Какво става с Hotfile защо така...

wpachow

New Member
Пак проблеми с статистиката значи седим си с един приятел и му викам я ми дръпни файловете и така 1по1,10по10, па взехме всичките изтеглихме(2659)и за моя огромна изненада в статистиката НИЩО, празно казва, че нямало тегления ....ний затуй ли кликахме 6-7часа, за *УЙ...
Един път писах за тоя проблем ОТГОВОР"Не били дръпнати 100% а спрени били т.е.незавършено/неизвършено теглене....КАК КАТО ЛИЧНО АЗ ОТ ДРУГ КОМП С ДРУГА РЕГИСТРАЦИЯ(ПРЕМИУМ)различна от моята..ГИ ИЗТЕГЛИХ......КАКВО СТАВА С ХОТФАЙЛ ТА АЗ С НЕЯ СИ ВАДЯ ХЛЯБА..:mad:
 
От: Какво става с Hotfile защо така...

Хаха, много ми е интересно как за 6-7 часа изтеглихте 2700 файла, като се има в предвид, че с всеки следващ теглен файл времето за изчакване се покачва, а къде остава самото теглене.

Доста загубен начин за изкарване на хляб.
 
От: Какво става с Hotfile защо така...

cecipenev

С премимум акаунт не се чака пич, пък и можеш едновременно да теглиш няколко файла.

А що се отнася до статистиката на Хотфайл че е бъгава бъгъва е и многа пъти зацикля и не може да и се има доверие не че на другите им имам доверие
 
От: Какво става с Hotfile защо така...

Пак проблеми с статистиката значи седим си с един приятел и му викам я ми дръпни файловете и така 1по1,10по10, па взехме всичките изтеглихме(2659)и за моя огромна изненада в статистиката НИЩО, празно казва, че нямало тегления ....ний затуй ли кликахме 6-7часа, за *УЙ...
Един път писах за тоя проблем ОТГОВОР"Не били дръпнати 100% а спрени били т.е.незавършено/неизвършено теглене....КАК КАТО ЛИЧНО АЗ ОТ ДРУГ КОМП С ДРУГА РЕГИСТРАЦИЯ(ПРЕМИУМ)различна от моята..ГИ ИЗТЕГЛИХ......КАКВО СТАВА С ХОТФАЙЛ ТА АЗ С НЕЯ СИ ВАДЯ ХЛЯБА..:mad:


И си мислиш,че по този начин ще излъжеш системата и ще им прибереш кинтите.
А да те питам тази регистрация случайно да не си я направил от твоя компютър?
 
От: Какво става с Hotfile защо така...

не е от моя комп регистрацията всичко е от друг комп-имейла+рега в хотфайл
 
при тези програми го докарахте малко като комунизма вие ги лъжете със свалянията те ви лъжат че ви плащат :)

2000 фаила само от твоя потребител аз като елементарен анти фрауд алгоритъм на би изключил на някакво ниво много по далече от 2000 на мен даже 50 даунлода от един същи юзер от един ъплодър ми се виждат много ...
 
От: Какво става с Hotfile защо така...

та нали това е идеята на цялата система носиш им хора да ти теглят файловете хем те печелят, хем ти аз им нося десетки хора да теглят, а те по 5, а техните 5 по 2 (пирамида)направил съм го за да печеля аз от тегления и сайта от посещение и премиум акаунти(понеже всичките са ми реферали с премиуми)нали това е цялата идея!!Не съм ли прав(дали познат ще им доведеш или напълно непознат за теб човек не е ли едно и също)?!?
 
е да ама и идеята на тях им и те да са на печалба за да могат да ви платят на вас аз затова не го харесвам този тип бизнез щото е ясно ясно че в един момент приходите от смси ще са по малко отколкото това което трябва да дадеш и следва кретане на мускули и добавяне ограничаване на свалянията носещи загуба , или фалит или да скамнат - хотфаил може да им се признае правят първото засега дали ще одържът зависи от мениджмънта...
 
От: Какво става с Hotfile защо така...

Hotfile , само може да прецака повечето не да им помогне
 
От: Какво става с Hotfile защо така...

Ако си честен и те са честни :) нито веднъж не съм имал проблем с тях и винаги си плащат на време...
 

Горе