Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Блинки, братле явно много важно нещо си пропуснал от преди протестите:

Десетина протестни граждански организации обявиха, че не подкрепят кабинета "Орешарски", но ще го оставят да работи 90 дни, без да протестират срещу него.

На пресконференция в БТА се събраха представители на Софийска протестна група, Палатков лагер София, Национален координационен център "Време е", ГК "Равни пред закона", ГС "Сила", Гражданска група за промяна на медийната среда в България и други.

Така че .......................

"Февруарци" обещаха 90 дни на кабинета
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Освен че са гонени от протестите като провокатори, се изявяват много дейно и на контра протеста. Отделно са инициатори на подписката в защита на Оглушарски. :lol: :lol: :lol: :lol:

Както писах в другата тема след 6 часа никой няма да си спомня за тях. Докато утре не ги дадат по някоя ТВ на контрапротеста.
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Блинки, братле явно много важно нещо си пропуснал от преди протестите:



Така че .......................

"Февруарци" обещаха 90 дни на кабинета

Супер....само 10. :) Колкото толкова. Все е начало. Той какво, на порции ли ще ги убеждава? :) Утре 20, в други ден - 30 и така. До 3000. Хахахаха. :)
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Е тея 10 Орешарски ги убеждава за 3-ти път вече.

Те с него се срещат периодично през 2 седмици.

Така, че те са убедени още от февруари, че това е техния човек.
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Ее, това е инвестиция в много куц кон тогава. :) Те накрая ще се вземат май. :) Абе любов да има, това е важно.

Те за слава ли го правят? Защото ако е така, има Танцувай с мен, Мюзик айдъл. :)
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Ало, гербаджиите стига сте се пенявили, щото имаше протести срещу гърбавата ви партия
Ако не сте забравили -http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8_%D0%B2_%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F_2013
Сега кво се прайте на борци за свобода, след като точно след протести вашият мафиотски бос си подаде оставка.
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Ми подаде си я човека както правят нормалните демократични хора :lol: :lol: :lol: :lol:

Сега тея се ослушват нещо - Оглушарски не ще и да чуе, а Ослушарски се ослушва.
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Ее, това е инвестиция в много куц кон тогава. :) Те накрая ще се вземат май. :) Абе любов да има, това е важно.

Те за слава ли го правят? Защото ако е така, има Танцувай с мен, Мюзик айдъл. :)


Да изглежда, че не са купени. Пък и друго си е като те дават по тиливизоръ, някак си егото нараства.

За Танцувай с мен и Мюзик айдъл се иска талант, а не само да подскачаш по площадите.
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Абе това истина ли е?

Дадоха толеранс от 6 месеца на правителството

Това, ако е така, много ще съм благодарен за трезвия ум. После, тръгваме всички, и аз даже. Мисля, че година е нормалното, но и шест месеца не е зле. :) Никаква почивка и да доказват, че заслужават а са там, защото само нещастници в тази власт.

А МВР доста добре се справя като трябва да броят рушвети. :)

ето двама убавци дето са на всяка среща между орешарски и "представители" на протестиращите http://play.novatv.bg/play/314972/?autostart=true
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Те герберастите много ги разбират тия работи с подставените лица - Нали те ги измислиха преди четири месеца когато обявиха че оная кокошка дето децата и работят в столична община била представителка на протестиращите и после я изхвърлиха като мърсен парцал.

Тия поне са се постарали да изглежда истинско - 10 организации даже звучи малко библейско като десетте божи заповеди - Ама дето се вика кога си имаш интелект е лесно - обаче кога си тъп пожарникар и си мислиш че си играеш на индианци нема кой да те спаси
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Спешна помощ: Полиция забави едната линейка, но не беше фатално

Тест, какво ти е мнението пак за линейката, протеста и прокуратурата - за мен прокуратурата тотално се дискредитира по случая показа или колко е безхаберна или колко е манипулативна ти си изибирай :)
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Прокуратурата се дискредитира още в деня за размисъл.

Не ми е ясно как за месец от ситуиране на правителство се появи промяна в икономиката, независимо дали положителна или отрицателна.
Икономиката е инертна дейност - трябват месеци, преди да се види някакъв резултат от някакво мярка. Това не е да вземеш кайма, да опечеш кебапче и да си замезиш с бира.
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Вискяр много бързо може да се усети промяна в икономиката - както положителна така и отрицателна

ГРОБ с влизането си на власт заявиха че няма да платят дължимите суми на фирмите по държавни поръчки това стана септември месец 2009 - По този начин обезкървиха паричното обръщение в страната фирмите почнаха лавинообразно да фалират - Изпълнителите подизпълнителите и тн. Ефекта беше поразителен за първото тримесечие на 2010 постъпленията в Бюджета мисля че бяха с 1 милиард по малко спрямо предходната година.

Обратното важи със пълна сила - Ако се върнат забатачените пари за ДДС ако се отпуши кредитирането ако се премахнат задължителните осигуровки на ЕТ фирмите - Ако се премахнат касовите апарати с връзка с НАП и безумните изисквания за да правиш какъвто и да е бизнес - нещата ще тръгнат много бързо в правилната посока.

Вие ревете ГРОБ да се върне - Ок нека се върне обаче мислите ли че те са способни да направят тези неща???
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

за първото тримесечие на 2010 постъпленията в Бюджета мисля че бяха с 1 милиард по малко спрямо предходната година.

Обратното важи със пълна сила - Ако се върнат забатачените пари за ДДС ако се отпуши кредитирането ако се премахнат задължителните осигуровки на ЕТ фирмите - Ако се премахнат касовите апарати с връзка с НАП и безумните изисквания за да правиш какъвто и да е бизнес - нещата ще тръгнат много бързо в правилната посока.

Нека да е тримесечие. Макар примера ти да е само за фиска. А не за цялата икономика.

Другите неща бяха въвеждани с години. Смяташ ли, че в момента може да се намери един Страхил войвода, който за месец да оправи тези простотии? Или за седмица? А ако щеш - и за половин година.
ДДС не се връщаше и при Жан Виденов. Теоретично, държавата все още ми дължи над 15 000 DM. Ако сложим дължимите лихви - колко стават?
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Вискяр трудно ще се намери такъв човек защото трябват още няколко компонента - Този човек трябва да има стабилна политическа подкрепа + Стабилна обществена подкрепа

Тези опции в момента ги няма - Парламентарното мнозинството е крехко - Лумпените са на улицата и искат оставка ама и те не знаят защо

Такива подходящи обстоятелства е имало само три пъти за последните 24 години - за съжаление в два от случаите се оказа че пък човекът е грешен

Правителството на Костов - Пълна политическа и обществена подкрепа - Пропиляна безвъзвратно с лека ръка - Безразборна приватизация от душмански тип - затваряне на предприятията нарязването им на желязо от верни партийни другари и безработицата удари над 20% - Реално никаква реформа в подкрепа на бизнеса.

Правителството на Цара - Голяма политическа и обществена подкрепа - Направиха много за отпушването на кредитирането - Намалиха данъците - Въведоха патентният данък - и още много неща - Ефекта се усети почти моментално - за 4 години безработицата падна от 20% на под 10% (имаха и късмета да управляват в добри години)

Правителството на ГРОБ - Пълна Политическа и обществена подкрепа - Тотален провал в икономическата политика - Нито една мярка в посока насърчаването на дребният и средният бизнес - Сумати мерки във вреда на дребният бизнес - Резултата беше бърз покъртителен над 100 000 дребни фалираха безработицата гони 20%

Не ви харесва БСП и на мен не ми харесват не ми харесва и ДПС а Пеевски съвсем - обаче пред алтернативата да се върне икономически най неграмотното правителство след това на Виденов просто няма друга алтернатива

По добре комунисти които водят сравнително дясна политика от колкото бивши комунисти които освен да плячкосват нямат друга идея в главата си. Те още си мислят че Винету е жив и че държавата е дилижанс дето трябва да оберат и след това да скочат в движение
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Ми подаде си я човека както правят нормалните демократични хора :lol: :lol: :lol: :lol:

Сега тея се ослушват нещо - Оглушарски не ще и да чуе, а Ослушарски се ослушва.

Нормалните демократични хора никога не разрешават проблемите, защото "няма политическа воля".
 

Горе