Какво става в Лясковец?

От: Какво става в Лясковец?

А така... Разрешителното за оръжие на тоя изтича още през 2012, имало назначена операция по изземане на оръжията, но е отменена от тогавашния министър. Кой е виновен?
 
От: Какво става в Лясковец?

каква пенсия бе? до тогава човека има още 10 години!
оставка на правителството? какво е виновен йовчев за трагедията?

факт е, че някой не си е свършил работа добре... но да обвиняваш министъра показва само пълна некомпетентност и идиотизъм
Кой е виновен ? Полицаите дето са нахлули ли ? Естествено , че при такава огромна издънка трябва да подаде оставка министъра на вътрешните работи.
 
От: Какво става в Лясковец?

А така... Разрешителното за оръжие на тоя изтича още през 2012, имало назначена операция по изземане на оръжията, но е отменена от тогавашния министър. Кой е виновен?

По Бойково време престъпниците умираха по време на спец акциите, а сега полицаите умират. Кой е виновен ?
 
От: Какво става в Лясковец?

Кой е виновен ? Полицаите дето са нахлули ли ? Естествено , че при такава огромна издънка трябва да подаде оставка министъра на вътрешните работи.

Виновни са хората организирали операцията.
Към 11 часа е имало нова такава и са го заловили успешно.

Според мен са прибързали с операцията или са подценили ситуацията. Сутринта са се опитали да влязат в дома му, но той ги посрещнал с куршуми - тогава убил единия и ранил другите.
Ако тогава не бяха направили прибързания опит, най-вероятно операцията от 11 часа щеше да е достатъчна.
 
От: Какво става в Лясковец?

По Бойково време престъпниците умираха по време на спец акциите, а сега полицаите умират. Кой е виновен ?


Съда решава кой виновен кой невинен, не Бойко. Голям борец за демокрация ще излезеш и ти:)
 
От: Какво става в Лясковец?

Съда решава кой виновен кой невинен, не Бойко. Голям борец за демокрация ще излезеш и ти:)

Семейството на убития са изключително доволни , че сега задържаният ще бъде пратен в лудница и хранен безплатно от техните данъци. Какъв съд ще решава като стреля срещу полицаи - ти съвсем си изперкал ? Съдът решава като го задържат , при положение , че почва да стреля какъв съд ? Фарсът е че тая "спец акция " разкрива какви са шефовете дето мислят тия акции. Ако един 53 годишен ловец , може да натръшка 4ма спец полицая , какво става ако има 2-3 ма с по добри оръжия ? Ще викаме НАТО да ни спасява ли ? Издънката е голяма и трябва да хвърчат глави за нея... и то на ръководните постове. Човешкият живот не е шега и пълната некомпетентност не е оправдание...
 
От: Какво става в Лясковец?

Семейството на убития са изключително доволни , че сега задържаният ще бъде пратен в лудница и хранен безплатно от техните данъци. Какъв съд ще решава като стреля срещу полицаи - ти съвсем си изперкал ? Съдът решава като го задържат , при положение , че почва да стреля какъв съд ? Фарсът е че тая "спец акция " разкрива какви са шефовете дето мислят тия акции. Ако един 53 годишен ловец , може да натръшка 4ма спец полицая , какво става ако има 2-3 ма с по добри оръжия ? Ще викаме НАТО да ни спасява ли ? Издънката е голяма и трябва да хвърчат глави за нея... и то на ръководните постове. Човешкият живот не е шега и пълната некомпетентност не е оправдание...

Ти си тоя дето съвсем е изперкал! ТИ НЕ ВИЖДАШ ЛИ КАКВО СЪМ КОМЕНТИРАЛ? Къде видя да говоря за тоя случай? Тука е стреляно срещу полицаите и редно беше да го застрелят. А глави трябва да хвърчът на преките ръководите и техните началници. Пак ти казвам, грешката е професионална, не политическа. Някой или някои от компетентните лица не си е свършило работата, в резултат на което има убити и ранени. Ако се обърне влак, заради грешка на машиниста, на министъра на транспорта ли ще искаш оставката?
 
От: Какво става в Лясковец?

Кой ги назначава тия компетентни лица? Щом те не могат очевидно да се справят с такава проста задача - да се задържи 53 годишен ловец , те ли са само са виновни или който ги е сложил на тези позиции ? Ето защо главните виновници са Йовчев и Лазаров. И това в момент когато толкова се афишираше с акцията на жандармерията , 70 % намалели престъпленията, хората се освободили от страха .... издънка след издънка ...
 
От: Какво става в Лясковец?

Ти си тоя дето съвсем е изперкал! ТИ НЕ ВИЖДАШ ЛИ КАКВО СЪМ КОМЕНТИРАЛ? Къде видя да говоря за тоя случай? Тука е стреляно срещу полицаите и редно беше да го застрелят. А глави трябва да хвърчът на преките ръководите и техните началници. Пак ти казвам, грешката е професионална, не политическа. Някой или някои от компетентните лица не си е свършило работата, в резултат на което има убити и ранени. Ако се обърне влак, заради грешка на машиниста, на министъра на транспорта ли ще искаш оставката?

Според мен може да не съм прав сега се запознавам със случая, но грешката е законова. Ако бяхме нормална държава щяха да утрепят без да им мигне окото. Тук обаче като излязат от къщата не се знае дали няма да ги пратят към пандиза тях. Иначе да , май има елемент и на лошо изпълнение на акцията.
 
От: От: Какво става в Лясковец?

Според мен може да не съм прав сега се запознавам със случая, но грешката е законова. Ако бяхме нормална държава щяха да утрепят без да им мигне окото. Тук обаче като излязат от къщата не се знае дали няма да ги пратят към пандиза тях. Иначе да , май има елемент и на лошо изпълнение на акцията.

Да де, ама те най-вероятно не са очаквали това, което се случи. Отишли са да вземат на някъв селянин пушите, според мен. Това нито е бандит, нито ъплоудер, нито счетоводител, откъде да знаят, че може да е опасен. Подценили са ситуацията...
 
От: От: Какво става в Лясковец?

А така... Разрешителното за оръжие на тоя изтича още през 2012, имало назначена операция по изземане на оръжията, но е отменена от тогавашния министър. Кой е виновен?

Е как така един министър-председател (който и да е той) ще отделя толкова специално внимание на един киртак? Това ми се струва малко несериозно.

Издънката е голяма и трябва да хвърчат глави за нея...

Тук хората не са научени да носят отговорност за действията си, а некадърността е потресаваща на всички нива. Кой последно си чул да си подаде оставката ей така от чувство за отговорност?

Да де, ама те най-вероятно не са очаквали това, което се случи.

Ами нали това им работата - да очакват и предотвратяват такива работи. Дали преките изпълнители на операцията, дали някой от началниците им - някой по веригата е сгафил и някаде едно дете остана без баща.
 
От: От: От: Какво става в Лясковец?

Не министър-председателя, вътрешния министър, казаха го по телевизора, мисля нова телевизия.

За другото не си ме разбрал. Спора тръгна от това, че Бръм иска оставката на министъра, а аз казвам, че вината е на преките ръководители и техните началници, заради лошо планиране и недостатъчно проучване на целта. Изпълнителите(момчетата с пушките) са само машата, на тях каквото им кажат това правят, в тях не може да се търси вина. Даже и да не са подготвени достатъчно, вината пак не е тяхна.

Е как така един министър-председател (който и да е той) ще отделя толкова специално внимание на един киртак? Това ми се струва малко несериозно.

Ами нали това им работата - да очакват и предотвратяват такива работи. Дали преките изпълнители на операцията, дали някой от началниците им - някой по веригата е сгафил и някаде едно дете остана без баща.
 
От: Какво става в Лясковец?

От думите на Йовчев стана ясно, че има експертиза, според която Петко Петков е емоционално нестабилен и агресивен. Заради това и тъй като разрешителното му за оръжие е изтекло още през 2012 година, през същата тази година се е подготвяла подобна спецакция. Трябвало е да бъдат иззети неговите оръжия насила, защото не е искал да ги предаде доброволно. Тази акция обаче е била отменена. - See more at: http://novanews.bg/news/view/2014/0...link&utm_campaign=accent#sthash.I98Abhha.dpuf

Не споря защото не съм го чул, но това ако е така е повод за ново обвинение към Цвъки.

Иначе проблема е много по-глобален. Ако един изкуфял пенсионер може да натръшка 4-ма полицаи, не ми се мисли при някакви по-сериозни проблеми как могат да защитят нормалните хора...
 
От: Какво става в Лясковец?

1 труп , 3ма в болница при ПЛАНИРАНА акция на спец ченгета. Това в бяла , нормална страна , следват оставки на министри и шефове по високите нива , като по този начин се поема отговорност за случилото си . При нас обаче , кокала трудно се пуска, наш Овчев не виждал вина в себе си.
 
От: Какво става в Лясковец?

Прекалено си пристрастен, не ме карай да ти припомням простотиите по време на лидера ти. Много бързо забравят привържениците на гроб, как се ровеха трупове и как се даваха пържоли на намерили трупа на момиче и още хиляди глупости и простотии.

1 труп , 3ма в болница при ПЛАНИРАНА акция на спец ченгета. Това в бяла , нормална страна , следват оставки на министри и шефове по високите нива , като по този начин се поема отговорност за случилото си . При нас обаче , кокала трудно се пуска, наш Овчев не виждал вина в себе си.
 
От: Какво става в Лясковец?

За всяка тъпотия която това правителство направи - Ама Бойко
За всяка издънка - Ама Бойко
За всяка грешка - Ама Бойко

Стига с тоя Бойко , 1 година сте на власт мръсни долни комунисти , какво свършихте , какво направихте , освен да си оправдавате бакиите с Бойко.
Не гледай Бойко , кажи защо загина полицая и кой е виновен ? Ще поеме ли някой отговорност или станалото станало ?
 
От: Какво става в Лясковец?

Учим се от най-добрите за това ;)

И това ли не си спомняш? Кой е виновен за всичко: Ами тройната коалиция :D

За всяка тъпотия която това правителство направи - Ама Бойко
За всяка издънка - Ама Бойко
За всяка грешка - Ама Бойко

Стига с тоя Бойко , 1 година сте на власт мръсни долни комунисти , какво свършихте , какво направихте , освен да си оправдавате бакиите с Бойко.
Не гледай Бойко , кажи защо загина полицая и кой е виновен ? Ще поеме ли някой отговорност или станалото станало ?
 
От: Какво става в Лясковец?

Трагедията е голяма
http://www.vesti.bg/bulgaria/incidenti/lazarov-operaciiata-v-liaskovec-e-tragediia-za-mvr-6007504

Оставки все още няма...

Ей това да си плетеш политическата кошница на гроба на загинал полицай само герберастите го могат. Срама няма те ли бе, ебаси изродите! Даже и тази тема не те досрамя да политизираш... Пропускате фактите дето не ви утърват и ревете до небето с каквото е останало. Изродия...
 
От: Какво става в Лясковец?

Че те бе са спирали не братле :D така дойдоха на власт, така караха (и крадяха) близо 4 години, така продължават и сега, кажи им гроб и няма смисъл да ги обиждаш повече :lol:
Ей това да си плетеш политическата кошница на гроба на загинал полицай само герберастите го могат. Срама няма те ли бе, ебаси изродите! Даже и тази тема не те досрамя да политизираш... Пропускате фактите дето не ви утърват и ревете до небето с каквото е останало. Изродия...
 

Горе