Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Днес четох интервю на един дилър на коли, който каза, че от протестите насам всичко е замряло. Пичът продава коли втора ръка. ;) Другият беше един брокер, който не е завел последния месец нито един клиент на оглед.

офф не знам, питай @mantaman, той по-горе каза, че бизнесът е потръгнал :lol:
сега не знам- на теб или на него да вярвам
дръжте една позиция уе :D
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

офф не знам, питай @mantaman, той по-горе каза, че бизнесът е потръгнал :lol:
сега не знам- на теб или на него да вярвам
дръжте една позиция уе :D
Тръгна, леко, но после след започването на протестите забуксува лекинго. :) То може ли да се работи в такава среда. :)

А ти как ги виждаш нещата? Тръгнаха ли, не тръгнаха ли? :)
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Важното, че всички сме на мнение, няма ли решение на пол. криза - нещата ще гледаме как вървят ама за жалост няма да са от БГ!
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Важното, че всички сме на мнение, няма ли решение на пол. криза - нещата ще гледаме как вървят ама за жалост няма да са от БГ!
За това, тук, съм много съгласен. ;) Само ще се правим, че вървят, а реално ще е яко тегаво за всеки - бизнес, служител, държава.
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Тръгна, леко, но после след започването на протестите забуксува лекинго. :) То може ли да се работи в такава среда. :)

А ти как ги виждаш нещата? Тръгнаха ли, не тръгнаха ли? :)

не може да се каже все още (трябват поне 2 години според мен) - нито дали са тръгнали, нито дали са спрели
всъщност няма как да тръгнат видимо скоро
трябват драстични промени в поне един сектор да направят за да се види нагледно, че нещата могат да станат

те не могат да намерят подходящи хора - ти ми говориш да правят толкова трудни операции...
мутра сложиха в ДАНС - очаквали са какво ще стане, но въпреки това го сложиха - колко нагло, не мислиш ли?
как искаш да не се протестира след като Мутра имаше достъп до всякаква инфоция? дори строго секретна?

няколко други ги назначаваха и след това махаха
някакъв беше депутат за един ден
друг пък го бяха назначили, а той НЕ ЗНАЕШЕ? wtf

все елемнтарни грешки..както казах вече - могат най-елементарното - да раздават помощи
трудните задачи не са им по силите

ако направят някаква драстична промяна то със сиг ще бъде там където фирмите не са техни приближени
там бързо ще ги махнат и ще сложат техни

п.п. какво стана - намалиха ли тока и ако да с колко?
тока не е нещото което ще облекчи хората - дали с 2-3-5 лв. повече или по-малко - все тая
след 3 месеца започва пак зимата - тогава хората ще могат ли да си платят сметките? преди са били 350 лв - тази година ще са 340 - ок ли ще ми е? :D
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Точно па джамбазите и брокерите ли са ти мерилото :lol:
Едните докарват гробници на милиони километри и ги "правят" на по 80-100 000 реални км, а другите (повечето)са толкова некомпетентни, че е за смях направо.
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Точно па джамбазите и брокерите ли са ти мерилото :lol:
Едните докарват гробници на милиони километри и ги "правят" на по 80-100 000 реални км, а другите (повечето)са толкова некомпетентни, че е за смях направо.
То еволюцията започва от най-ниското стъпало. :) Нали знаеш. Та от там тръгват и другите неща. Но кофтито, което чух днес на вечеря, че и докторските кабинети са малко по-безлюдни от обичайно. Ще разпитам и в другите сфери как е, но определено не е като да има растеж на икономиката. :D
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Абе Блинки, то разстеж няма правим като се поизпочупим и сме в болниците :D A точно обратното, болниците и лекарите имат много свободно време. Тук говоря и при едно и също ниво на население, не като да избягат 2 милиона души.

Та като ти е проблем един от факторите на производство - труда, няма как да искаш растеж :) Растеж с лекари и болни не става - води само увеличение на разходи и цени в този сектор.....
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Абе Блинки, то разстеж няма правим като се поизпочупим и сме в болниците :D A точно обратното, болниците и лекарите имат много свободно време. Тук говоря и при едно и също ниво на население, не като да избягат 2 милиона души.

Та като ти е проблем един от факторите на производство - труда, няма как да искаш растеж :) Растеж с лекари и болни не става - води само увеличение на разходи и цени в този сектор.....
Еее, и това е бизнес. Какво нямаме кинти да боледуваме ли? :) Дано не сме толкова бедни. ;) Надявам се, че не сме де.

И социалката ФБ, от както всеки говори за политика и протести, спрях да влизам и без това последно време много работа. Остава и да им гледам статусите и шеровете. :) Не е истина просто. :)
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Блинки бралте, много почна ги овъртваш както ти си знаеш нещата - не е добре. Пак ти казвам растеж с много хора по-болницата не е растеж :) А да осигурим и работа на докторите, при положение че по естевен начин нямат работа .... та дай да правим организирано трошене на крака и ръце, катастрофи и т.н, че лекаратите да им какво да ядат... Блинки, късно е спи ти се и не знаеш какво пишеш.

П.С. Аз от моето Дж П такива неща не съм чул, както и от моя приятелка зъболекарка, последно ходих в частна очна клинка и си бе фул.
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Мисля че това е баш по темата

Fox News видя 70 хил. българи, а МВР едва 3 хил.

Хаха вчера от полицията когато ги попитаха защо така са се изложили с бройката отговориха, че протестите били многобройни и за това не могли да ги преброят точно :D
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Относно бизнесът и прогреса му - умряла работа в повечето сфери, но виж лотарията процъфтява, хората купуват масово билетчета и се надяват да "уцелят кьоравото". Просто гладът за едни е бизнес за други. А относно авто-търговците - лично познавам приятел, който миналия месец продаде 5 коли за над 50 бона общо, така че него ако питам всичко е 6 :)
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Блинки бралте, много почна ги овъртваш както ти си знаеш нещата - не е добре. Пак ти казвам растеж с много хора по-болницата не е растеж :) А да осигурим и работа на докторите, при положение че по естевен начин нямат работа .... та дай да правим организирано трошене на крака и ръце, катастрофи и т.н, че лекаратите да им какво да ядат... Блинки, късно е спи ти се и не знаеш какво пишеш.

П.С. Аз от моето Дж П такива неща не съм чул, както и от моя приятелка зъболекарка, последно ходих в частна очна клинка и си бе фул.
Не е растеж, ако всичко замре. Как ще не е растеж, а старите хора? Или и те са в растежа. :) Стига глупости...ако има пари, всеки ще праща профилактично старите си баба и дядо или родители на прегледи, да си обгрижват, а не да чакат когато има безплатно премерване на кръвното в някоя аптека, като инициатива за зарибяване на клиенти. Бате, не си много прав. ;) Всичко е бизнес, брат. Даже и здравето. ;)

Твоето Джи Пи е някакъв бесен късметлия явно. Явно не ходим на еднакви места. ;) И аз ще ходя скоро в една частна клиника, ти профилактично или проблеми? Питам, защото искам да видя дали ще ми е от полза.
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Не е растеж, ако всичко замре. Как ще не е растеж, а старите хора? Или и те са в растежа. :) Стига глупости...ако има пари, всеки ще праща профилактично старите си баба и дядо или родители на прегледи, да си обгрижват, а не да чакат когато има безплатно премерване на кръвното в някоя аптека, като инициатива за зарибяване на клиенти. Бате, не си много прав. ;) Всичко е бизнес, брат. Даже и здравето. ;)

Твоето Джи Пи е някакъв бесен късметлия явно. Явно не ходим на еднакви места. ;) И аз ще ходя скоро в една частна клиника, ти профилактично или проблеми? Питам, защото искам да видя дали ще ми е от полза.

Явно мешиш двете нещата между секторен ръст и икономически растеж=растеж на БВП=увеличение на благосъстоянието на народа!
Разбира се, че трябва има бизнес за всички - но по естествен път давам ти пример катастрофите и смъртните случай са намали за няколко години - това от води до спад примерно на спешните случаи. Представи си, че щом няма пациенти при еднакво равнище на цените и разходите, то по вероятно е и да има по малко болни. От др страна намаляха и цигарите и пушенето с някъв процент и това води до по малко болни, то това бе изконата идея на забраната. Виж всичко това води до естествено намаление на търсене на тези услуги! Това, ще рече и по-малко пари в този сектор, за сметка на друг. Ти ми казваш, абе там не е добре и какво трябва прави дръжавата ами намиса се и изкривава пазара, нали беше и ти да не се намиса пазара. А ако стане обратното дръжавата удари едно субсидирани и всички почнем за щяло и не щяло ходим, ще бъде по евтино и от там ще искаме повече, това ще увеличим търснето от там цените и ще има голям ръст в този сектор(здравеопазването е един от многото сектори, и ако искаш така дръжавата за останалите мисли, то ще е трагедия), но това няма да е равно на икон. растеж, а само ще доведе до по-голямо затруднение на онези от нас, които имат нужда от тези услуги просто щото цените ще са надути ....
Здравето е бизнес и то огромен, но прокопса този с пазарните условия - виждаш частниците са по-добри, от дръжавните структури. Щом има дефицит по щат, частника съкращава и оптимизира знаеш, а държавата раздува!!! Ей това е проблема - всичко е бизнес, но дръжавата не го умее....

Баш бесен не е, дори се нерви много работа, ама кинтите не го радват нещо та търси начин за повече :D За София не знам, аз съм от Варна - не точно профилактично, проблеми за сега не са сериозни. Леля ми и правиха операция смяна на лещи и там каквото беше всичко ултра модерно жената вика доктора каза почваме и след 5 минути тя още мисли, че и подготвят окото, а то доктора вече свърши....
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Ето и кадри от пича с куадрокоптера - абе важното, е че МВР може да брой до 3к :), сега ако може и да умножава и да слага нули от зад ще уцели май точната бройка, ама трябва им отпуснем няколко милиона за прекфалификация .....

[video=youtube;cM41LPLWblk]http://www.youtube.com/watch?v=cM41LPLWblk&feature=youtu.be[/video]
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Така и така говорим за правителството, дай да вкараме и любимата прокуратура

Протестиращи забавили линейката по Цариградско

[video=youtube;HvfmflMy6Xg]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HvfmflMy6Xg[/video]


ЦАЦАта да се самосезира, за лъжесвидетелствания на прокуратурата си!
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

На снимка 2 и 3 се вижда реклама на Cars.bg

Смятам всички знаете от кога точно е Cars.bg и дали го е имало по времето на Царя както се опитват тука да извъртат нещата.


А един виц по повода:

Според сайтът на МВР Китай има население от 3 милиона. :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Абе това истина ли е?

Дадоха толеранс от 6 месеца на правителството

Това, ако е така, много ще съм благодарен за трезвия ум. После, тръгваме всички, и аз даже. Мисля, че година е нормалното, но и шест месеца не е зле. :) Никаква почивка и да доказват, че заслужават а са там, защото само нещастници в тази власт.

А МВР доста добре се справя като трябва да броят рушвети. :)
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

Вярно е, само, че тия дето я дават тая толерантност са техни хора, а не от протеста.

Единия от тия на срещатата с орешака беше ИЗГОНЕН от протестите като провокатор !!!!!!!

Още едно доказателство колко са жалки тия...
 
От: Какво ще кажем за силата на държавната пропагандата и манипулацията?!

То цялата история е жалка, но кой ли ме пита. :) И всеки супер надъхан да сменя правителството. Напред с ругите. :)

Аз вече се обърках, кой е платен, кой е техен, кой иска оставка? Вече даже ме мързи да им следя драмата. Ако свършат протестите, къде ще се събират хората, за по бира и кафе. :)

А и бизнеса на хората със знаменца и свирки ще замре, до следващите. :)
 

Горе