Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Статус
Not open for further replies.
От: От: От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Да, конкретната промяна е била одобрена, но този сайт цялостно как да го одобря? Само виж колко хора се изказаха зле и с право. Качи кода, да кажат програмистите добре ли е?

На какво основание? Кое ме задължава да го кача? Кода ще бъде предоставен само и единствено на този, който го е поръчал. В този случей си ти. С трети лица няма да го споделям. Така се процедира в този бранш. Това, че дизайна е боклук, не съм виновен. Аз съм с чиста съвест. Повечето потребители тук след моето мнение си промениха мнението, че се опиташ да ме изкараш виновен, като няма за какво. Да, може да съм виновен, че не съм ти предложил функции за админ панела, но това също така е и мое право.
 
От: От: От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Да, конкретната промяна е била одобрена, но този сайт цялостно как да го одобря? Само виж колко хора се изказаха зле и с право. Качи кода, да кажат програмистите добре ли е?

Хем те боли, хем те сърби. Разбирам, че имаш високи изисквания, но не забравяй, че те вървят ръка за ръка заедно с високото заплащане. Дизайнът, който си избрала е пълна боза откъм performance, оптимизация и с две думи е пълен батак. Т.е ти не искаш да одобриш нещо, което сама си си избрала? Да, ти говориш за написаното от Милойков, но после казваш "този сайт цялостно как да го одобря"?

Много си противоречиш и те съветвам да се разбереш с колегата и да престанеш да търсиш грешката само в него, а и в себе си.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Хем те боли, хем те сърби. Разбирам, че имаш високи изисквания, но не забравяй, че те вървят ръка за ръка заедно с високото заплащане. Дизайнът, който си избрала е пълна боза откъм perfomance, оптимизация и с две думи е пълен батак. Т.е ти не искаш да одобриш нещо, което сама си си избрала? Да, ти говориш за написаното от Милойков, но после казваш "този сайт цялостно как да го одобря"?

Много си противоречиш и те съветвам да се разбереш с колегата и да престанеш да търсиш грешката само в него, а и в себе си.

Пич избрания дизайн, няма нищо общо с предоставения от авера ти дизайн за справка това го няма в оригиналния дизайн (футера гледай) (изтрили са сайта)

хаха кой изтри това произведение на изкуството :)
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Пич избрания дизайн, няма нищо общо с предоставения от авера ти дизайн за справка това го няма в оригиналния дизайн (футера гледай) (изтрили са сайта)

хаха кой изтри това произведение на изкуството :)

Питаш ли се защо? Защото тя така го поиска. Направил съм го както го е искала.
Преместен е на друг линк.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам


Айде почнаха се с лъжите... Това не е мое. Сами преценете на кой да вярвате. Тя не разбира грам, пък го е качила в такъв сайт. Този който е играл с кода трябва да го е качил. Поне доказваш, че някой в момента ти помага.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

А защо да не и вярваме? Ти даде ли код да видим кво си направил? Или изтри сайта ??
Айде почнаха се с лъжите... Това не е мое. Сами преценете на кой да вярвате.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

ИИИИСКАМЕ КОД ИИИИСКАМЕ КОД :lol:
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Еххх мачовете не мога да си гледам от тази тема, много интересна..

Според мен и двамата имате вина и не мисля, че чрез тази тема ще се разберете по-бързо и по-лесно.

Off//Joke// Ти използваш ли яйцата? Можеше да сключиш сделка с мъжа си. Професионална услуга срещу друга такава.. Той ще ти направи сайт, ти ще му доставиш удоволствие благодарение на продавания продукт от теб. :D
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Еххх мачовете не мога да си гледам от тази тема, много интересна..

Според мен и двамата имате вина и не мисля, че чрез тази тема ще се разберете по-бързо и по-лесно.


Аз се опитам да и предложа, но тя иска да получи всичко без пари. Как да стане?
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Абе, уж няма елементарни познания, а знае pastebin?
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Питаш ли се защо? Защото тя така го поиска. Направил съм го както го е искала.
Преместен е на друг линк.

Стига бе човек искаш да кажеш че е искала футера да е счупен?

Еми не знам на кой е този код ама който го е писал си личи че няма опит на бързо само:

1. Мешане на php логиката в дизайна ...
2. НЯма защита за sql injection

това е супер зле:

PHP:
if(strlen($name) < 3)
                             {
                                     echo "Моля върнете се назад и попълнете собственото си име.";
                             }
                             else if(strlen($family) < 3)
                             {
                                echo "Моля върнете се назад и попълнете фамилията си.";
                             }
                     else if(!preg_match("/[A-Z0-9._%+-]+@(?:[A-Z0-9-]+\.)+[A-Z]{2,4}/i", $email))
                     {
                       echo "Моля върнете се назад и напишете коректно адреса на елетронната си поща.";
                     }
                         else if(!preg_match("/^([0-9]+){9}$/i", $phone))
                     {
                       echo "Моля върнете се назад и напишете телефонния си номер.";
                     }
                             else if(strlen($address) < 10)
                             {
                                echo "Моля върнете се назад и попълнете улицата и номера си или адреса на офиса на Еконт.";
                             }
                             else
                                {
 
                                     mysqli_query($connectionLink,"INSERT INTO `orders` (`product`, `name`, `family`, `city`, `addres`, `phone`, `email`, `price`)VALUES('$productName','$name', '$family','$city','$address','$phone','$email', '$price')");  
       
                                 echo "<center><blockquote class='style2 curve'><p>Благодарим Ви за поръчката! Ще се свържем с Вас за потвърждение възможно най-скоро!</p><br/></blockquote></center>";
                                 }
                }

такъв иф не може да има реален :), в полето тел не може да се напише 0888 888 999 и ако се напомпа човек на f5 ще дойдат 100 поръчки
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Аз се опитам да и предложа, но тя иска да получи всичко без пари. Как да стане?

Е, как няма да стане? Ще ти предложи едно сектанско яйце + безплатно бодване на чушката и проблемът е решен. При uphero е проработило.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Off//Joke// Ти използваш ли яйцата? Можеше да сключиш сделка с мъжа си. Професионална услуга срещу друга такава.. Той ще ти направи сайт, ти ще му доставиш удоволствие благодарение на продавания продукт от теб. :D

Претставяш ли си какво е положението щом мъжа й е отказал да и направи сайт? Колкото и да си зает за жена ти винаги ще намериш време, особенно за такъв малък сайт, но явно дори на него не му се занимава с нея, че да и прави сайт.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

До 3des и други като нея

Следващия път, когато ви се наложи да искате сайт, може да потърсите и някои по-неизвестни програмисти, които може и да не ви вземат парите предварително и след това да се чудите какво да правите. Може да потърсите някой като мене - никога не взимам и 1 лев предварително - договаряме се, изпълнявам договореното /до колкото мога/, качвам на мой хост и показавам. При забележки и допълнителни изисквания - доработвам. След това, ако ви хареса плащате и получавате, ако не - отказвате се и си търсете друг начин. Никой не губи - вие си запазвате парите, аз имам нещо готово, което /макар и не изцяло/ рано или късно ще влезе в употреба.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

......

Off//Joke// Ти използваш ли яйцата? Можеше да сключиш сделка с мъжа си. Професионална услуга срещу друга такава.. Той ще ти направи сайт, ти ще му доставиш удоволствие благодарение на продавания продукт от теб. :D

Щом мъжа й не желае да се занимава с нейните неща и я праща при друг работата е ясна. В такива случаи и яйца не помагат. :lol:
 
От: От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Стига бе човек искаш да кажеш че е искала футера да е счупен?

Еми не знам на кой е този код ама който го е писал си личи че няма опит на бързо само:

1. Мешане на php логиката в дизайна ...
2. НЯма защита за sql injection

това е супер зле:

PHP:
if(strlen($name) < 3)
                             {
                                     echo "Моля върнете се назад и попълнете собственото си име.";
                             }
                             else if(strlen($family) < 3)
                             {
                                echo "Моля върнете се назад и попълнете фамилията си.";
                             }
                     else if(!preg_match("/[A-Z0-9._%+-]+@(?:[A-Z0-9-]+\.)+[A-Z]{2,4}/i", $email))
                     {
                       echo "Моля върнете се назад и напишете коректно адреса на елетронната си поща.";
                     }
                         else if(!preg_match("/^([0-9]+){9}$/i", $phone))
                     {
                       echo "Моля върнете се назад и напишете телефонния си номер.";
                     }
                             else if(strlen($address) < 10)
                             {
                                echo "Моля върнете се назад и попълнете улицата и номера си или адреса на офиса на Еконт.";
                             }
                             else
                                {
 
                                     mysqli_query($connectionLink,"INSERT INTO `orders` (`product`, `name`, `family`, `city`, `addres`, `phone`, `email`, `price`)VALUES('$productName','$name', '$family','$city','$address','$phone','$email', '$price')");  
       
                                 echo "<center><blockquote class='style2 curve'><p>Благодарим Ви за поръчката! Ще се свържем с Вас за потвърждение възможно най-скоро!</p><br/></blockquote></center>";
                                 }
                }

такъв иф не може да има реален :), в полето тел не може да се напише 0888 888 999 и ако се напомпа човек на f5 ще дойдат 100 поръчки

Футера подредбата говоря, а за счупването, още не съм стигнал да го оправя от нейните хиляди промени всеки ден.
Това не е моя код, пак казвам. Така че не смятам да го коментирам, дори.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Следващия път, когато ви се наложи да искате сайт, може да потърсите и някои по-неизвестни програмисти, които може и да не ви вземат парите предварително и след това да се чудите какво да правите. Може да потърсите някой като мене - никога не взимам и 1 лев предварително - договаряме се, изпълнявам договореното /до колкото мога/, качвам на мой хост и показавам. При забележки и допълнителни изисквания - доработвам. След това, ако ви хареса плащате и получавате, ако не - отказвате се и си търсете друг начин. Никой не губи - вие си запазвате парите, аз имам нещо готово, което /макар и не изцяло/ рано или късно ще влезе в употреба.

батка ще гръмнеш по този начин, рано или късно
 
От: От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Сигурно колежката го е драсанла а?
Футера подредбата говоря, а за счупването, още не съм стигнал да го оправя от нейните хиляди промени всеки ден.
Това не е моя код, пак казвам. Така че не смятам да го коментирам, дори.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе