвърдя и да видим дали ще се почувствате по-добре :)

в една от темите писах - трябва когато коментираме да сме политически безпристрастни
ти като видиш нещо против бсп - веднага скачаш
да не би да съм го направил аз този клип? попаднах на него съвсем случайно...
аз не реагирам така като видя нещо против герб :)

гледах един клип с лудия репортер - и този беше отстрани - нали в заглавието има - луда

и както каза @blackout8, не съм за герб, а против бсп
 
От: Какво се случва - Станишев

Синдикат "Образование" към КТ "Подкрепа" и българските учители са в шок и безкрайно разочаровани от визирания за кандидат-премиер във възможно бъдещо правителство - Пламен Орешарски.

Това се казва в писмо до лидера на червените Сергей Станишев, изпратено от просветния синдикат, съобщава marica.bg. В него се припомня 44-дневната учителска стачка от 2007 година. "За българските учители и интелигенция все още тегнат обидните и нагли квалификации на тогавашния министър на финансите Пламен Орешарски и култовата му реплика "Да разваляме седенката". Действията му бяха подигравка с достойнството и конституционните права на българските учители", се казва от отвореното писмо.

С реформата по идея на Орешарски били закрити 461 училища и 100 детски градини, което довело до обезлюдяване на много населени места. Учителите призовават Станишев да преосмисли кандидатурата си, а дотогава да помоли Орешарски да се извини публично на педагозите и да им поиска прошка. В противен случай събитията от 2007 година щели да висят като дамоклев меч над главата на кандидат-премиера./БЛИЦ

http://www.blitz.bg/news/article/200914
 
От: Какво се случва - Станишев

Синдикат "Образование" към КТ "Подкрепа" и българските учители са в шок и безкрайно разочаровани от визирания за кандидат-премиер във възможно бъдещо правителство - Пламен Орешарски.

Това се казва в писмо до лидера на червените Сергей Станишев, изпратено от просветния синдикат, съобщава marica.bg. В него се припомня 44-дневната учителска стачка от 2007 година. "За българските учители и интелигенция все още тегнат обидните и нагли квалификации на тогавашния министър на финансите Пламен Орешарски и култовата му реплика "Да разваляме седенката". Действията му бяха подигравка с достойнството и конституционните права на българските учители", се казва от отвореното писмо.

С реформата по идея на Орешарски били закрити 461 училища и 100 детски градини, което довело до обезлюдяване на много населени места. Учителите призовават Станишев да преосмисли кандидатурата си, а дотогава да помоли Орешарски да се извини публично на педагозите и да им поиска прошка. В противен случай събитията от 2007 година щели да висят като дамоклев меч над главата на кандидат-премиера./БЛИЦ

http://www.blitz.bg/news/article/200914

Долна клевета!! По времето на Станишко са отворени ПОНЕ 1000 училища и 500 детски градини, а още и 300 болници, 200 Арени Армейци и една-две галактики беха отворени!! Пък ГЕРБ какво направиха? НИШТУ!!!! НИШТУ!!!! :lol: :lol:
Дайте мандата на Волен и да приключваме с мъките - или ще ни изтрепе всичките или ще дръпнем яко напред - средно положение НЯМА!!!!
 
От: Какво се случва - Станишев

Гласувахми бсп, къща няма :D
Ей, предприемачи и собственици на фирми, гледайте за кой ще работите в следващите години, е за тая проста ромка и още милион като нея :D
 
От: Какво се случва - Станишев

Гласувахми бсп, къща няма :D
Ей, предприемачи и собственици на фирми, гледайте за кой ще работите в следващите години, е за тая проста ромка и още милион като нея :D

да бе
всички трябва да се чувстваме полезни - защото помагаме на мангалите да се въдят като мишки
сега септември месец ще им дадат по 300 и неколко лв за първолаците - от тях 90% ще идат за пиене
мисля, че ще стимулират още повече раждаемостта :)shock:) като увеличат с малко и парите за отглеждане на дете...

като направят това и след 2-3 месеца има избори - циганските гласове са им в кърпа вързани..

за намаляване на тока - НЕ СИ и мечтай..ще го видиш през крив макарон..ще го задържат няколко месеца докато има нови избори - след ова ще го вдигнат
белене и 250 000 работни места - отиват във фризера
заплати тази година не може да се вдигат

много ще ме изкефи да се издънят на изборите и да са втори - да видим дали ще кажат, че са манипулирани
 
От: Какво се случва - Станишев

Абе вие не разбрахте ли, че това Белене всъщност никакви СТАБИЛНИ работни места няма да отвори?? Белене е част от социалната програма на БСП - бачкаш като луд за 400 лева - ЕТО ТИ ГО РАБОТНОТО МЯСТО!!! Такива работни места - под път и над път :) Хората искат да работят за достойно заплащане, не за смешни пари! Достойното заплащане го предлагаше оня лудия. Колко хубаво, че никой не му повярва, нали?
 
От: Какво се случва - Станишев

цялата статия - http://anonybulgaria.wordpress.com/2013/05/23/товарищ-сергей-дмитриевич-станишев/

Рождена дата: 05.05.1966, евреин по майка, председател на Висшия съвет на БСП, потомствен комунист, роден в Украйна. Завършил висше образование в Москва. В тесни връзки с ПЕС и Социалистическия Интернационал. Наставници са му Юри Асланов, Георги Пирински, Георги Прохаски и Мартин Заимов – Голдсмит (всички до един – евреи), майка – Дина Сергеевна Мухина, баща – Димитър Станишев. Министър-председател на България при управлението на Тройната коалиция.

До назначаването си за премиер Сергей Станишев не е имал трудова книжка.

Поне да беше българин, нямаше да е толкова обидно. Не е бил замислен като такъв, родителите му не са го направили. Затова са го направили съветски, а после и руски гражданин. Това е неговото самосъзнание. “Това е семеен въпрос за мен. Свързан е и с привързаността към руската култура от страна на майка ми и от мен самия”, казва Сергей при Кеворкян във “Всяка неделя”. Другаде споделя, че с Русия“ е неразривно свързана съдбата му, че в себе си има нещо от прословутата “руска душа”. Сергей Станишев е съветски, след това руски гражданин до 1996 г., когато придобива българско гражданство и се отказва от руското.

До 30-годишната си възраст той не е пожелал да стане български гражданин, не се е чувствал българин. Няма как да се е самоопределил като такъв вътре в себе си и след това, тези неща стават в ранната възраст.

В интервю за седмичникът “Политика” през април т. г. той заяви: “Не всички мои заместници ще станат министри”. Всичките станаха броени месеци по-късно.

Лидерът на БСП Сергей Станишев се срещна тази година през март месец с вицепрезидента на еврейската организация Бней Брит Интернешънъл (много опасна ционистка организация) Даниел Мариашин, който пристигна от САЩ на посещение у нас по повод честването на 70-годишнината от спасяването на българските евреи.

---------------

СТРАТФОР: Станишев преговарял за Белене с руския "министър на мафията" - https://www.bivol.bg/stanishev-luzhkov.html
 

Горе