Какво се с случва с DirectHost

От: Какво се с случва с DirectHost

Май пак има проблем с тях. Миналата седмица също нещо се беше омазало, на домейна ми излизаше друг сайт, нямах възможност да проверя какво става и в следващите 2 часа не знам как не полудях, само си спомням, че махнах ДНС-ите на домейна, че да не соча към друг сайт, като погледнах отново след 2 часа поне всичко бее ок. Сега пак в wp ме пуска камо в индеска и админ панела. Отделно от бая време като си браузвам и ми дава понякога Интернал сървър ерор и трябва да рефрешвам. Сега пък на всяка страница различна от индекса става и не се оправя. В админ панела на хостинга не ме пуска. Получих имейл за някакъв бакъп. Много лошо. Май ще се местя. Аз съм на план от безплатните от успей с нас, ама за тези които плащат много неприятно... Че и в момента трябва да имам трафик, че има събитие което търсят хората ама...

Аз пак да кажа... американските им сървъри снощи бяха даун.... в 2ч през нощта.:lol:

Много непрофесионален хостинг. При първият удобен момент изчезвам от там.

И вече мога да кажа на 100%, Jump.bg са в пъти по-качествени, жалко че нямат американски сървъри.
 
От: Какво се с случва с DirectHost

За сега се пооправиха нещата, още нямам достъп до админ панела, ама поне си качих новината. За всеки случай си я преписах и на диска :D
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Жалко, че все още има проблеми, които се случват периодично. Не са малко и както описа @kamentk са разнородни и на този етап не може да се разчита много.
Качил съм неща, които не са ми потребни много и не ползват трафик засега, а какво ли наистина се случва с такива, които са важни за вас..
Въпреки всичко ми се струва, че момчетата ще натрупат опит и ще превъзмогнат набезите на конкуренцията в тази ниша. Почти съм сигурен, че има завистливи, които им подливат вода. Не понасям подобни изпълнения, затова им желая да се справят успешно със захванатото начинание и да станат едни от добрите алтернативи за хостинг в България.
Също ползвам от тези безплатните акаунти, но на късна есен ще ми трябва така или иначе алтернатива. От моя страна срокът да се докажат е голям, затова не се притеснявам толкова. Успех!
 
От: Какво се с случва с DirectHost

7 ГБ error log ми е напляскало днес изведнъж.. Даже няма и да го отворя.. Delete it!
Warning: The Account x-x-x-x-x is using 159% of quota for totaldisk_usage.
Такова нещо сефте ми се случва..
 
От: Какво се с случва с DirectHost

WOW. При мен от как писах за проблема се обновихадмин панела, явно и другаде са бутали и за това не вървяха преди няколко дни са направо перфектни и поведението на сайта ее най-добро от как съм го качил при тях. В началото бяха много добре, после много зазляха нещата, но ето че вървят нагоре. Сега ще вия и аз да нячам такова чудо.
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Явно месеца е изтекъл :) Та ви напомням да си платите лиценза отново.

directhost.PNG
 
От: От: Какво се с случва с DirectHost

А ако не се грижехме да данните на клиентите, щяхме ли да си правим труда да взимаме EV SSL сертификати, за билинг системата ?

Какво стана с EV SSL сертификата :(
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Като прохождащи предприемачи в хостинг сферата, мога да изразя единствено благодарност към екипа им. Когато преди около месец падна САЩ сървъра им, веднага се отзоваха - преместиха ме на друг сървър, като до момента съм изключително доволна. Същевременно закупих и хост на същия сървър за друг домейн. В чат формата им винаги намирам подкрепа.
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Вчера въпросната фирма за хостинг услуги редиректна мой сайт към някакъв друг и ги гепих съвсем случайно, без предупреждение или каквото и да е от тяхна страна, в чата взеха да ми обясняват че имали проблеми и затова пренасочвали и незнам си какво още, като понеже сайта ми бил малък и преди време ми бяха дали безплатен хостинг да съм си го преместел, че нямало кой да се занимава с такива като мене, че вече не важал безплатния им хостинг и т.н. Имах уговорка до вчера вечерта да ми изпратят архив на сайта за да си го кача на моите хостинги, но още си го чакам, така че както има една друга тема като пораснеш и забравяш за клиентите си, тези забравиха за клиентите още преди да порастнат, очаквам си файловете , но ако не си ги получа ще си възстановя сайтчето и без тях, да са живи и здрави ...
 
От: Какво се с случва с DirectHost

@pepo_999,
Защо в случая намесваш DirectHost, след като въпросния сайт за който си писал е бил на хостинга на R.Stefanov (съвсем различен проект)? Въпросния безплатен хостинг никога не е бил част DirectHost... Единствените безплатни акаунти които ние сме давали са били от кампанията на форума "Успей с Нас" и нито един от тези акаунти не е спрян/редиректнат или каквото и да е било...
 
От: Какво се с случва с DirectHost

@pepo_999,
Защо в случая намесваш DirectHost, след като въпросния сайт за който си писал е бил на хостинга на R.Stefanov (съвсем различен проект)? Въпросния безплатен хостинг никога не е бил част DirectHost... Единствените безплатни акаунти които ние сме давали са били от кампанията на форума "Успей с Нас" и нито един от тези акаунти не е спрян/редиректнат или каквото и да е било...

ами да кажем защо тогава редиректва към сайт на ваш хостинг, вчера в чата на вашия сайт си писах с р стефанов и доколкото разбрах моя сайт също е хостнат при вас, ДНС адресите също са на вас, не ме интересува кой и какво прави, чакам един скапан архив и това е
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Аз съм на безплатния хост от тях и нямам проблеми, дори ми помагат винаги когато ги питам нещо. Май повече ревете, отколкото трябва
 
От: Какво се с случва с DirectHost

По тази тема може да говориш със р.стефанов, защото както казах това е лично негов проект който няма абсолютно нищо общо със директхост.
 
От: Какво се с случва с DirectHost

добре де този стефанов при вас ли работи или не в крайна сметка, аз проблеми с вас нямам, свалете ми архив, пратете ми го на мейла, понеже нямам никакъв достъп и по живо по здраво, нямам претенции да имам безплатно при вас хостинг или каквото и да е, неприятно е да разбереш случайно че сайта ти се редиректва и това е
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Работата му при нас няма нищо общо с личните му проекти. Сайта ти се е хоствал на негова машина и негови днс-и
Ето и днс-ите на който е бил:
Name servers:
ns2.rstefanov.com
ns1.rstefanov.com

Ние няма как да ти дадем архив от машина до която не разполагаме с достъп.
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Ок, ако е така нямам лоши думи към вас и се извинявам ако съм ви причинил неудобство, ще се оправя и без архив, здраве да е
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Сутринта ставам пак да си обиоля сайтовете, от целия акаунт не се отварят сайтовете. Предполагам и при други е така... Писах им. Дано го оправят...
 

Горе