Какво се случва - Станишев

От: Какво се случва - Станишев

Крумов, е като е било рай, що се разпадна? Да не би щото този рай се подържа от огромни субсидии от бай Руснак за неефективни производства?


Разпадна се заради липса на контрол. Не зная на каква възраст си, но след 89-та беше пълна леш. Грабене и рушене. Измами. А контрол и управление 0.
 
От: Какво се случва - Станишев

Между другото, не всички сме такива мастити предприемачи като теб, които изкарват повече от необходимото им, и имат време да си чешат езиците с политика.
А с тоя си пост показа колко тъпо и ограничено копеле си.

И изобщо няма да ти обяснявам кой какъв е бил, дали е бил репресиран или не и как си изкарва парите. В момента пречат такива промити и мозъци като теб.
Айде бегай да правиш пачките, не се обяснявай тука.


Да ти кажа добре ми е не се оплаквам. И е нормално да не ми харесва когато някой като герберистите искат да затрият това.
 
От: Какво се случва - Станишев

Разпадна се заради липса на контрол. Не зная на каква възраст си, но след 89-та беше пълна леш. Грабене и рушене. Измами. А контрол и управление 0.

To почна се разпада още преди 89, иначе да след това всичко е точно, но основа заслуга за разпада освен политиците и всичко изброено от теб, е неефекитвността на държавните предприятия. Няма как да не се случи това, което ние се случи след като се конкурирахме и още се конкуриаме с всички, без ясни и ефективни държавни институции, но това е друга тема за жалост нали? Иначе за тези живеели по "златните времена" на соц-а винаги им казвам, да се радват и са имали голям късмет. Късмет, че са намазали близо две десетилетия до средата на 80-те в които друг е плащал масрафа за всичко. Ти тези дългове дето си ги влачим, от къде са според теб и кога са почнали да се трупат :)
 
От: Какво се случва - Станишев

Да ти кажа добре ми е не се оплаквам. И е нормално да не ми харесва когато някой като герберистите искат да затрият това.

Ще го кажа и на теб. Като комунистите наистина затрият това (дето ти е добре), друга песен ще пееш.

Думичките "Палячо", "мяукаш" и другите неграмотно написани епитети също ще ти ги припомня, като почнеш да "мяукаш" и ти.
 
Последно редактирано:
От: От: Какво се случва - Станишев

Ще го кажа и на теб. Като комунистите наистина затрият това (дето ти е добре), друга песен ще пееш.

Думичките "Палячо", "мяукаш" и другите неграмотно написани епитети също ще ти ги припомня, като почнеш да "мяукаш" и ти.


Бъркаш точно кой са комунистите, но това широко разпространена заблуда.

В интерес на истината преди 6 години имах доста по-сериозен бизнес от сегашния който за съжаление се наложи да спра точно 1 година след като тази велика и добра партия ГЕРБ взе власта. Интересно как при ужасната тройна коалиция 2.5 годни всичко беше наред, а при тези славни мъже за 1 година се провали всичко. И да бях само аз да кажем проблема е в мен. Но уви като мен се оказаха хиляди........
 
Последно редактирано:
От: Какво се случва - Станишев

Чакай бе, бизнесът ти заради кризата ли фалира или заради ГЕРБ, айде обясни точно как ГЕРБ са ти виновни?

Не бе зарежи ги. Махнаха Бойко и тука ще стане рая на земята.
Бизнес ще процъвтее, едни пачки ще се размятат, милионерите ще се роят като пчелички, а пенсионерите ще ходят да си харчат пенсиите в Норвегия.
Мен ми писна да се обяснявам с коне с капаци.
 
От: Какво се случва - Станишев

Ами бойко в ОГРОМНА степен попречи на УЖАСНО много хора да си движат бизнеса - рестрикции, нови мерки, плашене, страх, проверки, натиск, нови наредби и друго много важно - НЕСИГУРНОСТ - не може най-непредсказуемото нещо в тая държава да е именно управлението - днес кажат едно, утре правят друго, след 2 дни връщат първото, след 3 дни измислят ново - позор!
 
От: Какво се случва - Станишев

Ами бойко в ОГРОМНА степен попречи на УЖАСНО много хора да си движат бизнеса - рестрикции, нови мерки, плашене, страх, проверки, натиск, нови наредби и друго много важно - НЕСИГУРНОСТ - не може най-непредсказуемото нещо в тая държава да е именно управлението - днес кажат едно, утре правят друго, след 2 дни връщат първото, след 3 дни измислят ново - позор!

Съгласен съм. Ама защо смяташ, че сега ще е по-различно? Щото шефа ти обещава ли? Не се ли научихте вече, че предизборните дрънканици нямат нищо общо с това което става наистина.
 
От: Какво се случва - Станишев

Съгласен съм. Ама защо смяташ, че сега ще е по-различно? Щото шефа ти обещава ли? Не се ли научихте вече, че предизборните дрънканици нямат нищо общо с това което става наистина.

Достатъчно е бойко да го няма, а пък БСП имат и конкретни решения и идеи, които си държат на тях още от 2007-ма година.
 
От: Какво се случва - Станишев

Някои повреди са трудно обратими и е нужно повече време и маневри за да се нормализират нещата.
За по-простите ще го опиша с прост пример. Представете си, че някой ви ос*ра редовно (буквално). Ако не се махне, той ще продължава периодично да ви ос*ра и колкото и да се опитвате да се почистите няма да има полза. Веднага след като го махнете няма да се промени положението от раз, защото в този момент все още ще сте оср*ни и ще е нужно бая време за прочистване и обезмирисяване.

П.П.:
Sorry за фекалния ми пример, но положението ни е съпоставимо.
 
От: Какво се случва - Станишев

420692_538959586142602_1061067897_n.jpg


Xaxaxaxa
 
От: Какво се случва - Станишев


Смешно ли ти е? Хващам се на бас на каквото кажеш, че първите думи на Ореха ще се: "Борисов разсипа държавата, затова няма да направим това, онова и другото дето го обещахме."

Извода е: Всички до един разсипват държавата вече 20 и кусор години, и обвиняват предишните.
Е това се опивам да ви набия в заблудените глави.
 
От: Какво се случва - Станишев

Чакай бе, бизнесът ти заради кризата ли фалира или заради ГЕРБ, айде обясни точно как ГЕРБ са ти виновни?

Приятел ако си достатъчно съобразителен ще знаеш, че криза в БГ реално нямаше. ГЕРБ умело се възползваха от страха и незнанието на хората в дадената сутиацията и предизивкаха масова психоза. Като е било криза обясни защо другия ми бизнес в който политическите сили все още нямат интерес за разлика от проваления предния ми се развива чудесно?

Офтопик: Предния бизнес беше реклама, печатене на реклами, документи, организиране на презнетации всичко това на корпоративно ниво. Герберите много бързо успяха да окопират тази ниша за собствени цели и другари
 
От: Какво се случва - Станишев

Офтопик: Предния бизнес беше реклама, печатене на реклами, документи, организиране на презнетации всичко това на корпоративно ниво. Герберите много бързо успяха да окопират тази ниша за собствени цели и другари
Айде и тебе да те питам:

Защо смяташ, че сегашните няма да окупират нищо? Например другия ти бизнес, ей така за спорта?
 
От: Какво се случва - Станишев

Защото тези други явно няма да дойдат скоро на власт, тъй като правителство за момента трудно ще се създаде.
 
От: Какво се случва - Станишев

Айде и тебе да те питам:

Защо смяташ, че сегашните няма да окупират нищо? Например другия ти бизнес, ей така за спорта?

Само едно си спомни - при Орешарски като министър на финансите колко милиарда остави на ГЕРБ и защо винаги при тях имаше излишък. и повече не коментирай - само това си спомни, но ти сигурно и не го знаеш.
 
От: Какво се случва - Станишев

Айде и тебе да те питам:

Защо смяташ, че сегашните няма да окупират нищо? Например другия ти бизнес, ей така за спорта?


Защото колкто и да крадат са достатъчно умни да оставят и за народа някакви доходи. За разлика от Бистришкия тигър... Знаеш ли, че социалистите във Франция са имали 3 или 4 поредни мандадата и това са едни от най-просперитетните години за дребния и среден бизнес в страната им?
 
От: Какво се случва - Станишев

Само едно си спомни - при Орешарски като министър на финансите колко милиарда остави на ГЕРБ и защо винаги при тях имаше излишък. и повече не коментирай - само това си спомни, но ти сигурно и не го знаеш.

Защото взеха предприсъединителните фондове. Както и да е.
Аз за сметка на това си спомням и Жан Виденов - ако ще си говорим за съсипване де.
При него съм засегнат лично.

Последно изречение и няма да пиша повече, писна ми:

След 1 година най-много, ще плюете по тия, както плюхте досега.


И най-накрая ще разберете че всичките са еднакви и изобщо не им дреме за нас.
 

Горе