Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Статус
Not open for further replies.
Re: От: Re: От: Re: От: От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

А чий е? Нима има човек който мисли, че това не е негов код?
Щом е толкова сигурен, че не е негов защо не даде неговия да го видим а се скри като мишка?

Защото ти си никой, и не е длъжен да ти дава квото и да било.
Все едно частица фитопланктон от средата на океана да ми иска обяснение за нещо.
Сега ще спреш ли?
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Ъпо ходи и го прави безплатно. Нали си велик програмист. Аз кода на тебе няма да покажа никога. Твоето мнение грам не ме интересува.
Не съм казал да даваш кода на мен а да да го покажеш на всички.
Щом го криеш значи има защо.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Добре, кaкво пречи дa нaпрaвите сaйтa нa Юлия зa остaнaлите пaри, нaли някои се изкaзaхa, че сaйтa струвaл достa по-мaлко. Ми довършете го, пък кaпaрото дa си остaне в Милойков.
 
Re: От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Добре, кaкво пречи дa нaпрaвите сaйтa нa Юлия зa остaнaлите пaри, нaли някои се изкaзaхa, че сaйтa струвaл достa по-мaлко. Ми довършете го, пък кaпaрото дa си остaне в Милойков.

Не знам колко по-малко струва сайта. :) Но ако някой предложи за един уеб да прави сайтове, направо да ми звънне със CV. :)
 
От: Re: От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Много на високо хвърчиш
Не знам колко по-малко струва сайта. :) Но ако някой предложи за един уеб да прави сайтове, направо да ми звънне със CV. :)
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Абе доста нерви си похабил, но най-добре и върни парите, за да няма с какво да ти петни репутацията. Тия 200 лева са нищо. Поне аз бих направил така. А на тия великите програмисти, които искат да ти видят кода, няма какво да им отговаряш, леко приклекни и го премести в другиоя крачол :D Кой ще тръгне за 480 лева да и пише с мвц стандарти...
Имаше предложения да и направят сайта без пари, интересно ми е да видя това ще стане ли. И ако го направи някой, от тези, които искат да видят кода, да го пусне тука та да го видиме, като са много отворени...
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Жалко, че се петни репутацията на Милойков заради такива клиенти, имах и аз подобен случай, който ми служи за "обица на ухото". Тя си е избрала тема за 16$ и иска да е като за 200 (не му завиждам на мъжа ѝ). Освен това по време на процеса на работа иска да няма бъгове... Милойков да си вдигне цената и да си няма работа с такива "клиенти" повече. По въпроса за готова cms или къстъм решение: готова за магазин е по-добре в случая, но качествена тема, а и на мацката ще и трябва някой да ѝ настрои темата, да я преведе и пак отива на тази цена и нагоре; къстъм решение за нещо уникално е най-подходящо, но вече цената отива мнооооого нагоре.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

За тези пари чак се чудя какво е очаквала клиентката, аз дори и за да и настроя и пригодя готов темплейт бих взела повече :D ако иска и да и го хостна и настроя и там .... който иска евтино да взима готов темплейт и да се спасява с гугъл :) ако успее хубаво, ако не пак ще трябва да плати на някого :)
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Цената сам си я е определил. Така, че не вибдам защо ю дъвчете.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Истървал съм нещо !
Ама нямам време да чета 15 страници.

Само празни пиказки предполагам

Госпожа пишете ми на лично, аз ще ви няправя магазина....
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

ииии тъй...
до колегата Miloykov
Аз работя с такава клиентка от 4 години... че и още по-досадна, но цената винаги си остава началната (за жалост). Вече и свикнах и надувам цената предварително, че кат я знам.
Един съвет: Не ползвай скайп за комуникация с клиенти, защото стават досадни. Аз държа на имейли и правя това, което не ме бави и може да стане веднага другото го игнорирам.

Професионалистът не е да правиш сайт по стандарт и само по задание, а да издокараш нещо, което клиентът иска и в същото време да носи твоя подпис...
А за новите клиенти: Плаши ги в началото с висока цена - те сами ще почнат да опростяват сайта, защото 500лв. за онлайн магазин е смешно, че чак и бек-енд си почнал да пишеш....

А на колегата Uphero не му обръщай внимание - представи си, че не съществува.....
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

ииии тъй...
до колегата Miloykov
Аз работя с такава клиентка от 4 години... че и още по-досадна, но цената винаги си остава началната (за жалост). Вече и свикнах и надувам цената предварително, че кат я знам.
Един съвет: Не ползвай скайп за комуникация с клиенти, защото стават досадни. Аз държа на имейли и правя това, което не ме бави и може да стане веднага другото го игнорирам.

Професионалистът не е да правиш сайт по стандарт и само по задание, а да издокараш нещо, което клиентът иска и в същото време да носи твоя подпис...
А за новите клиенти: Плаши ги в началото с висока цена - те сами ще почнат да опростяват сайта, защото 500лв. за онлайн магазин е смешно, че чак и бек-енд си почнал да пишеш....

А на колегата Uphero не му обръщай внимание - представи си, че не съществува.....

Сайта е много малък, няколко форми. Работа за няколко дни, за няколко дни мен ме устройват 480лв. В началото тя искаше само най-прости неща, което както виждате от заданието, което съм постнал си е оферта за 480лв.
При повечето клиенти ползвам мейл, но скайпа си остава доста полезен и през годните съм свикнал с него.

А ъпото изобщо не го броя за нищо.

За уточнение, понеже се изписа много по тази тема, а не е така. Нито щях да хоствам сайта, нито нищо. Единствено трябваше да се направи форма за поръчки, която само записва в базата данни + админ панел за смяна на текстовете по страниците и снимките, както добавяне на продукти. Това е, което трябваше да се направи. Както може да видите от моят първи пост на около 8ма страница (+/- една страница). За тези няколко неща 480лв са си добра оферта.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Според мен, от ситуацията губят и двете страни в спора. Нито сте се разбрали като хората в началото, нито сега сте готови да се разберете интелигентно, а само направихте цирка
Мисля, че и двете страни не са искрени и премълчават по нещо, изглежда затова и са стигнали до тука
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Според мен, от ситуацията губят и двете страни в спора. Нито сте се разбрали като хората в началото, нито сега сте готови да се разберете интелигентно, а само направихте цирка

Да, всички губим в този излишен спор. За това дали сме се разбрали точно се изписа доста в предните страници.
За интелигентното решение на въпроса, както писах в темата по-рано. Направих рецида опити да се свържа с нея и да решим проблема. Когато отстрешната страна няма желание това да се случи, аз друг няма какво да направя освен да й пожелая да си намери човек който ще и работи без пари и ще изпълнявам 24/7 нейните прищявки, които се менят през няколко часа.
Успех!
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

ВМилойков насадил сиса на пачи яца друже шото клиентот винаги имал право апък клиенткити имат оше повиче,,, за другиу пат да знаиш а сига трява да мътиш и излюпиш нефритено яце
Успех
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Да, всички губим в този излишен спор. За това дали сме се разбрали точно се изписа доста в предните страници.
За интелигентното решение на въпроса, както писах в темата по-рано. Направих рецида опити да се свържа с нея и да решим проблема. Когато отстрешната страна няма желание това да се случи, аз друг няма какво да направя да й пожелая да си намери човек който ще и работи без пари и ще изпълнявам 24/7 нейните прищявки, които се менят през няколко часа.
Успех!
Приличате ми на дърти евреи и не можете да се излъжете взаимно
Разрешете си спора интелигентно и всеки да направи отстъпки, щом не сте изчистили подробностите в началото
Дайте един добър пример за добра сделка и двамата ще спечелите от това, гаранция
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Май и двете страни имат кусури. Обаче е взето капаро, така че трябва да се свърши докрай. ВМ ще не ще трябва да довърши проекта иначе дължи капарото в двоен размер. Женският Бъгс Бъни може и да се откаже и да изгуби 200лв или да рискува и да си доплати за нещо си. Но господин професионалиста не може ей така да каже отказвам се ама и капарото ще задържа щот съм се нервирал...не може така братко, поел си професия с хора, а такива има всякакви, така че ще си носиш кръста.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Май и двете страни имат кусури. Обаче е взето капаро, така че трябва да се свърши докрай. ВМ ще не ще трябва да довърши проекта иначе дължи капарото в двоен размер. Женският Бъгс Бъни може и да се откаже и да изгуби 200лв или да рискува и да си доплати за нещо си. Но господин професионалиста не може ей така да каже отказвам се ама и капарото ще задържа щот съм се нервирал...не може така братко, поел си професия с хора, а такива има всякакви, така че ще си носиш кръста.
И като е взел капаро, а тя отказва да плати останалата сума, трябва да го довърши само за капарото ли? То служи точно за това, за гаранция. Ако клиентът се откаже, капарото не се връща.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе