Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

Статус
Not open for further replies.
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

Не щото ако пробваш някви намеци, мое да ме срещеш с жена ти, да разсея всякакви съмнения... ама теста определено ще ти струва най-малкото загуба на уважение :wink:
Оп, мъж си момко, пази го дзверо за по сериозни подвизи. ;) Не ме срутвай така. :D

Noke, сеира е голям. Аз се забавлявам, често.
 
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

Е нормално...не са крили отношения с ицн, даже май изрично го казаха :wink:
Идеята тук е, че всички си правят гаргара, някой даже са яко "ощетени", други ще ревнат, трети 30К загуби имат...а точно собствениците на форума го ядър целият, защото все са кисели и за двете страни, ако разбираш какво имам предвид.

А на теб специално ти е най-лесно, ако трябва да сме точни, не че на мен не ми дреме на дедовия, ама все пак все още тая някакви ценности, дето тука 90% отдавна сте ги изгубили безвъзвратно и окончателно...ама как и да е, накрая винаги е едно и също - ще се ритаме по кокалчетата в старческият дом..и кой кво е.бал си остава само един далечен спомен ахахаха :D
 
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

Оп, мъж си момко, пази го дзверо за по сериозни подвизи. ;) Не ме срутвай така. :D

Noke, сеира е голям. Аз се забавлявам, често.

Не само те оферирах, да си знаеш. Винаги съм предлагал кат има проблем да го разрешаваме отвън, малко обаче са смелчаците, повечето само дудняте
 
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

Мене друго ме притеснява:

Дори Вискяр, дето беше най-улегналия и културен тъдява, се превърна в турбо хейтър.
Преди си мислех: "появиха се тука разни дето ще уравновесят малко атмосферата". Но не би.
 
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

В този форум има хиляди теми. Не виждам защо админите трябва да бъдат намесвани във всяка една от тях и да са арбитри на подобни препирни. Спорове има колкото искаш и те са ангажимент само на спорещите. Както неведнъж са отбелязвали самите админи, форумът се хоства извън България и оперира по законите на друга държава. Според мен админите трябва да оставят темите да се развиват по естествен начин, защото само така може да се стигне до истината. Ако вземе да се наглася всичко според нечии капризи този форум ще стане като едни други форуми, където се пише нещо интересно и стойностно веднъж на високосна година.

Със заключването и преместването на предната тема в ръцете на всеки потенциален хейтър беше даден мощен инструмент за манипулиране на Предприемач и сега при желание нещо да бъде замазано просто трябва да бъдат заплашени админите, че може да се наложи да давят показания някъде и да си губят ценното време, и готово. Ключ, местене в трета глуха и край. Няма нищо лошо да е така или по някакъв друг начин. Все пак форумът е частен, има си собственици и те могат да правят каквото искат. Просто нека е ясно, за да си направи всеки сметката иска ли да продължи с участието като потребител или не. Както преди ли ще е или това е новият основен принцип?

Аз като потребител смятам, че имам пълната свобода да имам мнение по разни въпроси и да го изразявам. Дреме ми да не казвам на кое за имиджа на ICN или на която и да е друга хостинг компания. Който ги харесва да си ги защитава. Те ако искат да си правят нови акаунти да се хвалят сами, както май става, все ми е едно. Обаче някак не му отива на този форум в него да се затваря спор относно хостинг по средата на темата. Имидж се гради с години, а се срива за минути. Не ми се иска да видя този принцип в действие по отношение на Предприемач.
 
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

Мене друго ме притеснява:

Дори Вискяр, дето беше най-улегналия и културен тъдява, се превърна в турбо хейтър.
Преди си мислех: "появиха се тука разни дето ще уравновесят малко атмосферата". Но не би.


С кой се събереш - такъв ставаш
 
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

...
А на теб специално ти е най-лесно, ако трябва да сме точни, не че на мен не ми дреме на дедовия, ама все пак все още тая някакви ценности, дето тука 90% отдавна сте ги изгубили безвъзвратно и окончателно...ама как и да е, накрая винаги е едно и също - ще се ритаме по кокалчетата в старческият дом..и кой кво е.бал си остава само един далечен спомен ахахаха :D
Намекваш нещо ли? Ми ако искаш да излезем от темата и да са разберем кат мъжье?!

...У некоя друга тема :D .
 
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

Не намеквам, а направо си го казах, аи не си отричал, че те боли фара и си тук предимно да се забавляваш и разтоварваш - да ти вадя ли цитати??
Иначе срещи не отказвам, кво си мислиш че нещо ме страхуваш ли а, господин алфа-бета менеджера... смешник
 
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

Не намеквам, а направо си го казах, аи не си отричал, че те боли фара и си тук предимно да се забавляваш и разтоварваш - да ти вадя ли цитати??
Иначе срещи не отказвам, кво си мислиш че нещо ме страхуваш ли а, господин алфа-бета менеджера... смешник
Ма що страх, аз мислех че само ше са черпим :D . Тъй де, кат за първа среща :) .

Бях забравил колко е забавно тук :) .
 
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

Не само те оферирах, да си знаеш. Винаги съм предлагал кат има проблем да го разрешаваме отвън, малко обаче са смелчаците, повечето само дудняте
Това да се чува, че малко останаха мъжете. Нещо последно време само европейчета. Ох, герое, спокойно. Охлади се малко.

Да, един хейтне и след него сипят още сто. Баси българщината. И все нежно и влажно в тези теми. Нищо бизнес. Трябва да са в секция you must not do... за новаците. То за участниците вече е късно. :)

Ноке, хейта само му остана на българина. Другото е с пари...това все още е фри и в много. :)
 
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

Ба си! Човек да не задълбае малко в گوجه فرنگی и وبلاگ за тях и почва да ви липсва.
Уравновесена атмосфера не е добре, да ви кажа. За оня младок-синоптик по оная телевизия може да е добре за плаж или за ски, но за една градина не е така. Нема ли облаци по небото и сичко е спокойно - да кажем лежерно, денем слънцето пече, ама нощем сече. И не е добре за зарзавата.

А по баш темата: едни път нарушен принцип, втори път нарушен принцип, и айдаааааааааа - лавината сурва сичко у дерето. А от дерето нагоре е стръмно и лизгаво - трудно се оди.
 
От: От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

Отговор от КЗП няма а мина вече седмица. На сайта им не успях да открия някакъв срок при сигнал.
Та да попитам админите кога ще върнат темата в правилниния форум и с оправено заглавие??????
 
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

КЗП реагира в срок до един месец. Обикновено се справят в рамките на около две седмици. Пращат писмо по обикновена поща с резултатите. В този случай сигурно ще се озорят малко повече, защото става въпрос за много специфична тематика.
 
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

Ама вие верно ли до кзп я докахте??
 
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

А Ю.Б. няма ли да се включи да предложи компенсация ;)
 
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

А ти глей да не хапнеш набързо 8 червени талона :D щото правиш същата тупанщина да пишеш преди да си чел. Или един вид той се е включвал много пъти, ама ти няма как да знаеш, щото и два реда нямаш търпение да изчетеш в бързината до заветните 10 за да пуснеш неква тъпня :)
 
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

Бях забравил за тази тема .
Пуснах сигнала в КЗП на 27.02.13 и още няма отговор ....
А ти глей да не хапнеш набързо 8 червени талона :D щото правиш същата тупанщина да пишеш преди да си чел. Или един вид той се е включвал много пъти, ама ти няма как да знаеш, щото и два реда нямаш търпение да изчетеш в бързината до заветните 10 за да пуснеш неква тъпня :)
 
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

Длъжни са да отговорят в рамките на един месец ако не се лъжа. Като получиш писмо кажи какво е станало, че е много интересно как са се справили в тази трудна ситуация.
 
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

@uphero няма да има резултат
@bgtupanfighter какво като хапна 8 червени талона ;) ако моя коментар е излишен тоя не трябваше ли да получа като лично съобщение ;)

uphero иска да се оплаче от тях какво не може ли да се говори свободно за icn

написах го от чисто любопитство тъй като го видях да дава компенсации когато бяха ... и спряха цифра сайтове ;)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе