Какво става в Лясковец?

biaaro

Well-Known Member
Сега гледам... убити и ранени полицаи, барикадирал се психопат с РПГ-та и други оръжия:shock:. Първите сигнали срещу психара са пускани още преди 2010 г., явно Цвъ е бил зает да снима криминалета, лови "кибер престъпници" и да скалъпва обвинения, а не да лови въоръжени психопати. Жалко за семейството на загиналия полицай... Изрода още е барикадиран и стреля и в момента.
 
От: Какво става в Лясковец?

Жалко ... такива хора колкото си искаш "Стрелбата от страна на психично болния мъж e била провокирана от шума, който вдигат децата от съседно до дома му училище." Безработен бизнесмен бил ...
 
От: Какво става в Лясковец?

Това ще се случи накрая и с Волен Сидеров.... от сега му личи че дъската му хлопа, но е народен представител.
 
От: Какво става в Лясковец?

Това ще се случи накрая и с Волен Сидеров.... от сега му личи че дъската му хлопа, но е народен представител.

Безнадежден случай си:cry: Кво е общото в случая, че го набърка и тука?
 
От: Какво става в Лясковец?

Какво е общото между луд и Волен Сидеров ? За средно интелигентен човек не мисля има смисъл да обеснявам каква е връзката.
Относно случката - оставки трябват. Нескопосана акция срещу ненормален човек с пушка... ранени полицаи , един убит... пълна некадърност , който е разрешил "спец" акцията.
 
От: Какво става в Лясковец?

Какво е общото между луд и Волен Сидеров ? За средно интелигентен човек не мисля има смисъл да обеснявам каква е връзката.
Относно случката - оставки трябват. Нескопосана акция срещу ненормален човек с пушка... ранени полицаи , един убит... пълна некадърност , който е разрешил "спец" акцията.

Оставки ще има, щом има убити и ранени полицаи няма как да няма. Не политизирай и това, случая е професионален, не политически, правиш ли разлика изобщо. Или може би министъра трябваше да им планира акцията? Питай Цвъ Цвъ защо 4 години занимава полицаите с простотии, вместо да ги остави да се занимават с такива хора. Както вече стана въпрос, многобройните сигнали за този са от преди 2010 г. Ама явно той не е бил политически опонент или бизнеса му не е бил достатъчно голям, че да искат от гроб да се разправят с него.
 
От: Какво става в Лясковец?

много нелепа ситуация..
жалко за полицая :( :(
 
От: Какво става в Лясковец?

Последният сигнал е от 20ти февруари. Какво прави досега Лазаров ? Или друго е да правим показни акции с жандармерията и да ловим крадци на картофи. Цялата система е задръстена с връзкари дето нямат никаква компетенция за позицията , която заемат. Оставка на цялото некомпетентно правителство. Колкото и да купуват пенсионери с трохи и циганите с вдигане на детски - България каза - не ви искаме !

Хубав коментар по-темата :
Колко ли пъти съм бил свидетел как тежко ама много тежко въоръжени с каски с маски с бронежилетки автомати и бронирани джипове отиват да обискират счетоводна къща за да изземат папки.Щото е много опасно може някой счетоводител да ги замери я с линия я с папка или не дай си боже с перфоратор.Затова са така оборудвани.А при тоя за който се знае забележете от доста години че притежава оръжия отиват като на сватба.И затова един е платил с живота си а други трима в болницата.Тея живите трябва да бъдат незабавно уволнени за некадърно несправяне със работата си.
 
Последно редактирано:
От: Какво става в Лясковец?

Е кой го въведе това бе гербере? Кой почна да атакува политици, офиси на интернет фирми, че и апартаменти на ъплодъри с баретите? Тая "мода" я въведога Тиквоций и Цвъ.
 
От: Какво става в Лясковец?

53 годишна пенсия с ловна пушка , отне живота на полицай и рани 3ма при спец акция .... пълен фарс ... оставката на вътрешния министър Йовчев до края на деня.
Атакист биаро , да знаеш от мен , като се качваш на самолет не се бий с хората , не гледай , че Волен Ага така прави.
 
От: Какво става в Лясковец?

Ко каза? Малко по-адекватно ако обичаш:) Министъра е политическа фигура, не професионален ръководите, знам че е трудно за теб, но е добре да ги разграничаваш нещата.

От теб нищо не искам да знам. Опазил ме бог, акъл от герберастин:confused:


53 годишна пенсия с ловна пушка , отне живота на полицай и рани 3ма при спец акция .... пълен фарс ... оставката на вътрешния министър Йовчев до края на деня.
Атакист биаро , да знаеш от мен , като се качваш на самолет не се бий с хората , не гледай , че Волен Ага така прави.
 
От: Какво става в Лясковец?

Той трябва да поеме отговорността за този фарс - 4 барети биват разстреляни от стар ловджия. Това спец акция ли е или цирк ?6 часа не могат да се справят със сам човек без заложници... Ама това не е като да се бият протестиращите пред парламента... и сега семейството на убития трябва да се храни от милите приказки на Йовчев , че всичко било изпипано по спец акцията ?
 
От: Какво става в Лясковец?

Така става когато хората са освободени от страха .... мвр цирк , правителство цирк, държава цирк .....
 
От: Какво става в Лясковец?

Какви барети !??!!

Това са тотално не адекватни ...

Баретите ще ги пратят да ловят счетоводители по офисите и да тръшват секретарките , дето точат ДДС

Тотален провал е тази акция 0т 2010 година немогат да го обезоражът

отказвал да предаде оръжието

е хубаво

Той трябва да поеме отговорността за този фарс - 4 барети биват разстреляни от стар ловджия. Това спец акция ли е или цирк ?6 часа не могат да се справят със сам човек без заложници... Ама това не е като да се бият протестиращите пред парламента... и сега семейството на убития трябва да се храни от милите приказки на Йовчев , че всичко било изпипано по спец акцията ?
 
От: Какво става в Лясковец?

53 годишна пенсия с ловна пушка , отне живота на полицай и рани 3ма при спец акция .... пълен фарс ... оставката на вътрешния министър Йовчев до края на деня.
Атакист биаро , да знаеш от мен , като се качваш на самолет не се бий с хората , не гледай , че Волен Ага така прави.

каква пенсия бе? до тогава човека има още 10 години!
оставка на правителството? какво е виновен йовчев за трагедията?

факт е, че някой не си е свършил работа добре... но да обвиняваш министъра показва само пълна некомпетентност и идиотизъм
 

Горе