Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

Статус
Not open for further replies.
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

Хахаха. Какво стана от Icn казваха че уж те искат като "свидетел" и никой не те обвинява, аз изведнъж дело за клевета за 30 хиляди хахаха. Не знам дали може повече да се изложат, но да почакаме, ще видим.
 
Re: От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

липсата на отговор означава че може да си отвориш нова тема в която да споделиш като старата е заключена.... досега да сме трили такава тема ???? :twisted:


Извинявай пич че нямам време да се занимавам със какви сте прима балерини... форума ми е хоби

и сега вместо да си работя по проект който ми изкарва съм въвлечен във спор в който въобще не искам да съм страна ...

пишете си каквото искате да сме забранили ???...
 
Re: От: От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

И защо се мълчи досега?
Въпроса е както към спорещите страни, така и към админите на форума.

Админите биха те натоварили теб да се занимаваш с да ти пращат документи и да ти се обясняват на лични кой прав а ти после да решиш :) аз лично си имам работа а исках да я махна онази тема точно защото не ми се занимава и с това имам доста друга работа...

ама както се вижда и в тази тема сме ви оставили да си пишете...
 
От: От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

А не се ли сетихте да попитате мен като автор на темата?

Ние не питаме, защото не ни е работа. Няколко пъти те помолих да се разберете мирно, същото помолих и другата страна, с него даже и по телефона говорехме. Явно нищо не се е случило и вече нямам сили да помагам. Ти ми кажи какво следва сега, защото съм запознат явно колкото и другите. Или поне с развоя му.
 
От: Re: От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

липсата на отговор означава че може да си отвориш нова тема в която да споделиш като старата е заключена....
само че не въвличайте модераторите са са ви страни в каквото и да е
Ами възстановете старата тема - така както си беше.
coolice, моите уважения, но по сегашния начин сами се въвличате във филма - почва се нова многостранична тема. Или трябва да я деиндексирате и нея, или да възстановите старата. Ако старата бе възстановена "след изясняване на нещата от одитора по съответната процедура" :lol: , сегашната нямаше да я има.
 
да си беше отворил нова тема като му се споделя ... ние не ги трием такива теми..

Аз съм помагал на много хора във форума за най различни неща и мога да кажа че като някой се държи все едноче съм му длъжен да му решавам проблема... въобще не заслужава да му отговарям....
 
От: Re: От: От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

Админите биха те натоварили теб да се занимаваш с да ти пращат документи и да ти се обясняват на лични кой прав а ти после да решиш :) аз лично си имам работа а исках да я махна онази тема точно защото не ми се занимава и с това имам доста друга работа...

ама както се вижда и в тази тема сме ви оставили да си пишете...
А защо на лични? Точно това е въвличане.
Има форум, пуска се тема - обществено значима, има втора страна - да си се изясняват публично, ако ще с документи, ако ще с плюнки. Кой с каквото има.
Взимането на страна по спор винаги е болезнено.
 
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

както и да е пусната е жалба до КЗП.
Те ще решат проблема .
 
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

Бате, как точно се решава публично спор, в който има документация, касаеща само двете страни. :)

Че вие с Кулайс да не сте съдии? Или селския ходжа? Та ви занимават с документи.
Поне взехте ли им такса за заприходяване и номериране на документите в регистъра? ;)
 
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

Предистория:

Ощипана госпожица 1 нещо е сърдита на Ощипана госпожица 2, заради някакъв епичен и титаничен спор в предишен сезон на сапунката.

Самата история:

Ощипана госпожица 1, решава да не ползва услугите на злата Ощипана госпожица 2 и решава да се махне от влиянието и. Но... забравя да си вземе и унищожи носните кърпички, които са явно безценни и със златни нишки. Злата прислужница на Ощипана госпожица 2 споделя носните кърпички с трета страна. Ощипана госпожица 1 разбира и замисля пъклен план.

Пъкления план:

Ощипана госпожица 1 споделя насам-натам неволите си със загубата на носните си кърпички и виждането им (да не дава господ - пфу) от други хора. Намесват се всякакви кибици, епизода става титаничен а Ощипана госпожица 2 мълчи като риба в началото. Съспенса е убийствен.

Завръзката:

Ощипана госпожица 2 се активизира и вади тежката артилерия. Споменават се тежки думи като съд, клевета и други такива. Публиката тръпне в очакване.

To be continued....

Всички прилики и разлики със съществуващи лица е умишлена.
 
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

ахахахаха верно ли 30К са искали да те съдят :lol::lol::lol:
ееее това вече ми оправи гадното настроение от два дена насам :D

Яко сеир става...ама кофти наистина, че собствениците на форума го ядът най-много, щото искат не искат трее се занимават верно с неща дет нит им е работата, нито пък и им се занимава. Кофти тръпка..
За това съм казал да има заключен раздел и вътре да си се хранят кой как иска и тва е :)
 
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

Да, публиката тръпне в очакване от доста време. Честно казано бях забравил за случката и добре, че ReminD ни напомни. Такива казуси са доста интересни за уебмастърите и трябва да знаем какво се случва в такива моменти.
 
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

Че вие с Кулайс да не сте съдии? Или селския ходжа? Та ви занимават с документи.
Поне взехте ли им такса за заприходяване и номериране на документите в регистъра? ;)

Не сме. Няма и да сме. За това предложих да се реши проблема, като не се раздува толкова, защото ще е грозно. И така стана. Всеки те занимава, това е. Днес съм имал тамън десет лични и не се оплаквам, приятно ми е. Но не знам как да помогна на тези, които не успяват да имат нормална комуникация. Исках едно, да няма кофти последици за никой, то не е така както си го искаш. Все нещо някъде се издънва.
 
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=39769

?
Темата нямаше да се заключва, пък се заключи? Може ли малко повече информация
Ти брато какво общо имаш, че пак засираш. Стигат и комунистическите ти глупости, сега и в друга насока те четем.

Общо взето ситуацията е както я обощиха горе. Две пръдли дрънкат. Други емоционални им подгряват и ето ти драма. Не гледали турски сериали, пък участват в такива. Аре осъдете се едно убаво и да се приключи. И да ги дарите парите после, че ще е срам.:)
 
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

ахахахаха верно ли 30К са искали да те съдят :lol::lol::lol:
ееее това вече ми оправи гадното настроение от два дена насам :D

Яко сеир става...ама кофти наистина, че собствениците на форума го ядът най-много, щото искат не искат трее се занимават верно с неща дет нит им е работата, нито пък и им се занимава. Кофти тръпка..
За това съм казал да има заключен раздел и вътре да си се хранят кой как иска и тва е :)
Аз пък предлагам всеки да си пие хапчетата и само любов да има. Ей, от мен да знаете, няма нищо по чисто от мъжката любов. :D

Да, кофти е, че се нападат админите. Както е казано, няма ненаказано добро. :)
 
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

Не щото ако пробваш някви намеци, мое да ме срещеш с жена ти, да разсея всякакви съмнения... ама теста определено ще ти струва най-малкото загуба на уважение :wink:
 
От: Какво стана с ICN и "ситуацията се разследва"?

По принцип тук всичко се води къмюнити общуване и не виждам какво толкоз ги притеснява и що трябва да има скрито-покрито.. Ама форумът си е техен, ши праят квот си искат :) . Админите де.
Темата (сеирът) ги притеснява по разни причини, та нормално да намерят за целесъобразно да модерират туй-онуй.

Не щото ако пробваш някви намеци, мое да ме срещеш с жена ти, да разсея всякакви съмнения... ама теста определено ще ти струва най-малкото загуба на уважение :wink:
Не е ли по-лесно и бързо просто да си направи лек стречинг на прасците, загърбвайки те демонстративно?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе