Какво става с фирмата Директхост?

djini

Member
За съжаление малко късно прочетох историята с Директхост, която въвлече редица предприемачи в дискусията за кражбата им. Вече бях прехвърлил сайта си при тях. В рамките на 20 дена вече мога да се похваля с тотален срив на сайта си, благодарение на техните капиталистически усилия. От тези 20 дена отбелязвам 4 спирания: първия път за малко над 24 часа, вторият - за около 8, третият за около час, а от снощи - от 19 часа също нямам достъп до сайта си.

Във всички тези случаи връзка с екипа на Директхост няма - нито по телефон, нито по мейл, нито с чат, нито с тикетите. Такова безобразие и толкова лъжи едва ли някой друг хостинг си е позволявал...

Някой да знае нещо за собствениците?
 
От: Какво става с фирмата Директхост?

Не виждам причина да няма връзка с екипа им. Всички методи за контакти с тях са актуални. Както и в чата им винаги намирам отговори на въпроси, които ме интересуват. Интересно как нямаш достъп, като сайта на директхост функционира нормално...
 
От: Какво става с фирмата Директхост?

Опитай първо да се свържеш с тях и след това изкажи твърдение. Няма НИКАКВА ВРЪЗКА с тях - телефонът не отговаря , чатът не работи, тикетите - също.
 
От: Какво става с фирмата Директхост?

petya77 - Директхост в момента не работят, излиза такова съобщение:

"The page you are looking for is temporarily unavailable.
Please try again later."


А още по-гадното е, че визуализирам рекламите с рекламна платформа, разположена на техния хостинг и в момента това съобщение се вижда вместо реклама. Кой знае от кога им е свален хоста и са злепоставяли сайта ми по този начин.

Мисля, че това е непрофесионално от тяхна страна, като имат проблем да се обадят, да пратят един мейл за да можем да реагираме.

Така по този начин си губят клиенти и хората ще бягат от тях.
 
Последно редактирано:
От: Какво става с фирмата Директхост?

Не ми е нужна връзка в момента. Предполагам, че ще има основателна причина за отсъствието им. Надявам се да има решение за сайта ти.

Как да не работят? При мен всичко се вижда нормално...
 
От: Какво става с фирмата Директхост?

16 часа пълно мълчание....
 
От: От: Какво става с фирмата Директхост?

petya77 - Директхост в момента не работят, излиза такова съобщение:

"The page you are looking for is temporarily unavailable.
Please try again later."


А още по-гадното е, че визуализирам рекламите с рекламна платформа, разположена на техния хостинг и в момента това съобщение се вижда вместо реклама. Кой знае от кога им е свален хоста и са злепоставяли сайта ми по този начин.

Мисля, че това е непрофесионално от тяхна страна, като имат проблем да се обадят, да пратят един мейл за да можем да реагираме.

Така по този начин си губят клиенти и хората ще бягат от тях.

Така е от снощи- някаква профилактика, която щяла да приключи за 10 минути. Продължава 16 часа. Направо си е помиярщина
 
От: Какво става с фирмата Директхост?

Драма ли има с мега, яките, супер, ултра, уникални Директхост ? :lol:
 
От: Какво става с фирмата Директхост?

Драма ли има с мега, яките, супер, ултра, уникални Директхост ? :lol:

Драма ли?? Фарс! Тия са не заслужили, а НАРОДНИ артисти!
 
От: Какво става с фирмата Директхост?

Абе тич дирекхост трябва да си сменят името на боклукхост :Д
Минавайте на coolicehost и забравете за хостинг ...
 
От: Какво става с фирмата Директхост?

Абе тич дирекхост трябва да си сменят името на боклукхост :Д
Минавайте на coolicehost и забравете за хостинг ...

Да минем, ама 500 GB Bandwidth ги набираме за 3 дена...
 
От: Какво става с фирмата Директхост?

АКо проекта ми печелеше отдавна да съм минал при coolice, ама с ограничените бюджети е така. При мен сега сайта играе. Ту е ъп ту не.... Ще ми прогони и малкия брой потребители...
 
От: Какво става с фирмата Директхост?

Дааа, не вдигат телефона и се крият като мишки - сега се свързах с другия - този на търговския отдел, та дамата обеща да провери и да се обади !
 
От: Какво става с фирмата Директхост?

АКо проекта ми печелеше отдавна да съм минал при coolice, ама с ограничените бюджети е така. При мен сега сайта играе. Ту е ъп ту не.... Ще ми прогони и малкия брой потребители...
Пиши ми ЛС ще ти го хостна при моите сайтове при coolice ако искаш
 
От: Какво става с фирмата Директхост?

Пиши ми ЛС ще ти го хостна при моите сайтове при coolice ако искаш

Не, колега, не се притеснявай. Благодаря за предложението, но доста често ровя по самите файлове и си искам свободен достъп. Пък и в краен случай имам акаунт при alien host, на който си държа рекламната мрежичка и личния блог, ако стане много непоносимо ще си хвърля сайта там.
 
От: Какво става с фирмата Директхост?

Аз отдавна разбрах, че не стават. Тези проблеми са им от месеци, затова си занемарих проекти, щото вложих сума за реклама, а сървърите им падаха редовно. И резултат нула. В началото мислех, че в мен е проблемът, а после като разцъках и видях, че сървърите им ги няма... трагедия... комедия.
 
От: Какво става с фирмата Директхост?

С канадския им сървър няма проблеми. Явно проблемът е тукашните. Сайтовете падат за по 5-10 мин. няколко пъти на месец, но като цяло е добре на този сървър.
 
От: Какво става с фирмата Директхост?

С канадския им сървър няма проблеми. Явно проблемът е тукашните. Сайтовете падат за по 5-10 мин. няколко пъти на месец, но като цяло е добре на този сървър.

Ти смешки ли говориш? По няколко пъти на месец да ти пада сайта и за теб е нормално? А в момента да се крият като мишки, и това за теб пак да е нормално?

При Суперхостинг от години сайта ми не е падал и за минутка. Щом те могат, значи и другите могат!
 
От: Какво става с фирмата Директхост?

Не не говоря смешки, нито ги защитатам. Споделям мнение. Казах, че като цяло е добре, защото съм бил на много по-зле места. За безплатен хостинг толкова. Ползвам един от 50-те безплатни акаунти, които раздаваха. И пак повтарям, нито ги защитавам нито ги ругая. Споделям лично мнение. Както винаги тези, които мислят различно от теб са смешници...
 
Re: От: Какво става с фирмата Директхост?

Да минем, ама 500 GB Bandwidth ги набираме за 3 дена...
Бате, и нещо къстам ще ти се измисли, ти си ги имаш. Пусни един рикуест и виж, тъкмо и на мен ми е интересно. ;)

Абе тич дирекхост трябва да си сменят името на боклукхост :Д
Минавайте на coolicehost и забравете за хостинг ...
Да, има си алтернатива и мисля, че това е тя вече. :) Апелирам не за друго, а защото админа ще си го намерите тук. :) Хахаха.
 

Горе