Какво стана с протестите "няма да спрем докато не започнем да живеем добре"?

Maverick

Well-Known Member
Нали имаше ежедневни просести на хората с призив, че няма да спрат доакто не се промени нещо и започнат да живеят по-добре (или аз нещо не съм доразбрал както трябва). Какво стана с тези хора? Нима вече живеят и получават достатъчно пари за да не протестират повече?
 
От: Какво стана с протестите "няма да спрем докато не започнем да живеем добре"?

Герб спря да ги спонсорира, стана тяхното.. сега живеят добре герберите :lol:
 
От: Какво стана с протестите "няма да спрем докато не започнем да живеем добре"?

Социална политика "Саниране", всички трябва да са си вкъщи, щото ще ги санират
 
От: Какво стана с протестите "няма да спрем докато не започнем да живеем добре"?

Къде е Мишо Шамара и бабичките пред НДК - кога бяха на контра протести можеше , сега не може..... 4 милиарда от КТБ не стигат да се спонсорират и протестъри и тролове :Д
 
От: Какво стана с протестите "няма да спрем докато не започнем да живеем добре"?

Къде е Мишо Шамара и бабичките пред НДК - кога бяха на контра протести можеше , сега не може..... 4 милиарда от КТБ не стигат да се спонсорират и протестъри и тролове :Д

Аре ве гробарски трол, кой фалира КТБ, а
 
От: Какво стана с протестите "няма да спрем докато не започнем да живеем добре"?

Аре ве гробарски трол, кой фалира КТБ, а
Е как кой бе форумен бабаит ? Пеевски се скара с Василев и баш тогава падна КТБ. Бре тия случайности... кой я фалира според теб ?
 
Нали имаше ежедневни просести на хората с призив, че няма да спрат доакто не се промени нещо и започнат да живеят по-добре (или аз нещо не съм доразбрал както трябва). Какво стана с тези хора? Нима вече живеят и получават достатъчно пари за да не протестират повече?

Явно са почнали да живеят добре. Какво знаеш ти? :) :) :)
 
От: Какво стана с протестите "няма да спрем докато не започнем да живеем добре"?

Е как кой бе форумен бабаит ? Пеевски се скара с Василев и баш тогава падна КТБ. Бре тия случайности... кой я фалира според теб ?
Еми то и според твоя отговор е боко, кой може да е друг приятел с дпс и против бг бизнеса. Ти знаеш ли на колко големи бг компании фирмените им разплащания бяха там
Утрепаха единствената останала българска банка с българско участие, сега няма кой да фалират следващия път като са на зор,, щото всичко е чуждо и ще им дърпат ушите
 
От: Какво стана с протестите "няма да спрем докато не започнем да живеем добре"?

Нали имаше ежедневни просести на хората с призив, че няма да спрат доакто не се промени нещо и започнат да живеят по-добре (или аз нещо не съм доразбрал както трябва). Какво стана с тези хора? Нима вече живеят и получават достатъчно пари за да не протестират повече?
Ти като не си протестирал ('щом не знаеш какво е станало) защо очакваш някой друг да извоюва твоето добруване?
Явно тези дето са протестирали са постигнали каквото са искали. Аз например не протестирам с искане да живея по-добре, а с по-конкретни искания. Едно, от което беше да си ходи недемократично избраното правителство на Орешарски. То си тръгна и аз останах доволен. Не съм доволен и от настоящото правителство и особено заради големия кредит, който искат да изтеглят и заради тъпи приоритети като санирането, но в случая изборът е демократичен без значение колко неразумен ми се вижда. Ако хората искат да живеят добре, не е нужно да протестират, а просто да отидат до урните когато има избори и да изберат подходяща партия или кандидат (зависи за какво са изборите). Ако хората искат да продължат да живеят зле като досега, трябва да правят същото - да гласуват за същите или да оставят други да го направят вместо тях.
 
От: Какво стана с протестите "няма да спрем докато не започнем да живеем добре"?

Ти като не си протестирал ('щом не знаеш какво е станало) защо очакваш някой друг да извоюва твоето добруване?
Явно тези дето са протестирали са постигнали каквото са искали. Аз например не протестирам с искане да живея по-добре, а с по-конкретни искания. Едно, от което беше да си ходи недемократично избраното правителство на Орешарски. То си тръгна и аз останах доволен. Не съм доволен и от настоящото правителство и особено заради големия кредит, който искат да изтеглят и заради тъпи приоритети като санирането, но в случая изборът е демократичен без значение колко неразумен ми се вижда. Ако хората искат да живеят добре, не е нужно да протестират, а просто да отидат до урните когато има избори и да изберат подходяща партия или кандидат (зависи за какво са изборите). Ако хората искат да продължат да живеят зле като досега, трябва да правят същото - да гласуват за същите или да оставят други да го направят вместо тях.

Баси отговора, като държавен служител. Абе Unwise ти нали не си робот, дай поне едно човешко мнение. Нали знаеш човеците са примитивни същества и изпитват чувства, покажи поне малко чувство, като пишеш. И да знаеш, че не е важно да се харесваш на всички, а да изразиш мнение, независимо от всичко
 
От: Какво стана с протестите "няма да спрем докато не започнем да живеем добре"?

Ако някой ходи всеки ден на протест, откъде ще намери време да работи, за да живее по - добре?

На един единствен протест бях. Като назначиха тази свиня Пеевски за шеф на ДАНС. Уж съм спокоен, ама направо издивях. От офиса до колата за българското знаме и тръгнах - на три пресечки. Аха да стигна пред Министерски съвет петнадесетина минути преди да започне протеста по обявения във фейсбук час и господа полицаите ме спряха. "Добър ден, личната карта". Ама няма проблем бе господин полицай, ама защо. "Ами карат ни да записваме данните". Е - викам - ами та тая свиня дето ви кара, аз него отивам да псувам сега.

След това се изля порой. И в момента който спря, като наизлязоха хора отвсякъде, а аз толкова откачил, че бях първият на огражденията и бях готов да убивам.

Не мога да се оттърся от усещането, че някой ни поигра с мозъка тогава. А че имаше организация - имаше. Имаше гербаджийски автобуси още тогава - на първият ден.

п.п.

Сетих се, че бях и на протеста срещу Станишев и КО. Тогава на косъм не ме пребиха по улиците около Цариградско, но шалът ми на България за съжаление падна жертва. И там имаше платени.
 
От: Какво стана с протестите "няма да спрем докато не започнем да живеем добре"?

Баси отговора, като държавен служител. Абе Unwise ти нали не си робот, дай поне едно човешко мнение. Нали знаеш човеците са примитивни същества и изпитват чувства, покажи поне малко чувство, като пишеш. И да знаеш, че не е важно да се харесваш на всички, а да изразиш мнение, независимо от всичко
Моята работа е свързана със създаване на логика (т.е. програмиране). Вероятно съм придобил практичността на машините.
Когато няма разум трябва тояга за да има ред. Не може да го гледаш човек как сам си реже клона, на който стои, и точно тогава да решиш да ти пука за чувствата му. Като се пребие със сигурност ще го боли повече.
Интересно ми стана коя част от изказването ми звучи като на държавен служител.
 
От: Какво стана с протестите "няма да спрем докато не започнем да живеем добре"?

и особено заради големия кредит, който искат да изтеглят

Защо? Аз отдавна чакам да почнат най-накрая да теглят кредити, за да развържат кесията малко. При Дянков по - добре ли беше? Едвам оцеляхме (бизнеса имам предвид). Всички тарикатски държави теглиха кредити или пуснаха печатниците, само ние по католици от папата и така боксувахме 5 години.
 
От: Какво стана с протестите "няма да спрем докато не започнем да живеем добре"?

Защо? Аз отдавна чакам да почнат най-накрая да теглят кредити, за да развържат кесията малко. При Дянков по - добре ли беше? Едвам оцеляхме (бизнеса имам предвид). Всички тарикатски държави теглиха кредити или пуснаха печатниците, само ние по католици от папата и така боксувахме 5 години.
Кредити по принцип не е добре да се теглят заради елемента лихва, но ако все пак в плана се появи кредит, то той трябва да бъде максимално точно описан кое за какво е, защото за всеки лев (евро, долар и т.н.) трябва да се плаща лихва.
 
От: От: Какво стана с протестите "няма да спрем докато не започнем да живеем добре"?

Моята работа е свързана със създаване на логика (т.е. програмиране). Вероятно съм придобил практичността на машините.
Когато няма разум трябва тояга за да има ред. Не може да го гледаш човек как сам си реже клона, на който стои, и точно тогава да решиш да ти пука за чувствата му. Като се пребие със сигурност ще го боли повече.
Интересно ми стана коя част от изказването ми звучи като на държавен служител.
Ето сега пак говориш по същия начин, изкуствения интелект си е изкуствен, недей се оправдава с работата си, всеки човек си има характер, а твоя не го виждам
 
От: Какво стана с протестите "няма да спрем докато не започнем да живеем добре"?

dintronix, не ти ли е хрумвало, че някой може да бъде предимно практичен в начина си на мислене, действие и говорене? Това също е характер.
Макар да не е по темата тук е момента да кажа, че възобнових мой стар зарязан проект за прост изкуствен интелект за момента с непоследователна логика (т.е. отговаря спрямо сегашната ти реплика абстрахирайки се от предните). Спокойно, той все още няма умение да пише по форуми. :)
 
От: Какво стана с протестите "няма да спрем докато не започнем да живеем добре"?

Ако някой ми каже къде точно е описано стотинка по стотинка, за какво ще се харчат тези 16 МИЛИАРДЕТА, ще се съглася.. ама да няма точна информация.. Не мерси..

Ако Орешарски беше решил да ги тегли тея пари, щяха да го убият сигурно.. Той боко орева света, като искаха да дръпнат 1-2 милиарда там да оправят разни задължения, а той самия вече изтегли сумати пари..
 
От: Какво стана с протестите "няма да спрем докато не започнем да живеем добре"?

Къде е Мишо Шамара и бабичките пред НДК - кога бяха на контра протести можеше , сега не може..... 4 милиарда от КТБ не стигат да се спонсорират и протестъри и тролове :Д

Ей го на http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4618390
 
От: Какво стана с протестите "няма да спрем докато не започнем да живеем добре"?

Добри пари са му платили да прави шоу с бабите пред НДК и сега тирове си купило момчето.
 

Горе