Какво се случва с банките в момента ?

От: Какво се случва с банките в момента ?

Aлтернатива са Герб и то единствената. Да се разпиляват гласове по малки партии е загуба на време. Или ДПС и БСП дето сринаха държавата за 1 година и правят нова 97 година сега или Герб.

Аз пък изобщо не виждам разлика в съсипващата политика на двете управления. И защо твърдите, че тиквата е алтернатива на комунистите, като той си е техен израстък, само че по-прост и нагъл?
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

нямам нищо общо в никва мутра... а ти?

Аз имам неприязън към една такава. А ти ?
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Аз пък изобщо не виждам разлика в съсипващата политика на двете управления. И защо твърдите, че тиквата е алтернатива на комунистите, като той си е техен израстък, само че по-прост и нагъл?

ти като си тръгнала да си даваш компетентни мнения в полтиката би ли обобщила с 2 думи СЪС ФАКТИ, защо "тиквата" е израстък на комунистите?
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Аз пък изобщо не виждам разлика в съсипващата политика на двете управления. И защо твърдите, че тиквата е алтернатива на комунистите, като той си е техен израстък, само че по-прост и нагъл?

Като сега се срина банковата система ще видиш разликата в двете управления. Няма лентички за рязане вече .....
 
много хора сме на това мнение, защото когато е имал възможност да се откаже от МВР или от БКП се е отказал от МВР и си е запазил партиината книжка...

Защото герб е пълен с ДСта - просто са друга фракция на режима

Методите на управление се доближаваха до тоталитарен режим
По времто на неговото управление се появи култ към личността точно като при този тип режими....

Като цяло ляво управление
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

ти като си тръгнала да си даваш компетентни мнения в полтиката би ли обобщила с 2 думи СЪС ФАКТИ, защо "тиквата" е израстък на комунистите?

Имаш нещо против, че жена коментира политиката или само това, че е на различно от твоето мнение?

Думи и факти: Напуска пожарната в началото на 90-те в знак на протест, че го принуждават да си хвърли партийната книжка. Охрана на тато, един от хората на партийна хранилка и изобщо поинтересувай се малко и сам, че не ми се пише биография на една некадърна проста мутра. Виж коя е Цеца Бориславова, виж кои са пашата и т.н. и пак ела да ми го хвалиш.
Няма лошо да плюем опонентите, ама хайде поне да сме по-добри от тях, а.
 
От: Re: Какво се случва с банките в момента ?

много хора сме на това мнение, защото когато е имал възможност да се откаже от МВР или от БКП се е отказал от МВР и си е запазил партиината книжка...

Защото герб е пълен с ДСта - просто са друга фракция на режима

Методите на управление се доближаваха до тоталитарен режим
По времто на неговото управление се появи култ към личността точно като при този тип режими....

Като цяло ляво управление

Като цяло герб без бойко няма това според теб е тоталитарен режим така ли? Атака и ББЦ е същатат работа. Това не бкп.. опс бсп дето пенсинерите гласуват за трибуквеника и не ги интересува дали е серго мерго или перго председател...
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Като сега се срина банковата система ще видиш разликата в двете управления. Няма лентички за рязане вече .....

Да, няма ги тия прословути ленти, с които се откриваха пребоядисани пешеходни пътеки и кметски проекти по европейски програми, без никакво участие на мутрата. С тия ленти колко европейски пари се откраднаха не е истина просто. Айде мерси ти за лентите.
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Имаш нещо против, че жена коментира политиката или само това, че е на различно от твоето мнение?

Думи и факти: Напуска пожарната в началото на 90-те в знак на протест, че го принуждават да си хвърли партийната книжка. Охрана на тато, един от хората на партийна хранилка и изобщо поинтересувай се малко и сам, че не ми се пише биография на една некадърна проста мутра. Виж коя е Цеца Бориславова, виж кои са пашата и т.н. и пак ела да ми го хвалиш.
Няма лошо да плюем опонентите, ама хайде поне да сме по-добри от тях, а.

запазва си патиината книжка и това го прави израстък на комунистите, ти знаеш ли колко хора са имали партиини книжки? Охрана на тато е станал кога? Няма нужда да ми казваш кои да да гледам... аз когато съм се интересувал от някои персони ти още си се червисвала с червилото на мама...

Още нещо - никого не хваля, просто обичам да ви карам да мислите...
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Синдрома 15-15 е налице. Щом нещеш ленти , нека са ти тия спрени пари по 2 европейски програми , санкции срещу България за ЮП и банки изправени пред фалит.
Да, няма ги тия прословути ленти, с които се откриваха пребоядисани пешеходни пътеки и кметски проекти по европейски програми, без никакво участие на мутрата. С тия ленти колко европейски пари се откраднаха не е истина просто. Айде мерси ти за лентите.
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

bioz, BurnX ,оставете ги тия хора бе!Не разбрахте ли,че нискоинтелигентните гласуват за БСП, няма как хора, които учат години наред и са на високо интелектуално ниво,да паднат на нивото на другите.Колкото и да се мъчите,колеги,няма да можете... :)


П.С. Изяжте се от яд,ама Бойко идва на власт скоро ;)
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Наистина стига сте го възхвалявали този въздух под налягане. Може само нагло и нахално да говори.
Истината е, че никой не става и сме в гадно положение. Хората са обезверени и вече не вярват
нито в светлото европейско бъдеще, нито в това, че ще ни бъде като държава.
 
От: От: Какво се случва с банките в момента ?

bioz, BurnX ,оставете ги тия хора бе!Не разбрахте ли,че нискоинтелигентните гласуват за БСП, няма как хора, които учат години наред и са на високо интелектуално ниво,да паднат на нивото на другите.Колкото и да се мъчите,колеги,няма да можете... :)


П.С. Изяжте се от яд,ама Бойко идва на власт скоро ;)
Кога,,,, да знам си бия шута и дава остава даму сарадвати
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Синдрома 15-15 е налице. Щом нещеш ленти , нека са ти тия спрени пари по 2 европейски програми , санкции срещу България за ЮП и банки изправени пред фалит.

Спирам да споря с вас, момчета защото сте прекалено влюбени и заслепени. Искаш ли да провериш колко неусвоени пари върнахме на ЕС по времето на мутрьо ? Щото май бяха повече, а ? Провери в търговския регъстър колко са фирмите прекратили дейсност в последните 3 години от управлението на мутрите и помисли тва какъв удар по хазната и икономиката е. Провери колко чужди компании (особено производители, създаващи работни места) са дошли по тяхно време и колко са напуснали - ще ти подскажа - всички читави си тръгнаха и дойдоха веригите, които пак ощетяват страната. Няма да ви убедя, нито пък вие мен - какъв е смисълът да се дразним взаимно? Лека вечер и дано никога не се случи това, което искате на тая шибана държава - ядрен взрив ще е по-безболезнен.
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Спирам да споря с вас, момчета защото сте прекалено влюбени и заслепени. Искаш ли да провериш колко неусвоени пари върнахме на ЕС по времето на мутрьо ? Щото май бяха повече, а ? Провери в търговския регъстър колко са фирмите прекратили дейсност в последните 3 години от управлението на мутрите и помисли тва какъв удар по хазната и икономиката е. Провери колко чужди компании (особено производители, създаващи работни места) са дошли по тяхно време и колко са напуснали - ще ти подскажа - всички читави си тръгнаха и дойдоха веригите, които пак ощетяват страната. Няма да ви убедя, нито пък вие мен - какъв е смисълът да се дразним взаимно? Лека вечер и дано никога не се случи това, което искате на тая шибана държава - ядрен взрив ще е по-безболезнен.
Мисля като теб, но едно на ум, че повечето от пишещите тук по темите в раздел Политика са подрастващи
и се радват на всяка стинка и нямат реална представа от офлайн бизнес е друг въпрос.
 
Високо интелигентните като се самоопределят като денси не гласуват за партия която води лява политика заплашва демокрацията и се прави на дясна ... а да си демократ означава да приемаш и мнението на другите... а тези който не споделят твоето не са врагове - просто имат друго мнение....

Може и да НЕ дойде на власт ГЕРБ.... тези 30% на тези евро избори са равни на 680 000 гласа (което е един милион гласа по малко от изборите 2009) виж сайта на цик... а това е при 100% мобилизиран герб...

Ако избирателната активност е като 2009 година.... това са 40 места ...

Ако приемем че има криза трябва да приеме Бойко не му стига капацитет да извади страната има само един човек който вече го е правил веднъж ...

А на високо интелигентните привърженици Боко ми е интересно как не може да схавнат че тези който смятат че герб са леви популисти на са от БСП....
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Спирам да споря с вас, момчета защото сте прекалено влюбени и заслепени. Искаш ли да провериш колко неусвоени пари върнахме на ЕС по времето на мутрьо ? Щото май бяха повече, а ? Провери в търговския регъстър колко са фирмите прекратили дейсност в последните 3 години от управлението на мутрите и помисли тва какъв удар по хазната и икономиката е. Провери колко чужди компании (особено производители, създаващи работни места) са дошли по тяхно време и колко са напуснали - ще ти подскажа - всички читави си тръгнаха и дойдоха веригите, които пак ощетяват страната. Няма да ви убедя, нито пък вие мен - какъв е смисълът да се дразним взаимно? Лека вечер и дано никога не се случи това, което искате на тая шибана държава - ядрен взрив ще е по-безболезнен.
Не се хаби,за тях факта,че баща му е майор от ДС,на Цвък баща му шофьор на шефа на ДС,не са доказателства,че са комсомолски чада.Факта,че някой хора не са си върнали членската книжка към БКП също нищо не значи.Зад фасадата на всеки крал-слънце се крие един осран г.з,някои го виждат,а други са заслепени и опиянени от блясъка му,изтъкан от лъжи и пропаганда,трети имат" привилегията" да му сменят памперсите... ;)
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Две мутри директно си пращат послания през медиите. Пеевски щеше да става шеф на данс .... осъзнайте се хора. Катастрофата чука на вратата и на власт са СЪЩИТЕ дето предизвикаха предната такава. Какъв Бойко ми приказвате , като 1 година друг води хорото. И от този друг трябва се търси отговорност за сегашното затлачено положение.
Доверието в институциите е на червено, заради крадците от БКП и ДПС с ведрата подкрепа на Атака.
 

Горе