Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Статус
Not open for further replies.
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Как дъвка, много полезна тема според мен, клиентката научи много неща, Милойков си направи изводите, а Уферо получи вдъхновение за нов сайт.
Останалите бяхме на сеирджи панаир, ноемера е да хванеш сеира в началото да не се налага после да четеш 20 страници.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Баси Бърн ти да не следиш бластера?
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Аз ти предлагам да ти инсталирам един опенкарт (cms платформа за онлайн магазин) и настроя по-твое/т.е до някъде мое усмотрение понеже не съм програмист. Не съм имал онлайн магазин, но съм помагал на приятели с подобни магазини, които са на вие с компютрите. Ще го направя безвъзмездно, като единственото което ще искам е някъде да има изтепосан линк към мен или нещо такова(може и да няма не съм решил така или иначе не се занимавам с подобна дейност и не ми пука особено). Като пак казвам не съм професионалист, но имам няколко сайта използващи популярни платформи като wordpress и joomla - поддържам ги от 7-8 години.

Защо го правя ли - за кеф! :)
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Баси Бърн ти да не следиш бластера?

бластерчето иска да си купи яйце и под шегата иска да мине незабелязано. Но само да му го доставят веднага ще си го мушне....
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Тц,тц,тц,тц... от доста време следя темата, но просто не мога да се стърпя да не напиша нещо - отвътре ме кара.
Какви са тия яйца, какво е това чудо, нищичко не разбрах...............................
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Тц,тц,тц,тц... от доста време следя темата, но просто не мога да се стърпя да не напиша нещо - отвътре ме кара.
Какви са тия яйца, какво е това чудо, нищичко не разбрах...............................

Питай бърнХ, той е сигурен чиши го измъти
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Тц,тц,тц,тц... от доста време следя темата, но просто не мога да се стърпя да не напиша нещо - отвътре ме кара.
Какви са тия яйца, какво е това чудо, нищичко не разбрах...............................
Навират си ги и си стягат сеш се кое и така тренират за уютрошачки
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Навират си ги и си стягат сеш се кое и така тренират за уютрошачки

Ха довре казано
Найголямата уютрошачка е БърнХ
Ного ги троши и за туй е недоклатена
 
Статус
Not open for further replies.

Горе