Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Статус
Not open for further replies.
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Май и двете страни имат кусури. Обаче е взето капаро, така че трябва да се свърши докрай. ВМ ще не ще трябва да довърши проекта иначе дължи капарото в двоен размер. Женският Бъгс Бъни може и да се откаже и да изгуби 200лв или да рискува и да си доплати за нещо си. Но господин професионалиста не може ей така да каже отказвам се ама и капарото ще задържа щот съм се нервирал...не може така братко, поел си професия с хора, а такива има всякакви, така че ще си носиш кръста.
Много точно казано
И като е взел капаро, а тя отказва да плати останалата сума, трябва да го довърши само за капарото ли? То служи точно за това, за гаранция. Ако клиентът се откаже, капарото не се връща.
И двамата трябва да направят компромиси, но това как ще се разберат за първоначалното задание е най-важно, защото от там тръгват неяснотите и взаимните претенции
Според мен Милойков е длъжен да направи поне първоначалното задание, но трябва те да си го уточнят, защото там е най-големия спор
И след това ако госпожата иска нещо друго допълнително изпълнение, трябва да направят нова договорка и за това
Но ми е гадно да чета такива теми, защото едно малко недоразумение може да предизвика скандал
Не е ли по-добре да се изчистят недоразуменията и да има реален резултат за потребителките на нефритени яйца :wink:
 
От: От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Много точно казано

И двамата трябва да направят компромиси, но това как ще се разберат за първоначалното задание е най-важно, защото от там тръгват неяснотите и взаимните претенции
Според мен Милойков е длъжен да направи поне първоначалното задание, но трябва те да си го уточнят, защото там е най-големия спор
И след това ако госпожата иска нещо друго допълнително изпълнение, трябва да направят нова договорка и за това
Но ми е гадно да чета такива теми, защото едно малко недоразумение може да предизвика скандал
Не е ли по-добре да се изчистят недоразуменията и да има реален резултат за потребителките на нефритени яйца :wink:

Аз доколкото разбрах той е готов да довърши работата, но тя не иска. Ако нейната цел е да вземе това, което е направено до момента само срещу капарото, няма как да стане. В случая тя се отказва.
 
От: От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Аз доколкото разбрах той е готов да довърши работата, но тя не иска. Ако нейната цел е да вземе това, което е направено до момента само срещу капарото, няма как да стане. В случая тя се отказва.

Ами тогава да си ползва нефритените яйца със здраве, ама и един банан да и дадат от Форума
 
От: От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Аз доколкото разбрах той е готов да довърши работата, но тя не иска. Ако нейната цел е да вземе това, което е направено до момента само срещу капарото, няма как да стане. В случая тя се отказва.

Да уточня, че не смятам, че трябва да получи временна работа, а работата от първоначалното задание, което трябва да си го уточнят взаимно
Няма как да се финализира работата с нещо временно и с капаро, това е несериозно
 
От: От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Аз доколкото разбрах той е готов да довърши работата, но тя не иска. Ако нейната цел е да вземе това, което е направено до момента само срещу капарото, няма как да стане. В случая тя се отказва.

Да, така е. Напрвих опити да говоря с нея, но не желае. Повече аз няма да правя опити. От малкото, което ми каза, като се опитах да говоря с нея беше, че иска всичко ново, не иска този дизайн(който тя си избра) и т.н. В договорените ни отношения, които може да видите по-напед в темата, постнал съм заданието, не е споменато такова нещо. Също така тя иска всичките доработки да се направят безплатно, това няма как да стане. Точно поради и това започна темата, защото поисках малка сума за тях, символична. Опита се да ме убеди да кача целия сайт тук публично, защо ли? Със сигурност няма такова желание да го прегледате, а просто иска да може да го свали и тя за да го вземе.

Да уточня, че не смятам, че трябва да получи временна работа, а работата от първоначалното задание, което трябва да си го уточнят взаимно
Няма как да се финализира работата с нещо временно и с капаро, това е несериозно

Това няма как да стане, тъй като тя сега не харесва заданието, което сама ми даде(аз само го оформих малко по-добре да е, да се чете по-лесно защото все пак аз ще го чета доста пъти). Първоначалното задание няма какво да се уточнява, то е много добре уточнено помежду ни. Но просто сега не и се харесва. Това е цялата работа.

300+ коментара, направихме много известни тези яйца. Май доста голяма полза ще има от темата, ако си сложи в подписа един линк към фейсбук страницата. :D
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Ами гадно ми е да чета такива теми, как пък не можахте да се разберете
Не ми отговаряй, просто се чудя на причините за самата тема
Гледам, че и авторката на темата доста преекспонира някои неща, а след това се оказва, че има представа за първоначално задание, щом съпругът и е програмист
Създаде голяма тема, а не я следи в момента и не отговаря, защо ли
 
От: От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Ами гадно ми е да чета такива теми, как пък не можахте да се разберете
Не ми отговаряй, просто се чудя на причините за самата тема
Гледам, че и авторката на темата доста преекспонира някои неща, а след това се оказва, че има представа за първоначално задание, щом съпругът и е програмист
Създаде голяма тема, а не я следи в момента и не отговаря, защо ли

До колкото разбрах е осъзнала грешката си и няма намерение да пише повече.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Значи и тя хитрее. Поръчва за 400 пък иска за 1400лв....ехеееее евала! Тактика...
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

И аз се чудя защо мирише на развалени яйца из форума, пък то било от тази тема. :drama:

Не знам за вас, ама на мене това ми звучи като някаква шега. Тя иска сайт, ама мъжа й програмист и толкова не иска да се занимава с бъдещия бизнес на жена си (от който и той ще получава дивиденти), че я праща да плати едни 500 лв на човек от форума. После обаче заетият програмист (който много ги разбира нещата, ама не му пука за на жена му бизнеса дали ще прокопса с код от Илиенци) изведнъж започва да се занимава с чуждия код и да го преглежда за грешки и да дава мнение. От там се вдига някаква врява във форума. Драмата е пълна. Милойков разпънат на кръст. Хората от форума го шляпат по ушите и се присмиват на кода. 16 страници изписани с обвинения и полуистини.
Нещо много смърди, ама не е от Дания!

p.s. Между другото, на вас не ви ли се е случвало клиент да избере и да иска да му се направи най-голямата грозотия и тя да му харесва?
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Абе хора стига с тоя нейн мъж, ами ако зима човека 100лв. на час, кое ще е по добре за него да плати 500 кинта на някои и да не си губи 2 дена примерно, за които ще изкара 1600 лв. или хем да се бъхти хем да е назад с 1100 лв.?
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Като е програмист мъжЪ това не значи, че може да прави сайтове:), това да не е като да прекопаваш нивата.

И между другото от цялата разправия печелят и жената и Милойков, първата защото и бай Пешо от Чепръчане научи за тези яйца и евентуално ше купи за жена си, а втория защото лоша реклама нЕма:)
 
От: От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

И между другото от цялата разправия печелят и жената и Милойков, първата защото и бай Пешо от Чепръчане научи за тези яйца и евентуално ше купи за жена си, а втория защото лоша реклама нЕма:)

Абе това май е някаква нова маркетинг стратегия за продаване на продукти със специфично (странно) предназначение :) ?! о.0
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Тая ми загуби толкова време, дейба и ...
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Тая ми загуби толкова време, дейба и ...

Не знам как изобщо се върза на този филм. То смърди отдалеч и се не трае.

А всъщност сигурни ли сте, че е жена това? И че има мъж програмист? Накрая май доста хора ще седнат по на едно яйце. :D
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Аз викам Бъгс Бъни да пусне едно кратко видео как лично ползва тези яйчица....видео упътване демек :lol: добре ще е за аудиторията!
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Да, говорихме по скайп и мъжа и не е никакъв програмист. Лапетат в цс-бг са по наясно от него.
Не знам как изобщо се върза на този филм. То смърди отдалеч и се не трае.

А всъщност сигурни ли сте, че е жена това? И че има мъж програмист? Накрая май доста хора ще седнат по на едно яйце. :D
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Да, говорихме по скайп и мъжа и не е никакъв програмист. Лапетат в цс-бг са по наясно от него.

За втори път да съм съгласен с теб. Но не исках да ги излагам тези факти, защото той няма общо. Но човека се опитва да изглежда умен и поне не е като жена си.
Ще разкажеш ли защо ти загуби времето?
 
От: От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Това, че ти не си пра си е така.
Но току що се замислих, че и аз имам един мноооого кофти клиент и такова нежелание работя, че нямам думи.
Бара по кода след мен и после реве, басииии.
Ама мен друго ми е интересно, тоя хал хабер си няма а тръгналк да чупи стойки. (не на мен)
За втори път да съм съгласен с теб. Но не исках да ги излагам тези факти, защото той няма общо. Но човека се опитва да изглежда умен и поне не е като жена си.
Ще разкажеш ли защо ти загуби времето?
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

И какво стана с капарото и довършването на поръчката
Не е ли хубаво да се изчисти всичко или ще го оставим така
 
Статус
Not open for further replies.

Горе