Какво стана с Апостол - съботна spam тема

От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

Не можах само да разбера в качеството си на какъв ще участва ... астролог, диетолог, маркетинг специалист или писател:) Може и нещо друго да е .... не знам:)
 
От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

Г-н Апостолов си го бива!
 
От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

Може би като фокусник ще участва. Той има една издадена книга, още по комунистическо време, със съвети за правене на фокуси.
 
От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

Абе според мен ще агитира за повече онлайн присъствие на по-възрастната част от населението. Няма лошо, ако го обърнат по някое време на майтап:)
 
От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

Много по вероятно е да лижат височайши задници - тя тази четириоката за друго я небива
 
От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

Аз за пръв път попаднах във форума като търсех нещо и попаднах в негова тема. И тъйкато имаше някъде тема "Как научихте за нас" може в анкетата да сложите "попаднах на тема на апостол" :D
 
Ето как деликатно загатва за участието си. Ще говори за бъдещите си проекти. Наистина ми е много интересно да видя в действителност как мисли и какви знания притежава. Дано водещата да го контрира и да не го оставя да фантазира прекалено много. Също така, ако в това предаване има зрителски въпроси, се надявам някоя ИМ нинджа да звънне и да стане яка дискусия. Но едва ли. Най-вероятно ще отиде, ще си разкаже себехвалещата история и ще си отиде по живо, по здраво.

Във всички случаи Апостол е светило за хората на неговата възраст.
 
От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

Няма да ви казвам колко ми платиха, защото някой може да получи инфаркт от злоба. Но бързам да ви уверя, че повечето от вас не могат за ЦЯЛА ГОДИНА да заработят такава сума!
Злобей народе. АА прави пари, докато вие си чешете мандарините:)
 
От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

Ако вземе някой да се обади да го ебава, водещата 100% ще изпусне нещата и ще се почнат неговите циркове в стил:
Калпак, ти немаш глава за Интернет маркетинг. Изобщо, много ти миришат краката,
за да четеш Апостол Апостолов. Той е голема работа- прочут и богат е, а ти си НИКОЙ И НИЩО!

Голям майтап ще падне, ще се чудят какви точно реклами да пуснат да го заглушават :).
 
От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

утре в "на 4 очи" по нова ще гостува :mrgreen:
 
От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

Тръпна вече в очакване ....:) Иначе се зачетох в блога му и веднага успя да ме изнерви ... гледайте какви ги е наръсил психопата http://apostapostoloff.blog.bg/drugi/2012/05/28/za-niskite-bylgarski-zaplati.960013
тагове: простотия, простащина,
Ей това са тагове. Местните оптимизатори вече могат да се самобаннат от форума:)
 
От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

От колко часа!? Т'ва ще е култово и заслужава внимание! :-]

17:30
ще го има и в play.novatv.bg, така че ако го пропуснеш, може и по-късо
 
От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

Тръпна вече в очакване ....:) Иначе се зачетох в блога му и веднага успя да ме изнерви ... гледайте какви ги е наръсил психопата http://apostapostoloff.blog.bg/drugi/2012/05/28/za-niskite-bylgarski-zaplati.960013

Явно това ще е темата колко добре се живее в БГ и как се мъчат хората на запад :)
 
От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

Много ми е интересно за тоя Апостол - уж не го харесвате, подигравате му се как пише, колко знае, смеете му се на това какво прави и как привлича публика и хора които да го четат... . А всъщност той много добре се е справил с това - накарал ви е да го следите и да четете това, което пише, независимо дали ви харесва или не. Ей това си е супер и трябва да се научите от него: как да накарате тези от хората, които не ви харесват и не ви одобряват да ви четат! Стига сте се оплаквали, че я Гугъл, я Панда или Пингвин ви е ударил сайта. Този който ви чете автоматично си запомня адреса ви и за него няма панди и пингвини...че даже и ще ви прави безплатна реклама и ще ви препоръчва... .
Мноого хляб има да ядете, докато го стигнете.
Аз като не харесвам някой човек не се интересувам от него, не го чета, не ме интересува какво прави/пише. За разлика от всички коментиращи... .
 
От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

Странник какво значи не ми харесва - няма да се женя за него

Ти като не се вълнуваш от неговата особа защо пишеш в тази тема???
 
От: От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

Много ми е интересно за тоя Апостол - уж не го харесвате, подигравате му се как пише, колко знае, смеете му се на това какво прави и как привлича публика и хора които да го четат... . А всъщност той много добре се е справил с това - накарал ви е да го следите и да четете това, което пише, независимо дали ви харесва или не. Ей това си е супер и трябва да се научите от него: как да накарате тези от хората, които не ви харесват и не ви одобряват да ви четат! Стига сте се оплаквали, че я Гугъл, я Панда или Пингвин ви е ударил сайта. Този който ви чете автоматично си запомня адреса ви и за него няма панди и пингвини...че даже и ще ви прави безплатна реклама и ще ви препоръчва... .
Мноого хляб има да ядете, докато го стигнете.
Аз като не харесвам някой човек не се интересувам от него, не го чета, не ме интересува какво прави/пише. За разлика от всички коментиращи... .
Странник, тук се изхвърли малко като че..я на мокър пясък:).
 
От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

Не можах само да разбера в качеството си на какъв ще участва ... астролог, диетолог, маркетинг специалист или писател:) Може и нещо друго да е .... не знам:)

"Можем ли да управляваме съдбата си и как? Какво е астрологията, какво могат да ни кажат звездите? На какво се подчинява човешката природа, какъв е смисълът на съществуването ни на Земята? Кои са неизбежностите, които ни съпътстват и какво можем да предопределим сами? Тази неделя Цветанка Ризова ще разговаря и с астролога Апостол Апостолов. Какво сочат звездите за бъдещето на нацията ни, за управлението на ГЕРБ, към кои политици са благосклонни, кои са родените с мисия?"
 
От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

Както казах ще лижат задници :)
 

Горе