Какво ще кажете за новия вид на БГ-МАМА

Беджев Стил

Well-Known Member
http://www.bg-mamma.com/

Та какво ви е мнението за новия мобайл-фърст изглед
в интерес на истината за пръв път виждам някой ГОЛЯМ толкова много да е повявал за мобайл-фърст.

Понеже ми излазиха по нервите и ми се обаждаха по телефона да ми предлагат безъмни реклами съм пристрастен :)
 
Браво на тях! Супер професионално, модерно и изчистено изглежда! Мисля, че дизайна е много добре! Останалите големи сайтове, трябва да взимат пример от тях и да последват стъпките им към модернизация.. все пак сме 2017! :)
 
За мен лично ми е още по неудобен и объркваш. За UX няма да говорим изобщо.
Но щом казвате, че ви харесва :)

Та пуснах поста за съвсем друго - накъде вървят нещата - ще има ли само мобиле-фърст - сиреч един дизайн на всички устройства , хамбургер за десктоп и други простотии.

За мен това е едно залитане, понеже десктоп и мобиле потребителите са съвсем различни, съвсем различни навици имат, манталитет и изисквания
 
Много зле и не ми харесва. Прекалено елементарен и в същото време претрупан с бутони, черти, надписи и други
 
Заинтригувахте ме и реших да го погледна. Мога да да потвърдя - изчистен е дизайна :)


bg-mamma.png
 
Новия дизайн е много по-удобен за четене... предния ми беше страшна каша.
 
Заинтригувахте ме и реших да го погледна. Мога да да потвърдя - изчистен е дизайна :)

Да, дизайна е хубав, браво на този, който го е измислил.
 
Не ми харесва. Много е семпло, не са си оправили още всички размери на шрифтовете. Има разни безумни разминавания от сорта на текста в самите постовете е по-голям от текста на заглавията на темите под тях и разни подобни. Преди ми харесваше повече. Имаше какво да се желае, но сега е трагично. Най-много ме дразни скритото мобилно меню, което трябва да кликваш всеки път като искаш да отидеш някъде
 

Горе