Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Статус
Not open for further replies.
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

брат от http://www.phpframeworks.com/ тези frameworks , който точно разпозна в сайта на авторката , че ми е интересно :D :D :D

Аз нали не съм dev, защо аз да кажа! От тези които интегрират с CMS съм и съм ви набрал от тази тема, в която от 10 кладенеца извадихте вода, да доказвате колко е по-добре да е нещо писано. Фактите са, че за 480 лева няма как писана система да има функциолнаността на Woocommerce или OpenCart, които са развивани с години, а за да я има отиваме на четири или даже пет цифрена сума. В този бюджет само CMS + Template правено от не-dev, ще имат нужната функционалност и красота.
 
Последно редактирано:
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Това как ще го обяснищ?
/makeOrder.php?id=
 
Последно редактирано от модератор:
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

В заданието изобщо липсва информация за нещо друго в админ панела, освен добавяне на продукт.
Тук от една страна съм на мнение, че и Молойков е трябвало тегли чертата според заданието и после да поясни какво вероятно би било добре да има в админ панела и да си пише колко ще струва всяка екстра. :)
В случая е предпочел да си мълчи и е работил според заданието.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Ако се включат грешките на хоста дали няма да изгърми сайта?
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

2 пъти написах, че като прочетох какво се има предвид под задание, това нашето не е. А той го прие.

Един съвет от мен: Връщай се в езерото да те кълват патките и се откажи, докато е рано. Много е удобно да се правиш на вечната жертва и да се плюнчиш в Интернет.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Милейди, дайте малко код да видим как е написано всичко, че ме съмнява да е качествено.
Може и на лично
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

И трябва ли наистина да пиша в заданието, че хедъра и футъра трябва да са подравнени?
Аз ги виждам подравнени? С какъв браузър гледаш сайта?
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

И трябва ли наистина да пиша в заданието, че хедъра и футъра трябва да са подравнени?

Колеги, може ли да обясните на жената, че докато се прави нещо ново, то може да се бъгне и да трябва да се оправи. Докато съм работел, не съм го видял. Като ми го показва го оправих, нали така?

В заданието изобщо липсва информация за нещо друго в админ панела, освен добавяне на продукт.
Тук от една страна съм на мнение, че и Молойков е трябвало тегли чертата според заданието и после да поясни какво вероятно би било добре да има в админ панела и да си пише колко ще струва всяка екстра. :)
В случая е предпочел да си мълчи и е работил според заданието.

Направил съм още неща в админ панела, които е поискала. Реших да си замълча, както обясних на мъжа й. За мен тя попада в графа клиенти, които се работи само по това, което искат. Смятам, че това е мое право.

Това как ще го обяснищ?
makeOrder.php?id=

Ще го обясня, че сайта не е завършен още :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

В заданието изобщо липсва информация за нещо друго в админ панела, освен добавяне на продукт.
Тук от една страна съм на мнение, че и Молойков е трябвало тегли чертата според заданието и после да поясни какво вероятно би било добре да има в админ панела и да си пише колко ще струва всяка екстра. :)
В случая е предпочел да си мълчи и е работил според заданието.
Благодаря, Ivo, това очаквах от професионалисти.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Показваше ми сайта, аз казвах къде какво гърми, после чаках да го оправи, питаше ме ок ли? Един път не ми показа сайт, който от край до край да нямаше бъг. Като му кажех: да, това е ок, отмяташе че е готово, но дали е така, щом цялостно не е тествано?
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Показваше ми сайта, аз казвах къде какво гърми, после чаках да го оправи, питаше ме ок ли? Един път не ми показа сайт, който от край до край да нямаше бъг. Като му кажех: да, това е ок, отмяташе че е готово, но дали е така, щом цялостно не е тествано?

Ти какво очакваш? Всеки ден ми пишеш и искаш да ти покажа нещо. Няма как да няма бъгове, докато не го завърша изцяло. Докато се прави сайта е нормално да има бъгове.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Без да претендирам че съм специалист ама тоя сайт повече от 120лв не струва и то само заради труда да се сетне и да се направи да мяза на нещо, иначе е катастрофа кефи ме че има версии с "www", без "www", и с добавка отделно /index.php LOL.
С риск да бъда груб, мисля че клиента не знае какво е искал и как да се направи сайта, а разработчика е отделил 4-5 часа за него.
Все пак не разбрах защо е темата, не можахте ли да се разберете нещо там да си оправите парите и толкоз, не мисля че форума има нужда от нова драма.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Не разбирам от програмиране, но не е зле да се преработи и текстовата част в сайта - най-малкото се пише "изключителната тайна на невероятния секс", а не на "невероятният"...
Има и доста други сериозни грешки, които правят лошо впечатление. Успех!
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Не разбирам от програмиране, но не е зле да се преработи и текстовата част в сайта - най-малкото се пише "изключителната тайна на невероятния секс", а не на "невероятният"...
Има и доста други сериозни грешки, които правят лошо впечатление. Успех!

Текстовете по сайта са нейно дело. Аз нямам общо с тях.
 
  • Like
Реакции: klk
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Не разбирам от програмиране, но не е зле да се преработи и текстовата част в сайта - най-малкото се пише "изключителната тайна на невероятния секс", а не на "невероятният"...
Има и доста други сериозни грешки, които правят лошо впечатление. Успех!

Не може да си джедай дарт вейдър и в секса, и в писането на текстове. Въпрос на време е откритието на девойката да бъде закупено от brazzers.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Разбирам, аз просто го отбелязвам, абсолютно добронамерено. Надявам се, че сайтът ще се развие добре.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Простотията в Интернет е доста добре развита, всъщност. Ако помните атанаска, която пиеше ракия пред камерата си и качваше клипове в youtube, та това е по-висок левел обаче, така че определено ще се развие.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Не се знае бате, може да е по подразбиране да ги пълниш ти. :)

Мани, не се шегувай, че вземат помислят хората, че вече и текстовете са по подразбиране.


P.S. Много известен станах, 200 коментара .
 
Статус
Not open for further replies.

Горе