Какво се с случва с DirectHost

От: Какво се с случва с DirectHost

То в неделя е най-шибано... нема откъде да се вземат чарколяци, ако разбира се в тях е проблема, а и поддържащият персонал навсякъде е оле-мале
 
От: Какво се с случва с DirectHost

При първия ми проблем с хоста, човекът, който ми прави сайта каза: "Тава е недопустимо. Не е нормално. помисли да смениш хоста". Та се питам къде е истината, неговите думи или призива да не се вайкаме, да даваме кураж, да си хвърляме труда на вятъра, да си губим клиенти....
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Хора, имате ли достъп до акаунтите си в директхост. Исках да кача 1 файл, обаче ми дава някакво съобщение от типа: "this login has been disabled". Поне 1 бакъп да ударя за всеки случай.
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Не се вайкаме, досега винаги са били точни, затова и приканвам да няма драми и т.н. , единствено да бяха пуснали известие , мейлче или тук да се включи някой, че да предодврати масовата паника :)

Мисля, че не знаят за проблема все още, въпреки това ми е чудно да не са на линия. Иначе биха писали тук. Защо не опитате чрез телефоните им?
 
От: От: Какво се с случва с DirectHost

При първия ми проблем с хоста, човекът, който ми прави сайта каза: "Тава е недопустимо. Не е нормално. помисли да смениш хоста". Та се питам къде е истината, неговите думи или призива да не се вайкаме, да даваме кураж, да си хвърляме труда на вятъра, да си губим клиенти....

Всичко е допустимо, няма нищо сигурно в електронния свят. И да смениш хоста, каква е ползата? Утре и там при подобен проблем, пак ще мислиш да сменяваш хост. Разбирам, че е неприятна ситуация за клиентите на сайтовете ни, но това не значи че трябва при първите възникнали проблеми да се местим от хост на хост. Както държим на форума при недостъпни моменти, така трябва да устояваме към доверието на компанията, на която сме поверили проектите си. Разбира се, това да не се превърне в честа практика от тяхна страна.
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Знаят, знаят :) Ще видим докъде ще я докарат

Стискам палци тогава по-скоро да нормализират ситуацията. След което да ни дадат изчерпателно пояснение тук за препятствията...
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Таман ше ви се смея че веднъж месечно правя обновление на моите сайтове и не ме засягат такива стари ъпдейти и ся гледам един, които преди няколко дни го завърших е върнат в 3-ти клас, не в 1-ви :D Да спирам рекламите му поне, че ще има да се чудят потребителите кво става ...
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Да от г/д 1 час не го отваря.
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Дано в момента да са в етап на разрешението (развръзката) на проблема, в панела се влиза все още и Сащ сървъра работи.
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Дано в момента да са в етап на разрешението (развръзката) на проблема, в панела се влиза все още и Сащ сървъра работи.

То дано да са започнали с решаването на проблема че по това ракиеното време ... Спрях си рекламите аз, поне да не се набутвам допълнително и е време да си сипя нещо за пиене. :D
 
От: Какво се с случва с DirectHost

:O :shock: Оо, значи имало проблем?

Пък аз се чудих защо едни html файлчета в папка дето качих снощи днес ги нямаше, а когато започнах да качвам папката повторно през ftp-то ми даваше опция за презапис...

Днеска към обяд качвах последно и нямаше проблем, сега пак си върви сайта, а иначе другия на уърдпрес е с една тема от преди няколко дни дето бях сменяла... :О

Нищо, сигурно ще оправят проблема. Не се шашкайте. На всеки може да се случи. :) Все пак сайтовете са разположени на машини и е нормално тук-там да изникне някой технически проблем.
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Яд ме е, защото не казват какво става, а изключиха всеки възможен начин за връзка с тях. Форумът ми днес цял ден е офлайн и продължава да е офлайн. (Не защото не работи старият им BG сървър, а защото базата данни е стара и липсват потребители, мнения и теми.)
 
Радвайте се, че поне има друг сървър, макар и със стара база данни. Защото с някой друг хост можеше да сте напълно офлайн и нищо да нямате.
Иначе - правете си бекъпи - собствени и на друго място. Всичко може да се случи.
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Досега подобен проблем съм имал единствено с ICN, но дори на тях при подобна ситуация им работят телефоните и можеш да си изкараш ядът на дружелюбно говореща служителка, а в този случай и това не можеш.
 
Еми те явно са само двама души. Или могат да говорят по телефона, или да работят по решаването на проблема. Двете едновременно е почни невъзможно...
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Съвсем се омазаха нещата ... изобщо не знам как ще излязат от тази каша. Това много лошо ще се отрази на имиджа им :D
И сайта им (directhost.bg) не зарежда даже ..
 

Горе